Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

gogo 14:11, 03 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Dobrze, że już jesteś i pokazujesz kwitnący ogród
A jest na co popatrzeć, tyle kolorów
Moje truskawki marne, miały kilkanaście owoców i chyba więcej nie będzie, bo kwiatków brak
Takie samosiejki najbardziej cieszą, a na dodatek najlepiej rosną.
Rośliny od Ciebie wszystkie się przyjęły i urosły, a lilijka miała jeden kwiat w pięknym kolorze
Jeszcze raz dziękuję
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Nowalijka 18:43, 26 lip 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Długo mnie tu nie było. Właśnie kończę urlop, w poniedziałek do pracy. Działkę trochę zaniedbalam, ale tylko dlatego ze inne ważne rzeczy poszły na pierwszy plan. Fotek mam niedużo, ale pokażę...
Budleja

Tegoroczny zakup, pysznoglowka niska

Przetaczniki

Ogólny widok
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sierotka 19:24, 26 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Kochana myślałam gdzie jest nowalijka Nio dobrze Ciebie widzieć

Piękne budleje a na pysznoglowki mam ogromną ochotę na dużo pysznoglówek; ) tych wysokich teź
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sylszu 23:44, 26 lip 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 525
Przetaczniki skradły moje serce. Z tym, że bardziej te fioletowe. Tylko ogród za mały Pokazuj się i ogród też.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Nowalijka 18:00, 28 lip 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Udało mi się znów zajrzeć na ogrodowisko. W tym sezonie mało czasu. Zdradzę Wam, ze szykam działki budowlanej za Gdańskiem. Jestem już na etapie wyboru działki, mam dylemat, czy wybrać działkę pustą po polach uprawnych czy działkę w zalesieniu. Ta w zalesieniu ma lasek na południe, wiec bedzie brak słońca po południu. Ta pusta od początku do końca moze byc przeze mnie zagospodarowana. Oczywiście domu tam pewnie nie postawie, ale moze na kolejny sezon jakaś przyczepa tam stanie. Czeka mnie jeszcze szaleństwo z załatwianiem wody i prądu. Mam nadzieję że ogarnę wszystko. Jak nie to będę polegać na waszych doświadczeniach.
Ps. Dodam ze moja decyzja o zakupie działki wyszła stąd, ze chyba będą nam zabierać działki. Myślę ze jeszcze dwa sezony i koniec, ale do tego czasu zdążę przewieźć moje rośliny. Nie wiem jak to zrobię, bo zabralabym każdą. Nie pozwolę zeby przejechała po nich koparka....
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sylszu 22:47, 28 lip 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 525
Smutna wiadomość ta o zabraniu działek. Dobra to ta, że masz alternatywę. Ja bym wybrała tę łysą. Masz tyle roślin, że bardzo szybko będzie to dorosły, dojrzały ogród. Chociaż to z laskiem pozwoli na uprawę hortensji ogrodowych... Ale jednak opcja nr 1 bardziej do mnie przemawia. Powodzenia !!!
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Anda 22:51, 28 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Oj, co ja czytam. Działki będą zabierać? Dlaczego?

Masz przed sobą trudną decyzję. A ziemia jaka tam jest? Wybierz działkę z lepszą ziemią.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 23:49, 28 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Elu, jak mi przykro, mam nadzieję, że jednak nie zabiorą wam tej działki, masz tak pięknie.
Co do nowego terenu, też bym wybrała działkę z lepszą jakością ziemi. Dużo pracy mniej.
A wiesz dlaczego planują zabrać ludziom działki, pod deweloperkę, drogi?
____________________
ElaS 00:22, 29 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
U Nowalijki Uroczo, rzeknę
____________________
Malwowy ogród
Nowalijka 06:51, 29 lip 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
sylszu napisał(a)
Smutna wiadomość ta o zabraniu działek. Dobra to ta, że masz alternatywę. Ja bym wybrała tę łysą. Masz tyle roślin, że bardzo szybko będzie to dorosły, dojrzały ogród. Chociaż to z laskiem pozwoli na uprawę hortensji ogrodowych... Ale jednak opcja nr 1 bardziej do mnie przemawia. Powodzenia !!!

Po dłuższych przemyśleniach tez przemawia do mnie 1, czekam na więcej informacji o tej działce i wtedy klamka zapadnie. Chyba ze co bedzie nie tak od strony prawnej....
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies