Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Magleska 21:39, 05 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Ewa
wpadłam w zachwyt

przypomniało mi się ,jak zakładałaś trawnik i ogród ......a teraz bajka nad bajkami

ja też nie lubię pluchy i takiej szarugi jesiennej ....u nas od jutra ma padać niestety ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 21:45, 05 paź 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Helen napisał(a)
Mam te same odczucia, szkoda tego słoneczka i jasnych dni.

Dokładnie! Oby jeszcze było ciepło i słonecznie, choć z 18 stopni...
____________________
eVka 21:47, 05 paź 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)
Słoneczko ma jeszcze być tylko że zimno niestety już .

Buuu jak ja nie lubię zimna, choć żeby słonko było.
____________________
eVka 21:51, 05 paź 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa
wpadłam w zachwyt

przypomniało mi się ,jak zakładałaś trawnik i ogród ......a teraz bajka nad bajkami

ja też nie lubię pluchy i takiej szarugi jesiennej ....u nas od jutra ma padać niestety ....

Magda! Kochana, jak mi mega miło Tak, pamiętam jak szukałam wiedzy, inspiracji, czytałam porady na O. byłam zielona jak moja trawa
Udało się chyba, jakoś, w sumie nie wiem jak. Mam szczęście do ludzi

Jutro ma mocno padać, więc po nocy sypałam nawóz jesienny, wypróbowałam nowy siewnik na kółkach, ale kiepsko mi chyba poszło, bo nie miałam wyczucia jak go wyregulować. Mam nadzieję, że nie spaliłam trawy, jesienne nawozy maja mało azotu.

Buziaki!
____________________
Dorii 22:48, 05 paź 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Piękny dzień w pięknym ogrodzie.
Lato mi przeleciało między palcami w tym roku, zupełnie się nim nie nacieszyłam. Wiosny też dla mnie właściwie nie było. Liczę że choć jesień jeszcze długo będzie cieszyć w miarę ciepłymi i słonecznymi dniami.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 15:07, 06 paź 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)
Piękny dzień w pięknym ogrodzie.
Lato mi przeleciało między palcami w tym roku, zupełnie się nim nie nacieszyłam. Wiosny też dla mnie właściwie nie było. Liczę że choć jesień jeszcze długo będzie cieszyć w miarę ciepłymi i słonecznymi dniami.

Było bosko, dzisiaj pochmurno, mokro, chłodno. Tyle dobrego, że rozsypałam jesienny nawóz na trawniku i mi go deszcz rozpuści
Liczę na ciepła jesień... tak jak Ty.
____________________
sylwik69 21:07, 06 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Twój ogród jest piękny o każdej porze roku to oznacza ,że rośliny dobrałaś bezbłędnie
Mebelki przepiękne!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
eVka 10:02, 07 paź 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwik69 napisał(a)
Twój ogród jest piękny o każdej porze roku to oznacza ,że rośliny dobrałaś bezbłędnie
Mebelki przepiękne!!

Sylwia, bardzo Ci dziękuję. Kompozycje mi się bardzo podobają Rośliny się rozrosły bo były ciut za gęsto sadzone, więc na wiosnę zapowiada się mocne dzielenie, bo chcę powietrze na rabaty wprowadzić plus jakies kolorowe byliny bo mi za zielono
Mebelki uwielbiam, są bardzo wygodne! W kokonie przesiaduje długie weekendowe godziny...
____________________
Agania 11:27, 07 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
effka napisał(a)
Piękna i pracowita sobota za mną


Super masz dopieszczony ogród, trawniczek jak marzenie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
eVka 11:39, 07 paź 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Agania napisał(a)

Super masz dopieszczony ogród, trawniczek jak marzenie

Dziękuję
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies