Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Gosialuk 17:27, 09 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Będziesz miała co sadzić, za to potem będzie pięknie kwitło. Życzę 100% zgodności odmianowej.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 18:46, 09 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
Tak jak pisałam przechodziły burze lało jak z cebra wszędzie kałuże ogromniaste. Woda nie nadąża spływać. Deszcz potrzebny bo już było bardzo sucho. Trochę ta aura pokrzyżowała plany na dzień dzisiejszy ale deszcz też potrzebny ważniejszy od wszelkich innych prac







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
jolanka 19:03, 09 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Piękne zdjęcia zrobiłaś.
U Ciebie lało a u mne był grad
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Nowa12 19:09, 09 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
No i dobre podejście. Nie można było pracować ale przynajmniej darmowe podlewanie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
gosika67 19:25, 09 mar 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U nas też wiało, teraz się uspokoiło.Ja kupiłam 2 paczki dalii karłowej czerwonej, rośnie do 40 cm i cynie daliowe,chryzantemowe, maciejka musi być. Kosmos też , u mnie nie wyrósł taki wysoki, a ty miałaś go na kompostowniku to i warunki lepsze.
Mam 2 donice drewniane prostokątne, myślę posadzić tam lawendy, zawsze miałam bratki.
Nowych tulipanów na jesień nie sadziłam ale wyszły wcześniejsze, chciałam sprawdzić ich żywotność i są nadal. Róże też mają listki, forsycja ma pąki , niedługo się zaczną porządki na różankach. Ja zrobię trochę rewolucji, dosadzę niskie trawy, mam kilka do rozsadzenia i nowe z jesieni zakopcowane.
Elu kiedy się za nie zabrać?
Poszukuję cegły z rozbiórki, mam kilka pomysłów, ale o tym jak zaczną się realizować aby nie zapeszyć.
Zazdroszczę Ci ( może to źle powiedziane) ale nie tak złośliwie, tak z dobroci tej wody w ogrodzie i rybek, może kiedyś? Może chociaż jakaś fontanna, oj by się chciało. Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Magleska 20:13, 09 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
Ile dalii Elu - pięknie ,kolorowo będzie .....
U mnie tez dziś okropnie wiało - deszcz padał .....ale w międzyczasie udało mi się coś pokopać w ogrodzie
Miłego wieczoru
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
SlonecznyOgrod 21:00, 09 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
I nawet tęczę miałaś.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Muszelka 21:36, 09 mar 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
ElzbietaFranka napisał(a)
Tak jak pisałam przechodziły burze lało jak z cebra wszędzie kałuże ogromniaste. Woda nie nadąża spływać. Deszcz potrzebny bo już było bardzo sucho. Trochę ta aura pokrzyżowała plany na dzień dzisiejszy ale deszcz też potrzebny ważniejszy od wszelkich innych prac






Ale świetna, fotogenicznie aura!
Deszcz rzeczywiście bardzo potrzebny. U mnie po zimie do wczoraj była susza.
W innych rejonach Polski zimą był śnieg, a u nas spadł dwa razy i w dodatku tyle, co kot napłakał. W najbliższych dniach mają być u nas spore opady deszczu. Fajnie!

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Kasiolaaa 21:40, 09 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Elunia chmury ciemne straszne ale masz racje deszcz jak zbawienie u mnie tez deszcz padal i silny wiatr wial
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Iwonka 09:30, 10 mar 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
ElzbietaFranka napisał(a)

No i to jest rabata trawiasta Przepiękna!!! Wiesz, że będę moją robić, podpowiedz Elu co na niej rośnie? Widzę rozplenicę Hameln i miskanty ale jakie?



ElzbietaFranka napisał(a)



I ta też super Żywopłot idealny, świerki mają dużo miejsca, berberysy robią świetne bordowe plamy. Kulki na pniu wprowadzają znów nieco ładu. To lubię A na samym froncie tej rabaty co rośnie?
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies