Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 21:50, 24 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)
Jakie kolory masz już w ogrodzie. Pięknie i bardzo różnorodnie. Ah ta wiosna.

Słońce wydobywa ładne kolory, im więcej słońca tym roślinki soczystsze, szarość zanika.
Ptaki pięknie śpiewają...
Rudzik , mała pokraka

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 21:57, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
Daria ciesze się ,że problem znikł ….i oby nigdy nie wrócił ...….ale jakieś gruntowne badania porobili ? ...

i wiosenne fotki śliczne -masz nowy aparat ? .....wiosna pcha się na całego do ogrodu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
SlonecznyOgrod 22:15, 24 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)
Daria ciesze się ,że problem znikł ….i oby nigdy nie wrócił ...….ale jakieś gruntowne badania porobili ? ...

i wiosenne fotki śliczne -masz nowy aparat ? .....wiosna pcha się na całego do ogrodu

Edit zmiana planów... ech

Haha, no mam nowy. widać ?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kasiolaaa 04:47, 25 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Daria a kto zachorowal przepraszam nie doczytali
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
sarenka 08:37, 25 mar 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Lubię oglądać Twoje zdjecia, są takie ładne
____________________
Magda W samym sloncu
eVka 08:56, 25 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)

Basiu dziękuję bardzo za miłe słowa i wsparcie.
Nie wiem jak to się stało ale zniknął problem, nic nie ma, nie ma co operować, we wtorek miał być zabieg na początek i może na razie by to wystarczyło ale... wczoraj eM wrócił do domu, jutro jadę po wypis do szpitala. Jesteśmy w domu, w szoku, szczęśliwi i jeszcze raz w szoku.

Dobrze to określiłaś jak gacie w praniu, w tym czasie 5 paczek mi przyszło.
Tyle roślin z gołymi korzeniami róże, naparstnice, jeżówki.
Musiałam czuwać w szpitalu bo mój M opieki wymaga po uszkodzeniu C7 od 8lat.



Wspaniała wiadomość!!! Jak miło się czyta takie historie
Jesteś dzielną, zaradną babeczką! Uwielbiam takie osoby z chęcią życia a nie ciągle narzekające na byle problem.

____________________
SlonecznyOgrod 10:34, 25 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kasiu eM

Sarenko Bardzo mi miło, mam nadzieję,że jak już zrobi się kolorowo to będą jeszcze ładniejsze.

Ewka Oj Ci mówię, historię mam ciekawą
Ale nie jest źle byle gorzej nie było.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 10:36, 25 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)


No to fajnie, w domku najlepiej. My już też w domku od wczoraj, to co było to się zmyło jakoś... ale było i nastraszyło.
Jestem w domu to dziś tylko poprawiłam te róże 5 minut i juz.

Rodki bardzo lubię kupiłam 2 dni temu 2 szt nazywają się Praecox na zdjęciu mocny fiolet w internecie żeczywisty kolor to jasny fiolet i w opisie mają podane ,że częsciowo gubią liście, a wielkośc liści to 2-3cm, ale powiem Ci, że to musi byc pomyłka chyba bo liście normalnie duże i gęsto na krzaczku. Potrzymam w doniczce, zobaczę na jaki kolor kwitna i dopiero będę sadzic ewentualnie wydam je gdzies.

Rodki wszystkie uwielbiam, dosłownie, na wjazdowej tej mega szerokiej rabacie mam ich łącznie z 20 szt. Nie opanowałam jeszcze dobrze ich pielegnacji, nawożenia etc. ale dzięki radom Bogdzi wydaje się, że wszystko wiem
Rodka Praecox nie znam ale znawcą nie jestem, czekam na paczkę z kolejnymi rodkami, tym razem 4 szt odmian fińskich i 1 szt z kolekcji królewskiej.
Szkoda wydawać rh, na pewno znajdziesz miejsce dla niego
Daria, właśnie się dowiedziałam, że wychodzimy do domu! Obie jesteśmy szczęściary

____________________
eVka 11:03, 25 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
Kasiu eM

Sarenko Bardzo mi miło, mam nadzieję,że jak już zrobi się kolorowo to będą jeszcze ładniejsze.

Ewka Oj Ci mówię, historię mam ciekawą
Ale nie jest źle byle gorzej nie było.

Właśnie, trzeba pamiętać, że zawsze mi ze być gorzej i doceniać to co się ma, teraz już rozumiem, czemu Ty sama wszystko w ogródku robisz Mój eMek ma problemy z przepukliną i nie mi ze nic dźwigać, kopać etc więc pomaga mi raczej w lekkich rzeczach. Ale ja baba z jajami jestem, więc dla mnie to nie problem. Tym bardziej, że tata i brat blisko

Widać nowy aparat, foty niesamowite. Muszę mój aparat w końcu odpalić bo komórką nic ciekawego nie wychodzi.
____________________
SlonecznyOgrod 11:22, 25 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
No właśnie teraz się wydało hihi
Taki podział -jeden leży drugi robi za dwóch

Mówią, że silna jestem... ano się pakuje biceps, jak szefa na rękach trzeba nosić

No widzisz, ja tak jak i Ty podchodzę do sprawy, żeby mieć chęci i zapał i wszystko się zrobi.
Kokodżambo i do przodu.
Ogrodniczki to właśnie takie baby z jajami, silne , pracowite, zaradne...

Prędzej różnie mi te zdjęcia wychodziły ale nie za bardzo czytelne, ktoś mi kiedys zwrócił uwagę, że prześwietlone i nienaturalne kolory, chciałam ładnie ale nie wychodziło, a wszystko kosztuje... no ale w końcu jest jako taki.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies