Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

zoja 12:01, 22 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Hmmm...
przykro mi, że znowu ziemiórki masz
ja też podejrzewam kwiatki, które zakupiłaś gdzieś w sklepie - moje wysiewy stoją w pokoju do którego jest zakaz wnoszenia innych roślin

nie zniechęcaj się tak totalnie - może za rok wysiejesz tylko jakąś/kieś określone nasionka - w małej ilości - z daleka od innych roślinek i łatwiej ogarniesz
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Nowalijka 09:32, 23 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Dzisiaj zadoniczkowalam moje cebulki lilii azjatyckiej białej. Posłałam i postawiłam w niezbyt słonecznym miejscu. Zobaczymy co z tego będzie. Muszę przygotować nową rabatę a do tego potrzebna jest wiosna
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 11:31, 25 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Byłam dzisiaj już z rana na działce. Oj jest roboty po same kokardy. Pomału wszystko budzi się do życia. Pościnałam trawy, przycięłam hortensje, pięciorniki chociaż nie jestem pewna czy powinnam ruszać pięciorniki. Przycięłam wrzosy, żurawki. Chwasty ruszyły pełnią sił. Ruszyła tez monarda, cebulowe, kocimiętka, liliowce pokazują kły, to samo iryski. Peonie, floksy, wystawiają pędy.
Chciałam przycinać róże ale pamiętam że wyznacznikiem terminu cięcia róż jest kwitnienie forsycji. Muszę jeszcze poczekać...
A w domu do skrzynek na balkonie posadziłam bratki. Zachęcam wiosnę jak tylko potrafię
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Radziu2013 12:03, 25 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Uuu Ella Ale się na napracowałaś W końcu...ile przecież można czekać na ciepło i pracę w ogródku...marzec prawie zleciał a tu nic...

Chwal się bratkami...może chociaż poczuje się wiosennie u Ciebie bo u mnie ziemia jeszcze zamarznięta
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Nowalijka 14:28, 26 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
No i dziś zakwasy są. Trochę się poschylalam, trochę pokucalam a dzis chodzę jak paralityk. Oj, potrzebna rozgrzewka...
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
zoja 14:45, 26 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Nowalijka napisał(a)
No i dziś zakwasy są. Trochę się poschylalam, trochę pokucalam a dzis chodzę jak paralityk. Oj, potrzebna rozgrzewka...


słabo z naszą kondycja po zimie
mam podobnie ale udaję, że OK bo eM się wkurza
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Nowalijka 16:08, 26 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
zoja napisał(a)


słabo z naszą kondycja po zimie
mam podobnie ale udaję, że OK bo eM się wkurza

Skąd ja to z nam? Mój tez denerwuje się ze się przesilam, ze nie szanuję sie itd...toteż udaję że jestem silna i nic i mi nie jest. ....
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Magleska 16:14, 26 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Nowalijka napisał(a)
No i dziś zakwasy są. Trochę się poschylalam, trochę pokucalam a dzis chodzę jak paralityk. Oj, potrzebna rozgrzewka...

po zimie jesteśmy zasiedziane ale wpadniemy w rytm pracy ogrodowej ,to od razu bolączki przejdą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
zoja 16:42, 26 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Nowalijka napisał(a)

Skąd ja to z nam? Mój tez denerwuje się ze się przesilam, ze nie szanuję sie itd...toteż udaję że jestem silna i nic i mi nie jest. ....

Ciagle slysze: po co to robisz? Ogrodek, sutasz, szycie czy ksiazka. A jak przespie dzien to: ty nigdy nic nie robisz... Taki zawsze znajdzie powod do narzekan
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Nowalijka 20:33, 26 mar 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
zoja napisał(a)

Ciagle slysze: po co to robisz? Ogrodek, sutasz, szycie czy ksiazka. A jak przespie dzien to: ty nigdy nic nie robisz... Taki zawsze znajdzie powod do narzekan

i weź tu spraw, żeby byli zadowoleni. Coś w tym jest, że jesteśmy z dwóch różnych planet, hi, hi, hi...
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies