Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

kasiek 08:13, 29 sie 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Przepieknie wygląda połączenie hotrek z dereniami I jakie pięne widoczki urlopowe
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
eVka 10:57, 29 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiek napisał(a)
Przepieknie wygląda połączenie hotrek z dereniami I jakie pięne widoczki urlopowe

Dziękuję Kasiu. Bardzo lubię zestawienie hortek, dereni i miskantów Memory. Dodam na przód jeszcze jeżówki Delicious Candy o intensywnym różowym kolorze i myślę, że będzie super

Moje piękne ale jakie u Ciebie widziałam!!! Kocham Grecję
____________________
ajka 21:35, 29 sie 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4089
effka napisał(a)
Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej



Piękne te twoje kadry, i to po urlopie, zazdroszczę.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
eVka 12:03, 30 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ajka napisał(a)


Piękne te twoje kadry, i to po urlopie, zazdroszczę.

Dziękuję Ci bardzo Wczoraj udało mi się posadzić zawilce a dzisiaj chciałam jeżówki widoczne na fotkach przed hortkami ale jest zimno i mokro, jakoś nie mam weny
Buziaki!
____________________
oliwka 16:12, 31 sie 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Hej Ewa nie zaglądałam do Ciebie przez 3 tygodnie, właściwie nigdzie nie zaglądałam bo się urlopowalam a po powrocie wpadłam w wir pracy. Próbowałam wczoraj zajrzec do Twojego ogródka z ulicy, ale z samochodu trudno coś wypatrzec. Pierwszy raz chyba widziałam u Ciebie zdjęcie z góry? Czy to znaczy, że z nogą już ws,ystko w porządku. Stipa pięknie wygląda z z zasuszonymi liatrami. A ja myślałam że mi stipa uschla, bo ma podobny kolor. Muszę się powstrzymac przed wykonaniem suchych badyli, bo tworzą fajny klimat jesienią
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 08:07, 09 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)
Hej Ewa nie zaglądałam do Ciebie przez 3 tygodnie, właściwie nigdzie nie zaglądałam bo się urlopowalam a po powrocie wpadłam w wir pracy. Próbowałam wczoraj zajrzec do Twojego ogródka z ulicy, ale z samochodu trudno coś wypatrzec. Pierwszy raz chyba widziałam u Ciebie zdjęcie z góry? Czy to znaczy, że z nogą już ws,ystko w porządku. Stipa pięknie wygląda z z zasuszonymi liatrami. A ja myślałam że mi stipa uschla, bo ma podobny kolor. Muszę się powstrzymac przed wykonaniem suchych badyli, bo tworzą fajny klimat jesienią

Zrobiłam sobie mała przerwę od O. Mam teraz remont gazu i łazienki na głowie i jakoś sprawy ogrodowe zeszły na dalszy plan.

Remont remontem ale jak wychodzę na ogród to jestem wniebowzieta, rozanielona i dumna! Koniec lata u mnie zachwyca, trawy, hortensje robią robotę

Kasiu, musimy się spotkać koniecznie ale chyba już w następnym tygodniu, bo ten jest bardzo ciężki dla mnie, mam mnóstwo zajęć po pracy.

Stipa jesienna jest cudna, chociaż ta zieloniutka wiosenna też zachwyca. Mam sporo siewek jak byś potrzebowała

Zgadamy się jakoś Buziaki

Już lekko jesiennie się robi

____________________
eVka 08:31, 09 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jak już jestem to pokażę parę cyków z mojego ogrodu



Hortki fajnie się położyły na hakonkach, powstala kwitnąca hakone



Memory, kocham! Wyglądaja z daleka jak obłączki nad fontanną liści

____________________
eVka 10:04, 09 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Hortkowo-miskantowe kadry




Róża Giardina szaleje, wsadzony w zeszłym roku maluszek z gołym korzeniem w tym roku pokazuje na co ja stać Drugie kwitnienie.



Bukszpan zjedzony przez ćmę (zaniedbałam drugie pryskanie, za późno je zrobiłam), mam nadzieję, że w przyszłym roku szybko zarośnie.



I znów miskanty

____________________
eVka 10:10, 09 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Proso, koniecznie muszę powsadzać je w rabaty, jego kwiatostany są cudne, takie delikatne, nie narzucające się a robią robotę.



Trzcinniki Overdam i widac siewke budlei, pogoda fajna, to wykopię ja w końcu i wsadze w docelowe miejsce.



Bo jakby nie mamy przejścia W porozumieniu z szałwią zajęły nam chodnik



A ty też trzcinniki tylko KF. w tym roku niemiłosiernie rozwalone, nie trzymające pionu po deszczach W zeszłym roku stały na baczność.







____________________
MiluniaB 11:22, 09 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
Zgadzam się trawy i hortki jesienią robią najlepszą robotę

Bardzo ładnie u Ciebie. Stipa bardzo już jesienna.

Jajowaty bukszpan nie widać, żeby był zaatakowany przez ćmę. Bardzo mi się ten bukszpan podoba. Ile on ma lat? Ja mam jeden duży, z którego próbujemy zrobić kostkę
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies