Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

anna_t 12:14, 14 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
nie no Ewa za duzo roboty wymysliłam, nie ma sensu. chodziło mi o przytwierdzenie tych pomalowanych kratek na krańcach dachu żeby zakryły conieco. tylko raczej pomalowane na kolor ścian...

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Iwonka 12:21, 14 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
effka napisał(a)
Zapowiedziałam, że cd następi, to zanudzam i spamuję

A Carex Froste Curls obdarzyły mnie setkami maluszków
Podobnie jak Stipy
Wielka budleja wabi setki motyli


Spamuj, spamuj, wszystko tak dorodne, że grzechem nie pokazać Budleja jest cudna, przepiękny potfffór Godziny stania z wężem procentują!!! Trawy obłędnie rosną. Miałam kiedyś 3 Frosted curls ale mi wymarzły. Bardzo mi się ten carex podoba, podobnie jak zestawienie The Beatles z Evergoldem - chyba skopiuję bo ślicznie ta zieleń gasi żółć.
Magnolię fajnie podcięłaś i tak jak Wiola pisze już ją zostaw, niech teraz nabiera masy Cieszy mnie moda na drzewa wielopniowe, moje stare egzemplarze nieświadomie zupełnie dostają nowe fashion życie

effka napisał(a)
Groszek pachnie cudnie!

Rozczula mnie ten obrazek... Matko zapomniałam jak pachnie groszek, ale wygląda obłędnie na tle klona i całej zielonej reszty załogi







____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 12:23, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pomysł ciekawy ale technicznie nie wykonalny bo tam są gzymsiki wąziutkie, kiedyś się takie podcięcia robiło i nie ma jak przytwierdzić tych kratek. Jak obróbki się odnowi będzie elegancko
Ale mimo wszystko dziękuję za pomysły, im więcej tym lepiej
____________________
MalgosiaW 12:27, 14 sie 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Ale dużo traw pięknie!
eVka 12:28, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)


Spamuj, spamuj, wszystko tak dorodne, że grzechem nie pokazać Budleja jest cudna, przepiękny potfffór Godziny stania z wężem procentują!!! Trawy obłędnie rosną. Miałam kiedyś 3 Frosted curls ale mi wymarzły. Bardzo mi się ten carex podoba, podobnie jak zestawienie The Beatles z Evergoldem - chyba skopiuję bo ślicznie ta zieleń gasi żółć.
Magnolię fajnie podcięłaś i tak jak Wiola pisze już ją zostaw, niech teraz nabiera masy Cieszy mnie moda na drzewa wielopniowe, moje stare egzemplarze nieświadomie zupełnie dostają nowe fashion życie


Rozczula mnie ten obrazek... Matko zapomniałam jak pachnie groszek, ale wygląda obłędnie na tle klona i całej zielonej reszty załogi

Hihi dzięki
Budleja piękna a powiem Ci, że wogóle nie podlewana, dostae tylko czasami trochę wody jak trawnik się zrasza. Jak chcesz carexy Frosted Curls, moge Ci te sieweczki wysłać, niech tylko trochę podrosną, bo na razie szkoda takich tyciulków ruszać.
Beatlesi z Evergoldami tworza udaną kapelę Mam je posadzone na przemian jako obwódkę na jednej z rabat i śmieje mi się gęba jak na nie patrzę. Mega szybko rosną. Z tycich sadzonek sadzonych w zeszłym roku teraz są już wielkie trawisza.

Magnolię kocham ale muszę ją podlać nawozem do kwasolubów bo lekko liście żółkną.

Groszki są słodkie, posadzę ich za rok więcej (nasionek).

MAcham!
____________________
eVka 12:29, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MalgosiaW napisał(a)
Ale dużo traw pięknie!

Dziękuję Gosiu, kocham trawy, hortensje i róże

Dawno Cię nie było, pisz u siebie co tam w ogrodzie słychać a raczej widać!
____________________
Iwonka 12:58, 14 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
effka napisał(a)

Hihi dzięki
Budleja piękna a powiem Ci, że wogóle nie podlewana, dostae tylko czasami trochę wody jak trawnik się zrasza. Jak chcesz carexy Frosted Curls, moge Ci te sieweczki wysłać, niech tylko trochę podrosną, bo na razie szkoda takich tyciulków ruszać.
Beatlesi z Evergoldami tworza udaną kapelę Mam je posadzone na przemian jako obwódkę na jednej z rabat i śmieje mi się gęba jak na nie patrzę. Mega szybko rosną. Z tycich sadzonek sadzonych w zeszłym roku teraz są już wielkie trawisza.

Magnolię kocham ale muszę ją podlać nawozem do kwasolubów bo lekko liście żółkną.

Groszki są słodkie, posadzę ich za rok więcej (nasionek).

MAcham!

No pewnie, że chcę Frosted curls, trzymaj do wiosny to zapukam
Pokażę ci zaraz u mnie tę rabatę, gdzie mam tylko evergoldy. Szukałam właśnie zdjęć i myślę, że będą mi tam beatlesy pasować. Może i mnie tak samo będzie się humor poprawiał
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 13:00, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)

No pewnie, że chcę Frosted curls, trzymaj do wiosny to zapukam
Pokażę ci zaraz u mnie tę rabatę, gdzie mam tylko evergoldy. Szukałam właśnie zdjęć i myślę, że będą mi tam beatlesy pasować. Może i mnie tak samo będzie się humor poprawiał

Masz zaklepane carexy
Lece do Ciebie i czekam na fotki
____________________
Iwonka 13:24, 14 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
effka napisał(a)

Masz zaklepane carexy
Lece do Ciebie i czekam na fotki


BUZIAK
Fotki wrzucone, chociaż zasiedziałam się trochę u Asi z Podmiejskiego ogródka - matko jak tam pięknie!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 13:25, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)


BUZIAK
Fotki wrzucone, chociaż zasiedziałam się trochę u Asi z Podmiejskiego ogródka - matko jak tam pięknie!

Odpisałam

Oj Asia tą rabatkę bylinowa ma cudną, pozostała część ogrodu zresztą też powala

My musimy Iwonko grzecznie komponować, bo upośledzenie mamy
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies