Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Martka 15:46, 21 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Elu, uroczo u Ciebie, oczko i róże i długo by wymieniać, piękna przestrzeń do życia, a w ostatnich czasach - to tak jak napisałaś, wręcz azyl i wymarzone miejsce spotkań. Pozdrowienia zostawiam
ElzbietaFranka 16:13, 21 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Dziękuję Maryja cieszę się, że ci się podoba. Tak to prawda azyl na ten upał już wyrosły drzewa i jest się gdzie skryć przed tym ukropem z nieba.

Azalie nie specjalnie kwitły, za to mają bardzo długie przyrosty młodych pędów.





Po prawej róża kto ledwo zipala posadziłam ja w trawie nawet zapomniałam o niej i masz tak odzyla. Róża NN dostałam w prezencie



Berberysy admiration i berberys orenge Rocket przesądzony w to miejsce przyjął się będzie rósł. Jeszcze go przytnę o 30 cm



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:43, 21 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Fotki z Ogrodowiska







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 21:53, 21 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950








____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Alija 22:44, 21 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Elu, piękne róże u Ciebie.
Spotkanie u Danusi miałyście fantastyczne, zazdroszczę , super wszystkie wyglądacie.
Gilenię przyuważyłam sobie już jakiś czas temu, bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gardenarium 23:29, 21 cze 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajne fotki, ja nie robiłam bo byłam zajęta Gośćmi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
oliwka 07:38, 22 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Elu cieszę się, że się poznałysmy, już wczoraj chciałam napisać, ale cały dzień w pogoni za lekarzami Przyznam się, że jestem na początku twojego wątku i chyba miesiącami będę go nadrabiać. Matko 4000 M2!!!!! Jak ty to wszystko robisz!!!!!! I jaka różnorodność. I jeszcze zająć się domem i po wszystkich ogrodach biegać na forum Ela daj mi szansę pooglądać wszystko a potem będę zostawiała achy i ochy. A ja właśnie wymyśliłam sobie odwyk od netu, no to mi teraz kochana pokrzyżowałaś plany.
Buziaki
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
oliwka 07:48, 22 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
ElzbietaFranka napisał(a)
Fotki z Ogrodowiska




Elu, dziękuję ci za tę fotkę. Zrobiłam sobie printscreena. Mam duże oczekiwania co do tej odmiany. Jedną sztukę kupiłam w szkółce w Tarnowie, ale wywiozlam do Ewy Effki na sprawdzenie jak będzie rosła i czy nie będzie za bardzo wybujała - u mnie już nie ma na to miejsca. Jeśli się sprawdzi to wyrzucę moje wysokie a wstawię to niższe.
Ja byłam zaskoczona tą masą roślin i zaaferowana rozmowami. Szczerze mówiąc nie wiedziałam na czym się skupić. Zdecydowanie za mało czasu miałyśmy na wszystko
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
ElzbietaFranka 08:22, 22 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
oliwka napisał(a)
Elu cieszę się, że się poznałysmy, już wczoraj chciałam napisać, ale cały dzień w pogoni za lekarzami Przyznam się, że jestem na początku twojego wątku i chyba miesiącami będę go nadrabiać. Matko 4000 M2!!!!! Jak ty to wszystko robisz!!!!!! I jaka różnorodność. I jeszcze zająć się domem i po wszystkich ogrodach biegać na forum Ela daj mi szansę pooglądać wszystko a potem będę zostawiała achy i ochy. A ja właśnie wymyśliłam sobie odwyk od netu, no to mi teraz kochana pokrzyżowałaś plany.
Buziaki




Też podchodziłam kilka razy do odwyku, ale nie da rady. Trzeba ograniczyć, ale to nawyk.
Tak Oliwko jest co robić sama obrabiam eM zajmuje się trawnikami reszta do mnie należy. Jeszcze nie posialam żadnego warzywa w folii trudno będą późniejsze. Zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia.
Trzeba posiać bylinki na przyszły rok ostróżki, pierwiosnki i jeszcze inne

Stanowczo za mało czasu. Byłyście ok 2,5 godziny. Czas leciał szybko trochę siedzenia później obchód i znowu w drogę powrotną.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaBawaria 09:53, 22 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Super spotkanko u mnie gilenie üposadzilam w ziemi wymieszanej z liscmi i przykrylam sciolka lesna ( liscie,galazki) i na mojej glinie rosnie.Ale to bardzo delikatna roslina.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies