Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

Kociamama 16:43, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
O i podpis się uaktualnił
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
hanka_andrus 17:23, 14 lut 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aniu, sarny jeszcze dadzą znać o sobie. Nawet się nie łudzę co do tego.
Ale może jednak poszły w inny rejon? Koło naszych ogródków ruch się zrobił w tym roku, bo gmina działki sprzedała, i ludzie karczują, i sprzęt głośny chodzi.
Najbardziej chętne one były na tulipany i krokusy, smakoszki po prostu.

Zobaczymy co się uchowa.

Spokojna zima była, jak dotąd nie było niespodzianek. I niech tak zostanie. Na tę porę mój las tak wygląda

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ElzbietaFranka 18:00, 14 lut 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Witam Haniu

Jakbyś mieszkała Haniu w środku Polski wszędzie byś dojechała
Wybrałaś Pomorze, chociaż wtedy to był mus. Ciesz się, nie masz smogu powietrze jodem naszpikowane.
Piękny rejon więc to my tam jeździmy.

Haniu u nas dzisiaj też piękna słoneczna pogoda byla. Najgorsze to, że każdy dzień inny raz deszcz, śnieg i wiatr na zmianę.
Jutro znowu będzie lało.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kociamama 18:18, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Las piękny. Nie dość, ze las to jeszcze nad morzem . My podejmując decyzję o budowie też mieliśmy ciszę i spokój. Ale to było dobrych kilka lat temu Teraz niestety na tych wolnych posesjach buduje się coraz więcej. Muszę jednak przyznać, że sąsiadów mam przesympatycznych.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
hanka_andrus 18:29, 14 lut 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak zaczynalam dorosłe życie, to miałam wybor: góry, morze, czy Wroclaw.
Jednak przeważyło na szali morze i tak już tu zapuściłam porządne korzenie i trwam.

I nie żałuję. A odległości wirtualnie teraz jest blisko, i wizyty szybko.

Smog u mnie nie ma szans, gorzej z wietrzną pogodą. Tej ci u mnie dostatek.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
barbara_kraj... 20:54, 14 lut 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Wpadam, aby na ranniki spojrzeć, ale widać za wcześnie jeszcze na nie. Jutro zajrzę na swoją działkę, może jakiś przebiśnieg świat zechciał zobaczyć?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Kociamama 21:20, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
hanka_andrus napisał(a)
Jak zaczynalam dorosłe życie, to miałam wybor: góry, morze, czy Wroclaw.
Jednak przeważyło na szali morze i tak już tu zapuściłam porządne korzenie i trwam.

I nie żałuję. A odległości wirtualnie teraz jest blisko, i wizyty szybko.

Smog u mnie nie ma szans, gorzej z wietrzną pogodą. Tej ci u mnie dostatek.



Gdybym miała się przeprowadzać to tylko nad morze. Kiedyś zauroczyła mnie Gdynia.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Rumianka 22:59, 14 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Ale piękny kolejny wierszyk...Masz Haniu głowę nie od parady... Buziaczki.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hanka_andrus 23:05, 14 lut 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję, Elisko! Głowa musi być, ale na parady nie łaziłam i nie łażę. Jak się było "zawiadowcą stacji" w domu, trzeba było trzymać się rozkładu jazdy. A jazda była bez trzymanki: chałupa, praca, mąż, dziecki. Cud, że to ogarniałam, Przybyło siwizny, ale najważniejsze, że nie mam na sercu żadnej blizny.

Dzisiejszy wieczór zakończyłam lampką wina + tiramisu. Jutro piątkowa powtórka.
Spijcie spokojnie.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 08:13, 15 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kociamama napisał(a)
Haniu, mam na imię Ania. To bardzo popularne imię, więc tak zapisałam dla rozróżnienia. Spróbuję pogrzebać w podpisie, może uda się dopisać i imię. Piękne te Twoje kwiaty. Z tego co zrozumiałam sarny nie zrobiły sobie stołówki z Twoich krokusów w tym roku.

Ha, ha, ha...bo wszystkie Hanusie, Anusie i Anki to ogrodniczki..dlatego nas tu tyle

Hanuś, z wierszy nostalgią zawiało.. życie nam ucieka. Kolejny rok.. dopiero czekaliśmy na poprzednią wiosnę.. a tu kolejna, nawet nam podpisy w tytule wątku się zostały na sezon 2017. I u mnie i u Ciebie ...

Zima była byle jaka, pochmurno teraz, ale czuć wiosnę w powietrzu, jednak w ogrodzie przyroda na rabatach śpi. I niech śpi, to jeszcze kalendarzowa zima. Styczeń i luty to dwa najzimniejsze miesiące powinne być.

W dzisiejszych czasach to nawet i pogoda zdurniała.

Uściski zostawiam i zmykam do pracy.. bo już i tak spóźniona jestem.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies