Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

Nowalijka 18:39, 20 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
marba napisał(a)
No, widzisz, teraz z każdym dniem będzie tylko lepiej.
A wiosna daleko u Was?

Jakoś nie po drodze jej nad morze. Śnieg już stopniał, wczoraj i w niedzielę było już tak fajnie. Dzis znów wieje, padal śnieg a potem grad. Noce nadal mroźne. Dzisiaj ok. 6 rano było -7. Podobno ta noc ma być bardzo mroźna. Tęsknię za ciepełkiem i slonkiem.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
zoja 14:29, 21 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Nowalijka napisał(a)

Basiu, dzis zeszło już ze mnie ciśnienie. Wczoraj myślałam ze umrę ze strachu. Jest coraz lepiej. Syn jak przyjechał to Azucha ze szczęścia wstala i nieporadnie do niego poszla. Potem w trójkę poszliśmy na krótki spacerek , potem na drugi. Meczy się bardzo na trzech łapach ale walczy o każdy krok. Jest dzielna!!!!


czego to człowiek z miłości do psa, a pies z miłości do człowieka nie zrobi
musieliście stanowić piękny obrazek
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Magleska 14:34, 21 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
dobre wieści z każdym dniem będzie lepiej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowalijka 15:30, 21 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
zoja napisał(a)


czego to człowiek z miłości do psa, a pies z miłości do człowieka nie zrobi
musieliście stanowić piękny obrazek

mój mąż mówi że dobrałyśmy się wyjątkowo. Ja mam niedoczynność tarczycy ona też, ja cykor, ona też, ona czeka na mnie az położę się spać, wcześniej łazi za mną i nie położy się. Ona zawsze wie kiedy mi źle na tym padole, przychodzi, popatrzy smutno swoimi oczkami, przytuli się. Wie, ze na spacer może liczyć na mnie. Jak w drodze wyjątku wychodzi mąż lub syn, to odwraca się w moją stronę jakby chciała zapytać czy nie nastąpiła jakaś pomyłka, czy na pewno powinna z nimi pójść. Dziewczyny, wiem, może jestem walnięta ale ona jest PRZYJACIELEM I CZŁONKIEM rodziny. Ktoś kto nie ma, lub nie lubi zwierząt nie zrozumie tego i szanuję ich wybory. Najważniejsze żeby nie robić im krzywdy, bo to istoty które czują, kochają, cierpią i myślą. Aza tego mnie nauczyła.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 15:43, 21 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
margaretka3 napisał(a)
Elu droga, siewki mają za mało światła i pewnie proporcje światła (mało) w stosunku do temperatury są zaburzone (za ciepło). W wypadku gdy jest światła za mało, siewki powinny mieć nieco chłodniej, wtedy wolniej rosną i się tak nie wyciągają.
Inna sprawa, że po co chabry, szałwia trójbarwna czy ostróżki jednoroczne siać w domu, to typowe rośliny prosto do gruntu. Maczek kalifornijski też powinien iść do gruntu, bo on nie znosi przesadzania.

Gosiu, dziękuję że zajrzałaś. Masz rację, moje rośliny mają za mało światła. Przestawiłam je na parapet tylko że to już chyba za późno. Na tym parapecie też nie ma dla nich raju, bo co z tego ze mają światło, ale tam często otwieramy okno i temperatura wtedy waha się. Moze poszalałam z nasionami które mogę siać do gruntu, ale na szczęście zostało mi trochę nasion, więc wysieję je na działce.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 16:03, 21 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
A wracając do ogrodowych tematów (w końcu po to jest O) to znowu mam ziemiórki. Zastanawiam się czy nie przyniosłam ich z auch z różanecznikiem i skalnicą. Masakra, kończę z wysiewaniem!!!!!!!
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
asiak 18:29, 21 mar 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Nowalijka napisał(a)

Dziewczyny, wiem, może jestem walnięta ale ona jest PRZYJACIELEM I CZŁONKIEM rodziny. Ktoś kto nie ma, lub nie lubi zwierząt nie zrozumie tego i szanuję ich wybory. Najważniejsze żeby nie robić im krzywdy, bo to istoty które czują, kochają, cierpią i myślą. Aza tego mnie nauczyła.


Elu, nie jesteś walnięta
Też tak mam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
marba 18:34, 21 mar 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
asiak napisał(a)


Elu, nie jesteś walnięta
Też tak mam

I ja.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Magleska 08:17, 22 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
też tak mam moja psica ,to prawie jak córka
a jak Aza ? lepiej juz ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
marba 11:42, 22 mar 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Nowalijka napisał(a)
A wracając do ogrodowych tematów (w końcu po to jest O) to znowu mam ziemiórki. Zastanawiam się czy nie przyniosłam ich z auch z różanecznikiem i skalnicą. Masakra, kończę z wysiewaniem!!!!!!!

Nie zniechęcaj się, Elu, z tymi wysiewami. Może ziemiórki wszystkiego nie wykończą. Przyznam Ci się, że nigdy ich nie miałam, mimo, że nie wyprażam ziemi.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies