Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

hankaandrus_44 13:42, 19 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Jolu, co ja mogę mieć? Toż mój krzew flagowy: borówka amerykańska

W przebarwieniach . to hortki, hosty i azalie pontyjskie. W porywach azalie wielkokwiatowe. Reaszta ...liście opadają.

I nawet się cieszę, że do ogrodu nie chodzę, bo na forum oglądam sesje kolorystyczne oszałamiające, i nie smucę się, że u mnie tego nie ma. Nie można wszystkiego mieć. Chociaż są dziewczyny, co umieją zgrać kolory. Ja tego nie potrafię. Z plastyki się nie dokształciłam.


Tu zdjęcie spod altanki, po lewej stronie fotki mam bnorówki.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 13:48, 19 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
A tu na wprost , szklarnia po prawej

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 13:51, 19 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10264
Haniu jak dla mnie borówki są jednymi z najładniej przebarwiających się roślin i u mnie z tego powodu rosną sobie w części ogrodowej prawie na środku trawnika, na samym widoku, trzmielina już zgubiła liście, a borówki jeszcze je mają
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 13:57, 19 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Też je za to lubię. I te czerwone wrzosy teżlubię.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 14:46, 19 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10264
I żółte hosty, też lubię
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
ElzbietaFranka 19:14, 19 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
hankaandrus_44 napisał(a)
Zuzanko, zaczynam przemyślenia nad zakończeniem sezonu ogrodowego. Będę jeszcze sadzić tulipany, wysiewania nie będzie, bo już się wysiało. Może uda się coś przesadzić, i tyle. A po zimie, niech ona będzie mroźna i krótka, i żebyśmy mogli
z nowymi siłami znów z przyrodą obcować.




Ja już Haniu posadziłam cebulowe, ale jeszcze by się przydało słoneczko aby jeszcze zrobić porządki podcinać suchcielce. Też jeszcze przesadzam dopóki mrozów nie ma to można przesadzać.
Hosta się Ładnie przebarwila pomarańcza to. U mnie większość zielona.
Też myślę o urlopie,ale różnie to bywa
Pozdrawiam Haniu
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Joku 20:39, 19 paź 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12151
Ja też lubię jak borówki się przebarwiają. Mają obłędny ognisty kolor. Bardziej ciepły odcień niż trzmielina. Dają po oczach.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Milka 06:37, 20 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Dziękuję, Irenko, liczę, że i do mnie tego ciepła trochę dojdzie. Dobrze, że na razie zdrowie bez odchyleń w niekorzystną stronę. Nie muszę wychodzić z psem codziennie po kilka razy, omija mnie więc ta wilgoć, która się już rozsnuła po nizinach. Chociaż za moim psiakiem mi tęskno. Na Twoje popatrzę, jak czasami wstawisz zdjęcia swoich pupilów.



Hania, pogoda nieprzewidywalna, są tego plusy i minusy.
Wiem, że brak ci psiaka, ale z drugiej strony ciut odsapniesz, bardziej o siebie się zatroszczysz. Ale przymusowe spacery tez kondycję dawały.
Z moimi nie chodzę, bo mają dość przestrzeni, ale w sumie czasami zdarza mi się brać je na spacery, ale cała wieś wtedy szczeka.
Masz ładne wybarwienia, nie ma co narzekać, a że liście lecą, cóż, szybciej wiosna.
Muszę zwrócić uwagę, czy moje borówki się wybarwiają, w tym roku ładnie obrodziły.
Ciepłego dnia.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Roocika 08:32, 20 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
hankaandrus_44 napisał(a)
Jolu, co ja mogę mieć? Toż mój krzew flagowy: borówka amerykańska

W przebarwieniach . to hortki, hosty i azalie pontyjskie. W porywach azalie wielkokwiatowe. Reaszta ...liście opadają.

I nawet się cieszę, że do ogrodu nie chodzę, bo na forum oglądam sesje kolorystyczne oszałamiające, i nie smucę się, że u mnie tego nie ma. Nie można wszystkiego mieć. Chociaż są dziewczyny, co umieją zgrać kolory. Ja tego nie potrafię. Z plastyki się nie dokształciłam.


Tu zdjęcie spod altanki, po lewej stronie fotki mam bnorówki.

Haniu, u mnie czerwieni też jeszcze za bardzo nie ma, tylko kalina japońska ale ona jeszcze mała i niewidoczna Patrzę sobie u innych
Host kiedyś nie lubiłam a teraz się zepsułam i mi się podobają nawet w jesiennej odsłonie
Pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
hankaandrus_44 09:18, 20 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Ma być odpowiednia pogoda dla mnie na dzisiaj. Szykuję się na wyjście do ogrodu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies