Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

Andrzej_ 22:17, 21 lut 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Aniaaa napisał(a)
Śliczne te piętrowe krzewy,mają niesamowite jesienne kolory
Podziwiam Waszą pracowitość.Dłuższą chwilę patrzyłam na zdjęcie lasku w trakcie porządkowania.Chylę czoła,nie lada wyzwanie mieliście

Ania, nas jest jeden, ale to nie szkodzi



MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)


Wspomaganie super,ja to sobie chyba zakupię taką lampkę na czoło jak mają np.laryngolodzy czy górnicy
Ostatnio koleżanka mi mówiła,że taką ma i nocą też w ogrodzie może coś jeszcze zrobić
Czyli w sezonie nie bedzie juz ograniczeń porą dnia,chyba,że z komarami przegram i one mnie do domu wygonią


Miłka: czołówkę też używam; wieczorami w sezonie zbieram opuchlaki :-/



katel napisał(a)

Jedno i drugie ogarnę ale na pewno nie z taką ilością towaru do przerobienia


Zuch Kaśka!
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 22:26, 21 lut 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Rumianka napisał(a)
Andrzeju, czy te trociny uzyskane z rozdrabniarki używasz do ściółkowania rabat, czy raczej to nie nadaje się...chyba nie doczytałam czegoś...Ogród zostaje w dalszym ciągu w moich zachwytach, chociaż w sosnach nie gustuję...ale przyznać muszę, że tworzysz z nimi coś niepowtarzalnego, wyjątkowego...Podoba mi się bardzo Twój raj...

Eli, zrębki nadają się do ściółkowania znakomicie!
Przekompostować też można, ale trzeba dodać nawozu azotowego, bo jest dużo zdrewniałych części (węgiel). Pryzma nieźle się grzeje
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
00:27, 22 lut 2017
Pazdzierzowy napisał(a)

Ania, nas jest jeden, ale to nie szkodzi


Doczytałam,że jest żona to pomyślałam,że razem działacie

Andrzej_ 08:42, 22 lut 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Aniaaa napisał(a)


Doczytałam,że jest żona to pomyślałam,że razem działacie



wszędzie, ale nie w ogrodzie i kuchni
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 16:12, 01 mar 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Jelena, wziąwszy, zakwitła
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
pawel_snopek 18:37, 01 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Piękna ona
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Andrzej_ 20:53, 05 mar 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Przedwiośnie w ogrodzie Rodziców:
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Gruszka_na_w... 22:46, 05 mar 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Czekam u siebie na taka zwartą kępkę. Chwilowo wciąż mam je w rozstrzeleniu jako pojedyncze egzemplarze. Piękny ten oczar. Aż pozwoliłam sobie na jęk zachwytu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
anka_ 22:53, 05 mar 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Nawet nie będę próbować Andrzeju zgadywać ile lat ma ta kępa, ale podobnie jak Hania chciałabym się doczekać takiej u siebie. Obecnie cieszę się trzema kwiatkami, bo poprzednie próby sadzenia przebiśniegów kończyły się fiaskiem... Te są .. w tamtym roku po jednym w kępce.. w tym po trzy.. postęp...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Andrzej_ 23:44, 05 mar 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Ta kępka przebiśniegów rośnie w tym miejscu dopiero 2 lata, ale posadzona ręką mojego Ojca i to wszystko tłumaczy
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies