Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

Anda 17:55, 08 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Elu, co u Ciebie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 19:32, 08 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Nowalijka napisał(a)

Masz racje ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana. Już chcialabym mieć pieknie na działce. Dzisiaj byłam nad morzem, szukałam okazow. Nic nie bylo ciekawego. Zeby trafić na interesujace gałezie czy tez konary drzew musi byc chyba przyplyw. Ludzi na spacerze dużo. Mrozik trzymał, sloneczko swiecilo. Oto fotorelacja:

Jakis gosc brodził w morzu

Piekna roslinnosć na wydmach

Moja towarzyszka na dobre i na zle

Trochę przyziemnych akcentów

i piękne morze


Kochana takimi muszelkami jak masz możliwość w takich ilościach mieć ściółkowałabym rabaty z roślinami zasadolubnymi....tylko wcześniej z soli opłukać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 19:59, 08 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kochana takimi muszelkami jak masz możliwość w takich ilościach mieć ściółkowałabym rabaty z roślinami zasadolubnymi....tylko wcześniej z soli opłukać

Ale wspaniale, że masz taki spacer na wyciągnięcie ręki . Mnie marzy się kiedyś wybrać nad morze jesienią, jak już cały tłum się przewinie i będą sztormy . Strasznie chciałabym sztorm zobaczyć .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nowalijka 18:04, 09 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Dzięki, że pamiętałyście o mnie. Spacer był udany, ale żadnych łupów nie przytaskałam, chociaż Sylwia zasugerowałaś fajny pomysł z muszelkami Przyznam, że ostatnio nie zaglądałam do Was bo byłam poza Gdańskiem aczkolwiek niedaleko bo w Juracie. Byłam z koleżankami w delegacji. Mieszkałyśmy sobie w hotelu nad samym morzem. Tam było znacznie więcej interesujących konarów, ale nie sposób tego ciągnąć pociągiem do Gdańska. Co pomyślałyby o mnie koleżanki? Wiem Kasiu, że dla Ciebie nie byłaby to żadna przeszkoda))))






____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 19:03, 09 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Znów nakręciłam się z tą moją działką, zamiast myć okna na święta, robić prezenty i lepić pierogi to ja obmyślam plan. co Wy na to? Zero profesjonalizmu w moich projektach, ale cóż ...
jeden z kawałków planuję tak wykorzystać



Dobra, proszę już nie śmiać się, tylko wytężyć umysł. Czy to dobry pomysł i czym nasadzić ten kawałek? Liczę na Was.
Oczywiście te badyle i trawy będą sprzątnięte. Pewnie nie uda mi się ruszyć tej komóreczki, ale najwyżej czymś zarośnie.
Na tym zdjęciu zrobiłam kilka opisów ale nie bardzo je widać. Dacie radę je powiększyć?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Anda 19:11, 09 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Nowalijka napisał(a)
No dobra, teraz odkrywam wszystkie swoje talenty. Oto plan mojej działki. Proszę o powagę. Jedyne co mnie tłumaczy, to zmęczenie i późna pora




Prawda, że czytelne. Teraz zostaje mi żmudna praca - opisać moje gryzdoły.


Moglabys zrobic ten plan jeszcze raz? Bo jakos nie daje rady odczytac, nie kumam gdzie co jest. To miejsce powyzej, ktore chcesz zaplanowac, gdzie ono jest?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowalijka 19:47, 09 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Ewuniu, mam mały problem z telefonem, stąd kiepska jakość zdjęcia.



na zdjęciu zaznaczyłam tylko ten kawałek, który planuję zmienić w pierwszej kolejności, dokładnie chodzi o lewy górny róg kartki.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Anda 20:31, 09 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Elu, spokojnie, juz wiem Proponuje abyś pomyślała nad działką jako całością. Rozrysuj sobie rabaty na calej dzialce. Jak chcesz je rozmiescic? Plan musi/powinien byc calosciowy, a wykonanie juz nie, tylko rabatka po rabatce
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 20:51, 09 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Ewka dobrze radzi, plan na całość, a potem z realizacją można już skakać po nim do woli bo i tak w końcu zepnie się w całość
Tak zrobiłam u siebie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 22:17, 09 gru 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam jestem z rewizyta.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies