Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 09:39, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Effcia przepięknie u Ciebie ale Ci wszystko pięknie rośnie
Hakonki super Ci rosną jeżówki,trawy i reszta

U mnie dziś deszczowo w sam raz na moje wczorajsze sadzenie

Macham

Dziękuję Wiolu! Hakonki szaleją, aż zaczęłam się ich bać jak mi potwory porosną zasłonią buksy hehe, w sumie już je ledwo widać.
U mnie prawie codziennie deszczowo, pada w nocy czasami popołudniu, dzięki temu mam sporo wolnego czasu (odpada wielogodzinne podlewanie).

Wiolu, jak już jesteś u mnie, spojrzysz na magnolię? Chciałabym ją formowac na wzór Twojej, jak się do tego zabrać? Trochę juz powicinałam najniższych gałązek ale dalej nie wiem co i jak.



____________________
makadamia 09:43, 14 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
effka napisał(a)



U Ciebie ogólnie ładnie, ale to zestawienie kolorystyczne szczególnie przyprawia mnie o bicie serca
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Wiolka5_7 09:44, 14 sie 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20611
effka napisał(a)

Dziękuję Wiolu! Hakonki szaleją, aż zaczęłam się ich bać jak mi potwory porosną zasłonią buksy hehe, w sumie już je ledwo widać.
U mnie prawie codziennie deszczowo, pada w nocy czasami popołudniu, dzięki temu mam sporo wolnego czasu (odpada wielogodzinne podlewanie).

Wiolu, jak już jesteś u mnie, spojrzysz na magnolię? Chciałabym ją formowac na wzór Twojej, jak się do tego zabrać? Trochę juz powicinałam najniższych gałązek ale dalej nie wiem co i jak.





Moje też są wielkie i trochę tetris muszę zrobić,bo jeżówek mi nie widać

Deszcz jest super, ja się z niego bardzo cieszę....właśnie odpada podlewanie

Ja to bym narazie już nic nie cięła....wygląda fajnie,niech teraz gałązki grubieją i rosną do góry.... mozesz obskubać tylko parę tych listków od dołu...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 09:57, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Balea napisał(a)


Cudnie to wyglada

Dziękuję Uwielbiam tą rabatę, choć stipy strasznie się porozrastały i pożarły buksy i szałwie...
____________________
eVka 10:00, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
makadamia napisał(a)


U Ciebie ogólnie ładnie, ale to zestawienie kolorystyczne szczególnie przyprawia mnie o bicie serca

Asia, z Twych ust takie słowa koją me serce
A na serio, wielkie dzięki!!! Czyli chyba coś tam mi się udało w tym misz maszu totalnym.
Wprawdzie RB chcą zawładnąć mój trawnik (nie mam akurat w tym miejscu wbitego ogranicznika redbaronowego) ale radzę sobie wyrywając rozłogi, łatwo wychodzą.
Jeżówy porosły gigantyczne a to dopiero drugi rok, są extra!
____________________
eVka 10:04, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Moje też są wielkie i trochę tetris muszę zrobić,bo jeżówek mi nie widać

Deszcz jest super, ja się z niego bardzo cieszę....właśnie odpada podlewanie

Ja to bym narazie już nic nie cięła....wygląda fajnie,niech teraz gałązki grubieją i rosną do góry.... mozesz obskubać tylko parę tych listków od dołu...

Mnie pewnie też czeka przerzedzanie tej rabaty aleto tylko wiosną jak jest łyso, teraz nawet stopy nie da się postawić na niej, zupełnie odpada odchwaszczanie, zero chwastów Chciałam linie kroplujące rozkładać w sierpniu ale nie ma jak wejśc na rabaty, mus czekać do wiosny i po cięciu bylin, miskantów będę działać z nawadnianiem.

Oki, czyli nic nie tnę, oskubię listeczki i czekam DZIĘKUJĘ KOCHANA!
____________________
eVka 11:36, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zapowiedziałam, że cd następi, to zanudzam i spamuję

Trzcinniki KF są mojego wzrostu Już szukam miejscówki, gdzie bym mogła je jeszze upchnąć



Overdam sa zdecydowanie niższe
____________________
eVka 11:42, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lukas



Wielka budleja wabi setki motyli



Kolejny gigant w ogrodzie - miskant Memory, zaraz zakwitnie... chyba idzie jesień...

____________________
eVka 11:44, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Trawiasto-berberysowiasto


____________________
eVka 11:46, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wjazdowa po dugiej stronie wjazdu

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies