Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 19:48, 22 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
KasiaBawaria napisał(a)
Super spotkanko u mnie gilenie üposadzilam w ziemi wymieszanej z liscmi i przykrylam sciolka lesna ( liscie,galazki) i na mojej glinie rosnie.Ale to bardzo delikatna roslina.




Kasiu wiem że delikatne. Chociaż u Danusi widać, na delikatne nie wyglądają. Dobrze wypasione krzaki i to nie jeden co rabata to gilenie w innym zestawie.

Zobaczę może jeszcze raz kupię i posadzę tak jak piszesz i nie jedna tylko kilka w jednym dołku zakopie.

Dzisiaj chmury wyszły i trochę pokropiło, krąży burza.
Trochę podlewalam.

To osiedlowy perukowiec



Róże ładnie kwitną. Tak kwitnie róża przy altance zmarzła pierwszy raz jeden badyl został





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
SlonecznyOgrod 22:15, 22 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ela przesadzasz, no co ty ? Wyglądasz dobrze ja nic nie widzę takiego o czym piszesz.
Fajne spotkanie, no bo wiadomo pasja łączy

W ogrodzie pięknie kwitną Ci róże, pokazuj i podpisuj bo wiem, że masz ich trochę , chętnie się z nimi zapoznam
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
daszum 23:19, 22 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Ela miło Cię zobaczyć taką wesołą, na luzie

Róże pnące w tym roku masz nie tak obfite jak zawsze, ale pozostałe nadrabiają.
Oczko wodne z tymi liliami wygląda bardzo naturalnie.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
ElzbietaFranka 00:08, 23 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
daszum napisał(a)
Ela miło Cię zobaczyć taką wesołą, na luzie

Róże pnące w tym roku masz nie tak obfite jak zawsze, ale pozostałe nadrabiają.
Oczko wodne z tymi liliami wygląda bardzo naturalnie.



Danka fajnie było tylko ten cholerny upał na szczęście miałyśmy się gdzie skryć przed słońcem. Później ruszył wiatr i jakaś ulga była.
Ja mam luz ale nie wszystko mi się podoba u siebie. Takiego mam świra i nic nie zrobisz na punkcie fot. Trzeba z tym walczyć

Kiedyś człowiek był piękny i młody i wspomnienia wracają a tu starość nie radość człowiek się zmienia nie zawsze tak jakby chciał.

Trzy roze musiałam przyciac na 10 cm od ziemi. Ta z jednym badylem kwitnącym w zeszłym roku wyglądała tak



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:17, 23 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ela przesadzasz, no co ty ? Wyglądasz dobrze ja nic nie widzę takiego o czym piszesz.
Fajne spotkanie, no bo wiadomo pasja łączy

W ogrodzie pięknie kwitną Ci róże, pokazuj i podpisuj bo wiem, że masz ich trochę , chętnie się z nimi zapoznam



Darcia sek 2 tym, że ja nie pamiętam nazwy, ale mam instalowane jak będę pokazywała fotki następne to podpisze.
U nas przed chwilą przeszła potężna ulewa.

Miło,, że nic nie widzisz. Ha ha ha

Ogrodnicy to jak gołębiarze tak są ze sobą związani. Oczywiście nie wszyscy.

New dawn







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AniazUroczyska 00:56, 23 cze 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Cha , cha cha , a ja się śmieję, bo tym razem nie udało się Elu uciec przed okiem

obiektywu! Wreszcie zostałaś złapana! Witaj! Miło Cię widzieć! Kompleksy? Każda z

nas( lub większość) jakieś posiada. Z tym co się da trzeba walczyć, z tym co się

nie da- polubić, zaakceptować ! Ja mam perkaty nos, zmarszczki i grube nogi! Ze

zmarszczkami już nie wygram, nosa nie zmienię, nogi-mogłabym popracować, ale wtedy

twarz i klatka też się uszczuplą, a tu już i tak mizerota Trzeba polubić! I tuszować
ElzbietaFranka 07:15, 23 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Aniu jako następna podbudowała mnie. Ostatnio straciłam na wadze ponad 5 kg nie objadam się czekoladą i taki dobry skutek.
Może zrobię fotki i wstawię z innej pozycji.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
hankaandrus_44 07:26, 23 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Oj, dziewczyny, na wygląd trzeba zapracować. A przecież w przyszłości nie chciałybyście być zasuszonymi staruszkami, bez widoku na odrobinę życia w waszej sylwetce. Dobrze jest, trzeba jeszcze zachować humor, i wiedzieć kiedy z siebie pośmiać się. Udanej środy!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
greg66 08:10, 23 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Oj maruda jesteś. Kobieta jest zawszę piękna bez względu na wiek. I na zdjęciach takie kobietki widzę
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 09:02, 23 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
greg66 napisał(a)
Oj maruda jesteś. Kobieta jest zawszę piękna bez względu na wiek. I na zdjęciach takie kobietki widzę



Grzegorz ja uważam, że jestem piękna tylko na fotach źle wychodzę.
Zresztą każdy ogród w realu tak jak i kobieta inaczej wygląda o ile fotoshop nie wspomoże, aby ulepszyć wygląd.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies