Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

SylwiaBe 09:59, 20 sie 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
I tak jak Sylwia pisała, patrząc na Twój trawnik można zapaść na nieprzespane noce
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
eVka 10:01, 20 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SylwiaBe napisał(a)
Strasznie mi się podoba ta rabata z dereniami, hortkami i miskantem memory... <3

Sylwia, ale się cieszę, dzięki! Na początku nie rokowała, była taka byle jaka ale po 3 latach jest już fajnie.

Żeby była jeszcze fajniejsza i miała kolor będę jej fragment na dniach poszerzać o kolejny schodek na szerokość 1 m i wsadzę jeżówki Delicious Candy i może stipki między nie Taka kokocha ze mnie
____________________
eVka 10:04, 20 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SylwiaBe napisał(a)
I tak jak Sylwia pisała, patrząc na Twój trawnik można zapaść na nieprzespane noce

Hahaha, naprawde to nie takie trudne, żeby taki mieć, jak ja dałam rade, każdy da. Bo ja leń przecież jestem. Zmuszam się do w miare regularnego koszenia a podlewam, jak zaczyna kiepsko wyglądać. Nawóz wybrałam 100 dniowy, żeby jak najrzadziej nawozić
Dzięki Sylwia
____________________
sylwia_slomc... 12:33, 20 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
effka napisał(a)
Moje ulubione krzesełka w tle



Trzcinnikowe widoczki



Haha a tu na ostatniej focie widać siewkę budlei, ma inny kolor, jeden kwiat jest biały! Superowo, tylko teraz jak ją przesadzić, jak one mają takie delikatne korzenie.

Budleje się przesadza bez problemu, weź po prostu z bryłą ziemi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 12:45, 20 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwia_slomczewska napisał(a)

Budleje się przesadza bez problemu, weź po prostu z bryłą ziemi

No widzisz, Sylwia, a ja czytałam, że one maja delikatny system korzeniowy. To dzisiaj ją przesadzę póki ziemia wilgotna. Pójdzie za garaż obok budlei mojej córy Fajnie przesłonią ścianę garażu.
____________________
KasiaBawaria 13:43, 20 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
MiluniaB napisał(a)

Red Baron wybarwione jak moje. Zastanawiam się czy jeszcze bardziej nabiorą czerwieni? Jak jest z nimi u Ciebie?
Myślałam, że moje to Green Baron


Wlasnie mi sie taka red baron najbardziej podoba. Poodbno potrzebuje potasu i slonca by byc bardziej czerwona.
____________________
Zapraszam na kawe
eVka 13:53, 20 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
KasiaBawaria napisał(a)


Wlasnie mi sie taka red baron najbardziej podoba. Poodbno potrzebuje potasu i slonca by byc bardziej czerwona.

Potasu mówisz, mam potas, to je podleje
____________________
sarenka 13:57, 20 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa, dziś zmierzę ile mają te moje delicious candy i fotki im zrobię
____________________
Magda W samym sloncu
eVka 14:27, 20 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sarenka napisał(a)
Ewa, dziś zmierzę ile mają te moje delicious candy i fotki im zrobię

Super, dziękuję Megi One maja taki niesamowity żywy kolor, że chyba pojadę do LM i dokupię jeszcze z 2 krzaczki
____________________
Rudolfina 14:51, 20 sie 2020

Dołączył: 23 paź 2019
Posty: 135
effka napisał(a)

Patio geścieje



Piękna ta rabata! Hortensje mają świetne jednocześnie różowe i fioletowe wybarwienie.
Czy tam są 2 wiązy Wredei czy jeden dwupniowy?
____________________
Edyta Pachnący ambrą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies