Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 23:37, 02 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
CD

Bardzo duże kwiaty jak wiadra





Hortensje dziwnie kwitną. Jeszcze mają bardzo Duzo nie rozwiniętych kwiatów



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 08:22, 03 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
CD







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
edi75 12:42, 03 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2043
Pięknie u Ciebie..i nadmiaru deszczu też nie widać.Nasz piękne hortensje . Zachwyciłam mnie ta trawa i różowych kwiatostanach..co to za trawa?
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
ElzbietaFranka 13:46, 03 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
edi75 napisał(a)
Pięknie u Ciebie..i nadmiaru deszczu też nie widać.Nasz piękne hortensje . Zachwyciłam mnie ta trawa i różowych kwiatostanach..co to za trawa?



Nie widać bo pompy chodzą co drugi dzien.

Dziękuję system się.
Tam są 2 trawy na poniższej focie widać lepiej od lewej miskant Melopartus a następna Memory ta różowa.



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 13:54, 03 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
CD

Skopiowałam podwójnie i trzeba było wstawić fotę



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
mirkaka 16:50, 03 paź 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Aż trudno mi uwierzyć jaka jesień już, pięknie masz Elu, szczególnie zachwyca rabata z trawami Jakoś tak za szybko mi ta jesień nadeszła, mam niedosyt lata, znów trzeba czekać do kwietnia.
U mnie w zeszłym roku hortki tak nierówno kwitły, miały w pełni rozwinięte kwiaty jak i dopiero startujące. Ja myślę że to może dlatego że nie za dużo je wtedy nawoziłam, w tym roku zwiększyłam nawożenie i kwitną zadowalająco
Diamant Rouge to moja pierwsza hortensja bukietowa którą kupiłam, niestety rosła beznadziejnie, wiotkie gałązki, słabe i małe kwiatostany i liście zawsze w jakieś plamy. Przesadziłam ją w cień i teraz wcale nie kwitnie Trudno jej dogodzić,
powinnam przesadzić jeszcze raz
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ElzbietaFranka 19:26, 03 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
mirkaka napisał(a)
Aż trudno mi uwierzyć jaka jesień już, pięknie masz Elu, szczególnie zachwyca rabata z trawami Jakoś tak za szybko mi ta jesień nadeszła, mam niedosyt lata, znów trzeba czekać do kwietnia.
U mnie w zeszłym roku hortki tak nierówno kwitły, miały w pełni rozwinięte kwiaty jak i dopiero startujące. Ja myślę że to może dlatego że nie za dużo je wtedy nawoziłam, w tym roku zwiększyłam nawożenie i kwitną zadowalająco
Diamant Rouge to moja pierwsza hortensja bukietowa którą kupiłam, niestety rosła beznadziejnie, wiotkie gałązki, słabe i małe kwiatostany i liście zawsze w jakieś plamy. Przesadziłam ją w cień i teraz wcale nie kwitnie Trudno jej dogodzić,
powinnam przesadzić jeszcze raz



Tak to prawda w tym roku wcześniej jesień wkracza. Nie tęsknię za tym latem lało i wiało.

U mnie nawożone i tak różnie się rozwijają ale nie jest źle.
A ja sobie Diamant Rouge bardzo chwałę. Plamy na liściach to przebarwienia jesienne moja też plamy bordowe.
Przesadź w słoneczne,polcienidte daj obornika pod nią. Wiosna sypni nawozem do hortek i się wzmocni. No i oczywiście podlewać trzeba bo to pijuski.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Roocika 19:45, 03 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Chciałam coś zacytować ale nie mogę się zdecydować Bardzo różnorodny masz ogród i to jest ciekawe, bo coś się dzieje
Obłędne przebarwienia dębów i klonów Brendy.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
malgorzataka... 19:48, 03 paź 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Elżbieto z Ptasiego Gaju--zdradz proszę gdzie kupiłaś swoje błotne dęby.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
ElzbietaFranka 21:17, 03 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
malgorzatakarpacz napisał(a)
Elżbieto z Ptasiego Gaju--zdradz proszę gdzie kupiłaś swoje błotne dęby.



Małgosiu napisałam na priv.

Patrzyłam teraz w szkółkach internetowych popatrz można kupić dosyć ładne.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies