Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

greg66 15:18, 26 lip 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Cześć Elu
Na ósmej stronie masz trzmielinę oskrzydloną, taką kupiłem w tym roku, malutka. Jak ona Ci rośnie i moja teraz ma takie listki suche w dotyku czy to normalne, podlewam co dzień a mam ją juz dwa miesiące.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
malgorzata_s... 15:23, 26 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Taka trawa i widoki się nie nudzą więc pokazujKindzia ma chyba taką trawę i zna jej nazwę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ElzbietaFranka 15:41, 26 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
greg66 napisał(a)
Cześć Elu
Na ósmej stronie masz trzmielinę oskrzydloną, taką kupiłem w tym roku, malutka. Jak ona Ci rośnie i moja teraz ma takie listki suche w dotyku czy to normalne, podlewam co dzień a mam ją juz dwa miesiące.




Moja trzmielina ma ok 6 lat rosla w cieniu kupilam ze wzgledu na liscie i lotygi takie nie naturalne. Przesadziłam do slonca i w zaciszne miejsce i od tej pory pieknie sie przebarwia i jesienia jest cudowna pod warunkkem, ze wiatru nie ma.

Moja trzmielina tez juz zmienia kolor ale nie mocno. Cos takiego ma na zielonym lisciu kawalek czerwieni. To nje problem ma takie papierowe liscie zmienia kolorystyke.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Adela 18:02, 26 lip 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Trawa u Ciebie, Elu katalogowa do pozazdroszczenia
Wymaga dużo pracy i znajomości podstaw pielęgnacji. Mój trawnik, niestety, zachwaszczony chwastnicą tak bardzo, że boję się momentu jego wymiany.
Pięknie wyglądają teraz w połowie lata białe akcenty hortensji. Oby nie zmieniały koloru jak najdłużej. Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
ElzbietaFranka 18:31, 26 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Adela napisał(a)
Trawa u Ciebie, Elu katalogowa do pozazdroszczenia
Wymaga dużo pracy i znajomości podstaw pielęgnacji. Mój trawnik, niestety, zachwaszczony chwastnicą tak bardzo, że boję się momentu jego wymiany.
Pięknie wyglądają teraz w połowie lata białe akcenty hortensji. Oby nie zmieniały koloru jak najdłużej. Pozdrawiam




Adela zawitała dziękuję. Kochana z trawnikiem najgorsze początki potem jak już zaskoczysz o co chodzi w tej pielęgnacji to mały pikuś jak to mówią.
Trzeba pilnować i doglądać co w trawie piszczy i jej dogadzać.

Hortensje po różach to moje ulubienicę.
Na Ogrodowisku dowiedziałam się które i czego potrzebują jak przycinać aby olbrzymy wyrosły. Teraz już wiem które są ładne i tego będę pilnować.
Zachwycałam się wanilkami w zeszłym roku i kupiłam 4 szt a okazuje się, że są jeszcze ładniejsze gatunków przybywa jak róż.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 21:08, 26 lip 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Elu pokazałem u siebie tę trzmielinę. Rośnie w słońcu.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Adela 21:48, 26 lip 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
ElzbietaFranka napisał(a)




Adela zawitała dziękuję. Kochana z trawnikiem najgorsze początki potem jak już zaskoczysz o co chodzi w tej pielęgnacji to mały pikuś jak to mówią.
Trzeba pilnować i doglądać co w trawie piszczy i jej dogadzać.

Hortensje po różach to moje ulubienicę.
Na Ogrodowisku dowiedziałam się które i czego potrzebują jak przycinać aby olbrzymy wyrosły. Teraz już wiem które są ładne i tego będę pilnować.
Zachwycałam się wanilkami w zeszłym roku i kupiłam 4 szt a okazuje się, że są jeszcze ładniejsze gatunków przybywa jak róż.


Wezmę się za trawę, jak już uporam się z głownym trzonem ogrodu (mój M mówi: jak już drzewa i krzewy będą za duże, żeby przesadzać )
Hortensje są śliczne. A wiesz, że wogóle nie zakładałam, że będę je mieć? Mam dzięki O. Tu, jak się człowiek napatrzy, to też u siebie znajdzie miejsce, i to nie na jedną. Też rozejrzę sie za jakimis innymi. Mam Limelighty i Little Lime
A róże też uwielbiam, ale wtedy jak rosną zdrowo Hortki, póki co, rosną u mnie bezproblemowo.
Pozdrówka
____________________
Ela - Moja ostoja
ElzbietaFranka 22:43, 26 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
greg66 napisał(a)
Elu pokazałem u siebie tę trzmielinę. Rośnie w słońcu.




Zajrzalam piekna trzmielina nic jej nie dolega.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
SlonecznyOgrod 11:41, 27 lip 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
ElzbietaFranka napisał(a)



Widać z trawnika jesteś dumna i dobrze bo łądny jest dywanowy
Hortensje w tym roku sadziłaś?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 15:30, 27 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Hej, na szybko wpładłam do Ciebie -) Jaki masz trawnik, dywanik normalnie, piękne rabaty, oh i ah!
JAk często i czym nawozisz trawę? Sypiesz ręcznie czy siewnikiem?
Zostawiam buziaki
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies