Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 18:58, 20 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Amarant w roku głównej





Zaczynają iglaki



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 19:12, 20 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
CD







Mięta też tutaj się dobrze czuje



Jak tylko stanę przy oczku zaczyna się rybi taniec te wiry to otwierane dzioby, skaczą nad wodę. Jak tu je gdzieś oddać jest ich dużo. Umiaru w rozrodczości nie mają. Jak żyć z takim stadem.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anbu 19:20, 20 maj 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
ElzbietaFranka napisał(a)





Super Ale ja uwielbiam hosty wszelkiej maści
____________________
Ania Ogród Ani :)
Dorota123 16:38, 21 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie wyglądają czerwone rybki w oczku wodnym, a Twoja przestrzeń w ogrodzie bardzo mi imponuje. Wszystko pięknie zadbane, aż miło popatrzeć.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 16:51, 21 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
frezja napisał(a)
Sporo pracy włożone, ale efekt cieszy
Fotka ostatnia,jak z Printeresta



Dzięki, że zajrzałaś

To osobiste fotki z osobistego ogrodu na printeresta prawie nie zaglądam.

Mam taki zapie,...... Ze nie starcza czasu. Ledwo się wyrabiam.
eM twierdzi że w domu nie ma dużo pracy. Chodziłam po domu z telefonem mam opcje kroków zrobiłam w samym domu 4500 kroków. A gdzie wyjścia poza dom.

U nas była potężna ulewa przez 15 minut lało nie do opisania ściana prosto padającego deszczu. Teraz słonko świeci.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:58, 21 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Dorota123 napisał(a)
Pięknie wyglądają czerwone rybki w oczku wodnym, a Twoja przestrzeń w ogrodzie bardzo mi imponuje. Wszystko pięknie zadbane, aż miło popatrzeć.




Oj Dorotka mam jeszcze kilka miejsc które muszę dokonczyc. Część jest do zrobienia aby nigdy już nie wracać do tego miejsca z przeróbkami.
Konkretnie chodzi o żwirowisko przy obwódce z bruku. Trzeba żwir odsunąć na ok 50 cm od kostki wybrać ziemię i dosypać żwiru na co najmniej 10-15 cm aby trawa nie wyrastała w zwir. To jeden dzień roboty.

Robię wszystko w do skoku. Jak wiesz mam też inne obowiązki najważniejsze.
Nie odpoczywam na działce, leżąc na lozeczku, siedząc w fotelu....
Odpoczywam przy pracy. Dużo czasu strawie jak przyjeżdżam i obowiązkowy spacer robię czasu ucieka i wtedy galop się zaczyna

Mam przestrzeń i rośliny mają luz sprawia to wrazenie, że mało roślin u mnie rosnie, ale te ok 80 róż gdzieś rośnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 21:46, 21 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
I pięknie wszystko wygląda. Te prześwietlone słońcem brzozy, hostowisko i okolice oczka wiosną podobają mi się najbardziej.
W ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia. W domu zresztą też. Obchód jest najważniejszy - wtedy najbardziej się cieszę roślinkami, patrzę jak rosną, a jednocześnie myślę co by tu jeszcze.
Pozdrawiam pracusia.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 23:23, 21 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Gosialuk napisał(a)
I pięknie wszystko wygląda. Te prześwietlone słońcem brzozy, hostowisko i okolice oczka wiosną podobają mi się najbardziej.
W ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia. W domu zresztą też. Obchód jest najważniejszy - wtedy najbardziej się cieszę roślinkami, patrzę jak rosną, a jednocześnie myślę co by tu jeszcze.
Pozdrawiam pracusia.



Gosiu dzięki - właśnie obchód jest najważniejszy trzeba patrzeć co w ziemi piszczy.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 17:12, 22 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Elu spójrz u mnie parę stron wstecz na moją sadzawkę i doradź jak posadzić roślinki
Kupiłem kosaciec żółty pstrolistny,komonica błotna, krwawnica pospolita
mięta nadwodna pontederia sercolistna niebieska oczeret sztyletowaty
jeżogłówka gałęzista tatarak zwyczajny czermień bł

tatarak chcialbym dać tuż przy fontannie a reszte po drugiej stronie.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
frezja 18:43, 22 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
ElzbietaFranka napisał(a)



Dzięki, że zajrzałaś

To osobiste fotki z osobistego ogrodu na printeresta prawie nie zaglądam.

Mam taki zapie,...... Ze nie starcza czasu. Ledwo się wyrabiam.
eM twierdzi że w domu nie ma dużo pracy. Chodziłam po domu z telefonem mam opcje kroków zrobiłam w samym domu 4500 kroków. A gdzie wyjścia poza dom.

U nas była potężna ulewa przez 15 minut lało nie do opisania ściana prosto padającego deszczu. Teraz słonko świeci.

Też liczę kroki czasem można się zdziwić. W jednym dniu podczas zwiedzania Amsterdamu zrobiłam 16 km.
Ulewę też mielismy ok.godziny temu...strasznie lało. Beczki zapełnione już dawno. Takie ulewy lepiej niech nas omijają.

Zwolnij troszkę...faceci nie widzą tego,co my robimy. Działamy na kilku polach jednocześnie; Oni nie posiadają tej umiejętności.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies