Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 11:00, 04 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
no powiem ci że super z tymi matami wyszło!
leżenie nad wodą super aaa sukienka fajna!

Fajnie fajnie bardzo nam się podoba i lecimy całe ogrodzenie nimi. W sumie z jednej strony szkoda mi zasłaniać nowiutkiego ogrodzenia ale ono tak ażurowe jest, że i tak prawie go nie widać...

Śmialiśmy się z eMkiem, że leżymy nad wodą i po co nam wakacje nad morzem Gdyby nie ta zimnica na dworze jak na czerwiec to juz byśmy basen mieli a tak to eMek mocno oponuje przed kupnem basenu... bo i tak nie skorzystamy za dużo.
Sukienka fajowa, uwielbiam ją taka roślinkowa
____________________
Kawa 11:37, 04 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
aaa ta pogoda to jakaś taka!
z basenem w tym roku może być różnie chociaz kto wie!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 14:47, 04 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
aaa ta pogoda to jakaś taka!
z basenem w tym roku może być różnie chociaz kto wie!

Jakaś taka, masz rację, dzisiaj jest pięknie ciepło a już jutro deszcze i 16 stopni. Niech pada spoko, ale najlepiej w nocy a w dzień ciepełko i słońce.
Ponoć ma być chłodne lato.
____________________
eVka 19:55, 04 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dziewczynki, czy mogę teraz podzielić hakone, czy za późno? Mam wielkie kępy zeszłoroczne Beni Kaze i zrobiłabym z nich sadzonki na podmianę za zdechle po zimie carexy.
____________________
kaz742011 20:19, 04 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Z hakone nie pomogę, bo nie mam. Jeżówkę tylko ostatnio dzieliłam. Chyba ma się dobrze .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
eVka 20:23, 04 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kaz742011 napisał(a)
Z hakone nie pomogę, bo nie mam. Jeżówkę tylko ostatnio dzieliłam. Chyba ma się dobrze .

Dziękuję, jeżówki mi się rozsiały w zeszłym roku, mam sporo sieweczek Będę obsadzać puste miejsca
____________________
kaz742011 20:52, 04 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Moje się nie sieją .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Wendy79 21:32, 04 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Z przetacznikowca faktycznie będzie pani zadowolona. Mam chyba z trzy kolory. Dzisiaj wypatrzyłam, że jedne mają już zawiązane kwiaty. Podziwiam za ten trawnik, u mnie jak raz w tygodniu mam czas, żeby skosić, to jest super.I tak muszę tego sama pilnować, bo M. nigdy nie zauważa, że już najwyższa pora.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
eVka 09:17, 05 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kaz742011 napisał(a)
Moje się nie sieją .

Może wyplewiłaś niechcący? bo one jak małe łatwo z chwastami pomylić, a że ja rzadko plewię to sporo mam samosiejek.
Np. najładniejszy okaz szałwii omszonej w ogrodzie to siewka Wielka gęsta kępa
____________________
eVka 09:34, 05 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wendy79 napisał(a)
Z przetacznikowca faktycznie będzie pani zadowolona. Mam chyba z trzy kolory. Dzisiaj wypatrzyłam, że jedne mają już zawiązane kwiaty. Podziwiam za ten trawnik, u mnie jak raz w tygodniu mam czas, żeby skosić, to jest super.I tak muszę tego sama pilnować, bo M. nigdy nie zauważa, że już najwyższa pora.

No to się ciesze Moje już tez mają małe zawiązki kwiatów, jeszcze ich nie wsadziłam ale po wczorajszych i dzisiejszych deszczach ziemia będzie miękka to akurat na sadzonko.
Trawnik jest mały (220 m2) dlatego zadbany, chociaż przedwczorajsze koszenie było za późno i strasznie trawa urosła, musiałam podnieść nóż na 5, bo nie szło kosić niżej.
Mój M. nie zajmuje się ogrodem w zasadzie w ogóle, no może oprócz palikowania drzewek raz na jakiś czas i cięcia, jak mu palcem pokażę więc w tym królestwie to ja jestem królową
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies