Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

gosika67 18:14, 23 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Wielkie masz piwonie, uwielbiam je, nie ma to jak stare dawne kwiaty. Jakie bedą kolory. Ja mam jedn jasno różow i białą. Jeszcze bordo by się przydało. U Kasi z Bawarii ( Bawarki) ogrom piwonii.Pada dziś, nic nie robiłam, od rana na mieście a teraz siedzę w chacie. Też mam te miniaturowe azalie, kiedyś kupiłam po 2,50 zł.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Johanka77 19:48, 23 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
SlonecznyOgrod napisał(a)
Wczoraj ładnie popadało, co mnie bardzo ucieszyło, bo z tydzień juz nie padało.





Daria, piękny masz ten ogród!
Bardzo przemyślany!

Chyba CIę kiedyś odwiedzę w drodze do pracy
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Jola_M 19:55, 23 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
zdjęcia pod bzami niesamowite, masz dużo przestrzeni do kształtowania i mnóstwo pracy, podziwiam a ptaszki piękne, ja nigdy nie mogę zdążyć, żeby jakiegoś obfocić
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Wiolka5_7 20:46, 23 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Daria masz piękny, klimatyczny ogród a ta fotka z bzami cudna kanciki super ,kawał pracy i efekty piękne
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
gogo 21:47, 25 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aż wstyd, jak się zagapiłam i nie byłam u Ciebie
Twój ogród zawsze mnie zachwyca, masz super umiejętności komponowania rabat, wychodzą perfekcyjnie
Kanciki jak brzytwa
Zdjęcia ptaków świetne
Kupiłam Maruschkę, bo mi się u Ciebie spodobała.
W ubiegłym roku miała mnóstwo kwiatów, w tym tylko kilka, coś mnie azalie nie lubią
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Magleska 19:04, 26 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Daria przepięknie masz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
SlonecznyOgrod 21:48, 27 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)

Już teraz rozumiem, myślałam że sądzisz rośliny na nieswoim terenie Ehehe ale wymyśliłam
No właśnie, dzisiaj nawet o tym rozmawialiśmy, że ewentualnie jakieś nadwyżki roślin, jak trzeba będzie coś podzielić etc to wsadzę na tą działkę no i rząd trzech świerków posadzimy na granicy działki siostry i sasiada, żeby się osłonić a tak to szkoda jednak kasy i pracy...

To będzie dobra decyzja, jedynie jak będziesz sadzić coś na chwilę, czy jednoroczne, warzywa, kompostownik możesz tam mieć ale szkoda planować , no właśnie kasa i praca
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:55, 27 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
Wielkie masz piwonie, uwielbiam je, nie ma to jak stare dawne kwiaty. Jakie bedą kolory. Ja mam jedn jasno różow i białą. Jeszcze bordo by się przydało. U Kasi z Bawarii ( Bawarki) ogrom piwonii.Pada dziś, nic nie robiłam, od rana na mieście a teraz siedzę w chacie. Też mam te miniaturowe azalie, kiedyś kupiłam po 2,50 zł.

Takie też jak Twoje róż i biel.
A podobają mi się ciemny róz takie pełne.

Ładnie nam popadało, wszystko rośnie, dzisiaj kosiłam trawnik.

To taniutko te azalie pochwyciłaś, bardzo...
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:56, 27 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Johanka77 napisał(a)


Daria, piękny masz ten ogród!
Bardzo przemyślany!

Chyba CIę kiedyś odwiedzę w drodze do pracy


A gdzie Ty tu do pracy jeździsz?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:04, 27 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Jola_M napisał(a)
zdjęcia pod bzami niesamowite, masz dużo przestrzeni do kształtowania i mnóstwo pracy, podziwiam a ptaszki piękne, ja nigdy nie mogę zdążyć, żeby jakiegoś obfocić


Bo te bzy są takie wielkie, że normalnie, to ja w tym miejscu gdzie stoję (na zdjęciu) to nie urwę kwiatów do wazonu, jedynie na samym początku albo na samym końcu szpaleru
Tak jak piszesz mam dużo przestrzeni, która zresztą uwielbiam i dużo pracy, ale jak się lubi, to się fajnie pracuje.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies