Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

SlonecznyOgrod 22:01, 19 sie 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Trawnik super zieloniutki, zazdroszczę, ja o swój nie dbam bo mi szkoda wody czekam na deszcz ale codziennie upały.

Jak tam noga się czuje?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 22:07, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwik69 napisał(a)
Nie mogę oglądać zdjęć Twojego trawnika,bo potem spać się nie da O Jeżu kolczasty jaki piękny

Haha, no dobra dzisiaj sama jarałam swoim trawnikiem. Po wczorajszym koszeniu i nocnych deszczach jest idealny! Wiem, że chwalipięta za mnie ale no cóż, człowiek się cieszy, że coś mu wyszło.
Dziękuję Ci za docenienie mojej pracy

Przycięłam dzisiaj derenie, bo zasłaniały prawie całe miskanty Memory
Chyba lepiej, co?

Przed





Po

____________________
Margerytka40 22:11, 19 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Haha, no dobra dzisiaj sama jarałam swoim trawnikiem. Po wczorajszym koszeniu i nocnych deszczach jest idealny! Wiem, że chwalipięta za mnie ale no cóż, człowiek się cieszy, że coś mu wyszło.
Dziękuję Ci za docenienie mojej pracy

Przycięłam dzisiaj derenie, bo zasłaniały prawie całe miskanty Memory
Chyba lepiej, co?

Przed



Po



Świetniechoć hortki coś widzę mocno ściśnięte
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 22:13, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwik69 napisał(a)

Dajesz 100 dniowy nawóz na początku sezonu,a potem jesienny? i to wszystko?

Sylwia, 100 dniowy daję w kwietniu po wertykulacji, potem na w pierwszej połowie lipca a potem pod koniec września, ooczatek października jesienny.
____________________
eVka 22:17, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
Trawnik super zieloniutki, zazdroszczę, ja o swój nie dbam bo mi szkoda wody czekam na deszcz ale codziennie upały.

Jak tam noga się czuje?

Daria, dzieki kochana Na szczęście mam studnię i ona załatwia sprawę podlewania trawnika, chociaż przyznam się, że w tym roku był łącznie podlewany dosłownie kilka razy. Regularnie pada i nie ma potrzeby zraszania. Podlewałam po nawozeniach i kilka razy jak było długo bez deszczu.
U nas często pada. Od trzech mamy dni deszczowo, wszystkie beczki pełne deszczówki. Ziemia mega nasiąknięta. Nie będę podlewać kolejne tygodnie.

Niga, dziękuję, dużo lepiej. Rehabilituję się regularnie, ćwiczę, mam zabiegi. Dzisiaj pobiegłam do pracy w sandałach na koturnie, moich ślicznych nowiutkich

Buziaki!

____________________
Johanka77 22:23, 19 sie 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dobrze, że je przycięłaś. A nie myślałaś, żeby je w ogóle przesadzić?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 22:23, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Świetniechoć hortki coś widzę mocno ściśnięte

Dziękuję Asiu. Właśnie ulżyłam im tym cięciem dereni, zrobiło się miejsce dlq kwiatów. One mają bardzo duże kwiaty a cienkie pędy. Źle były wyprowadzone w szkółce. Nie umiem tych Polarek dobrze wyprowadzić, żeby były sztywne jak Limki. A może taka ich pokładająca się uroda?

Limki szaleją

____________________
Margerytka40 22:23, 19 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Daria, dzieki kochana Na szczęście mam studnię i ona załatwia sprawę podlewania trawnika, chociaż przyznam się, że w tym roku był łącznie podlewany dosłownie kilka razy. Regularnie pada i nie ma potrzeby zraszania. Podlewałam po nawozeniach i kilka razy jak było długo bez deszczu.
U nas często pada. Od trzech mamy dni deszczowo, wszystkie beczki pełne deszczówki. Ziemia mega nasiąknięta. Nie będę podlewać kolejne tygodnie.

Niga, dziękuję, dużo lepiej. Rehabilituję się regularnie, ćwiczę, mam zabiegi. Dzisiaj pobiegłam do pracy w sandałach na koturnie, moich ślicznych nowiutkich

Buziaki!




Co tu masz za roślinkę, ta pośrodku z białymi puszkami?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 22:26, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)
Dobrze, że je przycięłaś. A nie myślałaś, żeby je w ogóle przesadzić?

Rzeczywiście tam ciasno ale same miskanty i hortki Polar Bear bedzie mi za nudno, derenie dodają buszu a ja przecież kocham busz Będę poszerzać tą rabatę, żeby wsadzić przed hortkami nowe jeżówki Delicious Candy
____________________
eVka 22:28, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)



Co tu masz za roślinkę, ta pośrodku z białymi puszkami?

To są przekwitające przetaczniki wirginijskie Są cudne, polecam i na pewno jeszce je dokupię na moją bylinowo-jednoroczną łączkę



Dosadzę jeszcze stipy dla lekkości
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies