Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Wiolka5_7 14:05, 14 sie 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
effka napisał(a)

Mnie pewnie też czeka przerzedzanie tej rabaty aleto tylko wiosną jak jest łyso, teraz nawet stopy nie da się postawić na niej, zupełnie odpada odchwaszczanie, zero chwastów Chciałam linie kroplujące rozkładać w sierpniu ale nie ma jak wejśc na rabaty, mus czekać do wiosny i po cięciu bylin, miskantów będę działać z nawadnianiem.

Oki, czyli nic nie tnę, oskubię listeczki i czekam DZIĘKUJĘ KOCHANA!


masz rację z tym nawadnianiem,bo teraz masz bussszzz

nie ma sprawy

Memory boskie ,też już u Ciebie zaczynają no niestety kwitnące trawy wróżą zblizającą się jesień...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 14:26, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


masz rację z tym nawadnianiem,bo teraz masz bussszzz

nie ma sprawy

Memory boskie ,też już u Ciebie zaczynają no niestety kwitnące trawy wróżą zblizającą się jesień...

Oj idzie jesień idzie... Nawet bym ją lubiła i to badzo, bo jest piękna gdyby nie to, że tż po niej jest zima, której nie znoszę!

Czekam na srebrne piuropusze Memory, mam nadzieję, że w tym roku będą jeszcze piękniejsze
____________________
Balea 15:45, 14 sie 2019


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
effka napisał(a)
Trawiasto-berberysowiasto




A jak sie nazywa ten bordowy berberys?
I scinasz go co rok?
eVka 15:53, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Balea napisał(a)


A jak sie nazywa ten bordowy berberys?
I scinasz go co rok?

Niestety nie pamiętam, kupowałam go u takiego pana, co sprzedaje nadwyżki z ogrodu i on często sam nie zna nazw
Przycinam go wiosną o połowę, rośnie szybko
____________________
mrokasia 15:55, 14 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
effka napisał(a)

Że jak? Dawaj Anka, jesteś matką moich okiennic, masz fajne pomysły a nóż a widelec znów coś fajnego mi wykombinujesz hehe


Powiem Ci, że ten garaż obsadzony roślinami, z okiennicami i tymi kratkami to takiego sznytu nabrał, że ho ho!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kim 16:04, 14 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Ewciu niewiem którą fotkę cytować wszystkie mi się podobają
Widoki nieziemskie busz masz niesamowity
Dojrzałam na zdjęciach trzmieline i tawuły przycięte ,czy to teraz ciachałaś zastanawiam się czy mogę jeszcze swoje pociachać

Ewciu skoro jestem u Ciebie to odpowiem też u Ciebie
pytałaś o powierzchnie dachu z którego zbieramy deszczówkę ,więc jest to 80m2 z tym że na garażach mamy dachówkę betonową i eM twierdzi że sama dachówka też "wpije" troszkę wody zanim zaczyna napływać do beczki
ale zamotałam

Eden rose polecam jest przepiękna

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
eVka 16:04, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Powiem Ci, że ten garaż obsadzony roślinami, z okiennicami i tymi kratkami to takiego sznytu nabrał, że ho ho!

Dzięki Kasia Jak juz kończyły go ozdabiać to będzieładniejszy niż domy mój i rodziców Jak juz zamontujemy wszystko to pokażę fotkę sprzed roku, wyglądał jak rudera do rozbiórki... i nawet zastanawiałam się czy go nie rozebrać Dobrze, że wybiłyście mi to z głowy.
____________________
eVka 17:10, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kim napisał(a)
Ewciu niewiem którą fotkę cytować wszystkie mi się podobają
Widoki nieziemskie busz masz niesamowity
Dojrzałam na zdjęciach trzmieline i tawuły przycięte ,czy to teraz ciachałaś zastanawiam się czy mogę jeszcze swoje pociachać

Ewciu skoro jestem u Ciebie to odpowiem też u Ciebie
pytałaś o powierzchnie dachu z którego zbieramy deszczówkę ,więc jest to 80m2 z tym że na garażach mamy dachówkę betonową i eM twierdzi że sama dachówka też "wpije" troszkę wody zanim zaczyna napływać do beczki
ale zamotałam

Eden rose polecam jest przepiękna


Bardzo się cieszę z tych komplementów Dziękuję.

Wszystko ciełam w niedzielę, na nawet we wrześniu tnę ale we Wrocławiu ciepło i zima późno przychodzi.

A powiedz, jak dużo wody zbiera podczas ulewnego deszczu, tak plus minus.

Edenka cuuuudo.
____________________
Zakrecona 17:52, 14 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
No czułam pismo nosem, że coś się tu dzieje

Francja-elegancja okiennice, a busz, to już wiesz, marzenie
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 18:32, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
No czułam pismo nosem, że coś się tu dzieje

Francja-elegancja okiennice, a busz, to już wiesz, marzenie

Dzięki, dzięki! Buziaczki i fotka przedpłocia for you

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies