Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

greg66 16:57, 25 lip 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
To ta trawa

____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 17:18, 25 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
To na pewno nie jest ta sama trawka nawet podobieństwa nie ma.




Bardzo lubię rabate mydło i powidło ciągle się zmienia każdego dnia kwiatów przybywa






____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gosika67 21:50, 25 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elu też lubię mydło i powidło a oprócz tego drożdżowca z rabarbarem, truskawką czy śliwką.Może i być ciasto na tym przenośnym krzesełku.Połażę z Wami.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
anabuko1 22:01, 25 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
U mnie też takowego mydła i powidła i ciupciania ogrodowego nie brakuje
Sporo masz werbeny, pięknie wygląda
a ten kwiatek biało - żółty to ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 23:18, 25 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Aniu nie wiem w nasionach kwietnej łaki był ten bialo zolty, jaszcze duzo tam roznosci bedzie kwitło i tez nje wiem co za rosliny widac, ze jakieś szlachetne nie chwasty.

W Wawie skwar bez wiatru duszno.
Pojechalam na dzialke a tu niespodzianka widac zs bardzo podlalo swiezy deszcz. Juz ok 5 km od dzialki patrze kaluze i mysle oby u nas popadalo i niespodzianka.
Robilam dzisiaj porzadki w oczku. Wycinalam liscie i przekwitle kwiaty lilii wodnych no i dookola brzegu tez trzeba bylo zeschniete liscie po obrywac.

Przenioslam z domu papirusa do oczka. Podzielilam go na 3 czesci, dzielenje to nie lada wyczyn bez siekiery ani rusz.
Roze juz rozpoczynaja drugie kwitnienie bedzie co podziwiac. Na pierwszy rzut oka maja wiecej pakow niz poprzednio.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:30, 25 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Robiłam też dzisiaj przegląd hortensji z nazwy i jak rosną.
Więc wszystkie ładne każdą inaczej rośnie i ma inny kwiat chociaż z tej samej grupy.

Przyjrzałam się szczególnie jednej nie ma dużo pędów jest z zeszłego roku to hortensja Polar bear. Przepiękny duzy kwiat od różnych odcieni seledynu do bieli, duże kwiaty w wiechach kwiatowych.





I na koniec wiem że nudzę trawa, ale trudno





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 07:15, 26 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5305
Jak się ma taką trawkę, to można ponudzić. W końcu i pracę męża trzeba docenić, bo wcale jej przy tej trawie mało nie ma.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 09:23, 26 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Nastepny dzien ukropu z nieba. Tak trawnik to tylko i wylacznie zasluga eMa. Konsultujemy co robic aby tak bylo. Troche za wysoki, ale upal wiec rzadziej i wyzej kosimy aby ziemia miala troche cienia.
Bo nawet jak troche zzolknie pod spodem to po skoszeniu szybko odbije.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zoja 10:54, 26 lip 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ślicznie nudzisz trawa super
piękna ta hortensja polar jak spotkam to kupię

Macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
ElzbietaFranka 11:16, 26 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
zoja napisał(a)
ślicznie nudzisz trawa super
piękna ta hortensja polar jak spotkam to kupię

Macham!



Tez bede polowala warta kupienia.
Kwiaty na wiechach rozwijaja sie powoli teraz w polowie rozwinięte a wielkosc ok 30 cm co to bedzie jak rozwinie sie koronkowa jeszcze czapeczka.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies