Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

MiluniaB 19:49, 23 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
U mnie już nie ma śladu po śniegu. Wczoraj fajna pogoda, trochę posprzątałam w ogrodzie, ale dzisiaj znowu zimno. Chyba zabiorę się dalej za dzierganie wianków
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
SlonecznyOgrod 21:48, 23 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Basieksp napisał(a)
Ostatnio jak byliśmy w lesie na spacerze, to też było słychać strzały, nigdzie na wjeździe nie było żadnej informacji o polowaniu, trochę się bałam, ale chyba byli dość daleko, nie lubię jak ktoś chałasuje w lesie, ale tym razem ja cicho nie byłam i chyba udało nam się stadko saren przepłoszyć, pobiegły w przeciwną stronę , nie wiem czy to miało jakieś znaczenie ale nie lubię myśliwych

Na dziki głównie polują, ale i sarnę tez ubiją

Ja tak samo jak Ty, też się czasami boję zapuszczać w takie rejony, żeby przez przypadek nie wzięli mnie za dzika.


gosika67 napisał(a)
Kochana piękne zima i towarzystwo. U nas kiedyś sarny podchodziły pod płot, teraz widzę z okna jak biegają po polach. Bażanty nieraz udaje mi się zobaczyć z tyłu ogrodu, zawsze mnie wystraszą, robią tyle hałasu.Teraz szaro , brudno i smutno. W domu mamy teraz remonty. Ogród jeszcze trochę.Pozdrawiam.

Kochana , dziękuję
No u Ciebie to przecież ładny teren pola, łąki i rzeka, dziczyzny na pewno dużo.
Co remontujecie w domu?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Monia81 21:54, 23 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Ładny ten Krogulec, piękne zdjęcie mu zrobiłaś tak to już w przyrodzie jest większy poluje na mniejsze... szkoda tych sarenek, ja mam wrażenie że u mnie ich mniej też w okolicy, a zawsze przy ogrodzeniu chodziły... u Ciebie jeszcze biało, u mnie właśnie deszcz pada...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
SlonecznyOgrod 22:01, 23 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
MiluniaB napisał(a)
U mnie już nie ma śladu po śniegu. Wczoraj fajna pogoda, trochę posprzątałam w ogrodzie, ale dzisiaj znowu zimno. Chyba zabiorę się dalej za dzierganie wianków

Wczoraj to była piękna wiosenna pogoda, nadziwić się nie mogłam

Dzisiaj po południu 7 stopni ale wiatr tak doskwierał, że było zimno.

Ja też lubię coś w ogrodzie porobić

Dziś podwiązywałam pnącą na pergoli różę, mam nadzieję, że będzie za to obsypana kwiatami

Ps. z czego robisz wianki?

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:05, 23 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Monia81 napisał(a)
Ładny ten Krogulec, piękne zdjęcie mu zrobiłaś tak to już w przyrodzie jest większy poluje na mniejsze... szkoda tych sarenek, ja mam wrażenie że u mnie ich mniej też w okolicy, a zawsze przy ogrodzeniu chodziły... u Ciebie jeszcze biało, u mnie właśnie deszcz pada...

Monia zdjęcia ostatnie śnieżne sprzed paru dni, ale śnieg się stopił, pozostało trochę miejscami
U mnie też dziś deszcz padał

Ja się cieszę z sarenek, że są bo za moich młodzieńczych lat to malutko je tu było widać

Lubimy tą przyrodę czy to kwiaty czy zwierzęta dzikie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kasiek 22:07, 23 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762


Szczygły


Z takich nut, muzyka najpiekniejsza
____________________
Bawarka
MiluniaB 22:26, 23 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Wianki ozdobne w sweterkach z kwiatkami dziergam na drutach. Jak kończę sezon ogrodowy to zaczynam dzierganie Priv
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
SlonecznyOgrod 12:16, 24 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kasiek napisał(a)


Z takich nut, muzyka najpiekniejsza

Dokładnie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 12:16, 24 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
MiluniaB napisał(a)
Wianki ozdobne w sweterkach z kwiatkami dziergam na drutach. Jak kończę sezon ogrodowy to zaczynam dzierganie Priv

Byłam, widziałam. Piękne
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
MiluniaB 20:49, 24 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Po Twoim wpisie u mnie przybiegłam zobaczyć hiacynty i ciemierniki, a tu zdjęć brak Pokaż, pokaż
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies