Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

Nowalijka 21:43, 28 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Myślę, że lepiej trafić nie mogłam. Gdyby nie Wy... moja chęć wypaliłaby się. Ciekawa jestem co ten rok przyniesie. Korzystając z okazji chciałam Cie Ewcia zapytać o różę COMTE de CHAMBORD. Polecono mi ją.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:44, 28 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Iwk4 napisał(a)
Co to za program?


napisze Ci na priv


Napisałam
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Anda 21:48, 28 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Nowalijka napisał(a)
Myślę, że lepiej trafić nie mogłam. Gdyby nie Wy... moja chęć wypaliłaby się. Ciekawa jestem co ten rok przyniesie. Korzystając z okazji chciałam Cie Ewcia zapytać o różę COMTE de CHAMBORD. Polecono mi ją.


Ja również polecam Mam ją pod nazwą Mme Boll. Jest bardzo kolczasta, ale pięęęęknie pachnie, często kwitnie i jest zdrowa. Tylko deszczu trochę nie lubi - sklejają się płatki.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowalijka 21:49, 28 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Anda napisał(a)


Ja również polecam Mam ją pod nazwą Mme Boll. Jest bardzo kolczasta, ale pięęęęknie pachnie, często kwitnie i jest zdrowa. Tylko deszczu trochę nie lubi - sklejają się płatki.

Chodziło mi o pachnącą, z kolcami dam radę Dziękuję.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Anda 21:53, 28 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Mogę polecić jeszcze więcej róż, jakby co Róż nigdy za dużo. Ja już nawet je po donicach upycham
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowalijka 21:54, 28 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Anda napisał(a)
Mogę polecić jeszcze więcej róż, jakby co Róż nigdy za dużo. Ja już nawet je po donicach upycham



Chętnie, chciałabym mieć na działce róże kolorowe, paaaaachnące, powtarzające kwitnienie...
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
anbu 07:31, 29 gru 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
sylwia_slomczewska napisał(a)
Elu podsunę Ci na priv program do projektowania on line, którym ja się posłużyłam, może Ci będzie łatwiej


Sylwia proszę zdradź nazwę tego programu, możesz na PW
____________________
Ania Ogród Ani :)
Anda 17:50, 29 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Nowalijka napisał(a)



Chętnie, chciałabym mieć na działce róże kolorowe, paaaaachnące, powtarzające kwitnienie...


Bardzo ładnie pachnie Louise Odier, Jude The Obscure, Summer Song, Harlow Carr. Ta ostatnia wydaje się bardzo witalna. Mam ją dopiero od lata, ale od razu zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Na razie, na początek polecam te cztery róże. Na pewno ładnie pachną też róże wielkokwiatowe, ale nie przepadam za nimi, więc nie polecam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowalijka 19:56, 29 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Mam kilka krzaków wielokwiatowych roz,ale faktycznie masz Ewa racje -d..y nie urywa
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Matylda 09:46, 04 sty 2017


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Witam, wpadłam z rewizytą. Będę śledzić wątek. Niestety co do udzielania rad to raczej nie pomogę, bo sama potrzebuję pomocy . Widzę, że jednak zapał nie osłabł do pracy, także trzymam kciuki za realizację planów. Na pewno wnet będzie wielka metamorfoza Twojej działki. Jestem ciekawa co powstanie. Pozdrawiam
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies