Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

gogo 00:40, 28 gru 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Już wiem, dlaczego tak długo Cię nie było, bo wiadomo, działałaś w ogrodzie i w domu
Bardzo fajnie wyszło Ci w ogrodzie, już się wpraszam na kawę
Rośliny od Ciebie mają się dobrze, ładnie urosły, a różowa chryzantema kwitła
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
BasiaLT 13:19, 30 gru 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
No no ... ale się rozbujałaś z ozdobami. Bardzo jestem ciekawa efektu jak rozmieścisz je w ogrodzie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Nowalijka 18:25, 05 sty 2020


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
BasiaLT napisał(a)
No no ... ale się rozbujałaś z ozdobami. Bardzo jestem ciekawa efektu jak rozmieścisz je w ogrodzie.

No właśnie, święte słowa. Gdzieś poupycham, chociaż te moje ozdoby to takie ni przypiął ni przyłatał... trudno, będę miała w ogrodzie jak sroka.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 18:26, 05 sty 2020


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
gogo napisał(a)
Już wiem, dlaczego tak długo Cię nie było, bo wiadomo, działałaś w ogrodzie i w domu
Bardzo fajnie wyszło Ci w ogrodzie, już się wpraszam na kawę
Rośliny od Ciebie mają się dobrze, ładnie urosły, a różowa chryzantema kwitła

Grażynko cieszę się że rośliny przyjęły się. Nie mogę doczekać się wiosny....
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Anda 18:42, 05 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Misy z rojnikami to u Ciebie

Fajne zawieszki z napisami. Już powieszone?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rumianka 19:23, 05 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Moje rojniki i rozchodniki stoją w pojemnikach zawsze na zewnątrz...nigdy nie chowam pod dach. W tym roku eksperymentuję z rojnikami w szklanym dzbanie, który stoi na tarasie, ale na zewnątrz...na razie mrozów nie było, zobaczę jak to towarzystwo tam przezimuje...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Nowalijka 21:11, 05 sty 2020


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Anda napisał(a)
Misy z rojnikami to u Ciebie

Fajne zawieszki z napisami. Już powieszone?

Witaj Ewuniu, właśnie dzisiaj malowalam zawieszki, poczekają do wiosny, wtedy też polakieruję je.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:14, 05 sty 2020


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Rumianka napisał(a)
Moje rojniki i rozchodniki stoją w pojemnikach zawsze na zewnątrz...nigdy nie chowam pod dach. W tym roku eksperymentuję z rojnikami w szklanym dzbanie, który stoi na tarasie, ale na zewnątrz...na razie mrozów nie było, zobaczę jak to towarzystwo tam przezimuje...

Rumianko, ja swoje postawiłam pod dachem, bo wydaje mi się ze one nie lubią wody. Moze mylę się, ale spróbuję. Zerknę do Ciebie, poogladam trochę
A to pomalowana anielica, hi, hi, hi...
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 17:26, 06 sty 2020


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Właśnie zrobiłam przegląd nasion. Postanowiłam że w tym roku nie będę przesadzać, wysieję aksamitki, dalie, cynie, maciejkę, nasturcję, moze kosmosy, kapustę ozdobną, petunie, ale w małych ilościach. Spróbuję też wysiac jeżówki sposobem z wątku jezowkowe love.
Z warzyw bedzie salata, rzodkiewka, buraki, fasolka szparagowa dynie, koper, pomidor. Nie będę przeginac, czlowiek wysieje, pielęgnuje, dogląda a później albo nic nie wzejdzie, albo pomidor zaraza zaatakuje... muszę być silna i nie mogę ulec pokusom nasionkowym
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Anda 17:55, 06 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Trzymam Ci kciuki w takim razie Ja co roku mam za dużo nasion, ulegam pokusom niestety
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies