Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

Nowalijka 22:15, 07 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Przez te małe intruzy zupełnie zapomniałam ze na działce cokolwiek rośnie dynia przy ogrodzeniu, dynia na drzewie

Dynia i cukinia na kompostowniku

____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 22:17, 07 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Pomidory dojrzewają
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
gogo 23:14, 07 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elu, ależ dorodne warzywa, aż ślinka leci na ten widok. A dynia cwaniara, chciała się " wywyższyć " nad te przy ziemi Będzie co jeść i pewnie coś zaprawisz na zimę.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 01:24, 11 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elu, ale piękny masz nowy awatarek
Co u Ciebie, pewnie zapracowana jesteś i nie masz czasu na forum.
Czy placyk przy ławeczce skończony, jeśli tak pochwal się. Pozdrawiam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
zoja 08:54, 11 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
W krecika sie zmienilas?
Piekne owoce alez to cieszy gdy sie samemu wyhoduje
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
eVka 09:00, 11 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kreciku ale masz plonyyyy, mniamm. W tym roku nie inwestowalam w warzywnik ale w przyszłym roku ogrod ozdobny będzie już gotowy więc zabiorę się za warzywa
____________________
marba 10:00, 11 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Elu, ależ piękne zbiory się zapowiadają.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
zawitka 11:17, 11 sie 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Ale pięknie ułożyłaś miejsce pod ławeczką Powiedz czy dawałaś jakąś matę pod kamole czy nic????/Mam płyty pod domem i miejsca wzdłuż nich gdzie nic nie rośnie nawet trawa.T na wiosnę bym ułożyła takie cosik Dałaś inspirkę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Nowalijka 16:39, 11 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Dziewczyny dzięki ze zaglądacie. Na O zerkam w wolnej chwili, bo faktycznie ciężki miałam tydzień. Koleżanka ma urlop więc trzeba ogarnąć swoją pracę i jej, poza,tym ci roku walczę z brakiem asertywności i tym razem też nic nie wyszło. Niw umiałam odmówić koleżance z innego oddziału i wzięłam na 2 tyg jej obowiązki. Jak na złość w czwartek musiałam wziąć urlop bo miałam pogrzeb w rodzinie. Na działce walka z intruzami, niestety przegrywam. Dzisiaj jestem na działce, skosiłam trawę, popieliłam troche i ...zaczął padać deszcz. Jedyny plus jest taki, że zajrzałam na O. Ale z roboty nici... Właśnie dzisiaj chciałam dokończyć placyk wokół ławeczki.
Dziewczyny pod "placyk" nic nie dawałam, ani maty ani piasku. Po prostu odchwaściłam, wyrównałam i zaczęłam układać te puzzle. W krecika się zmieniłam na znak protestu. Dzisiaj juz przesadziły te potwory. Wlazły w kolejną rabatę i zryły ją niesamowicie. Dobrze im u mnie bo nie chcą iść na inne działki. Upodobały sobie właśnie moją, chyba wiedziały ze jestem mało asertywna...
Oto robota potworów

____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 16:44, 11 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
A to troche przyjemniejsze zdjęcia
Zakwitł rododendron


____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies