Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

kasiek 12:58, 03 lut 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale masz fajny okres babciowania - teraz największe słodziaki a na noc - do rodziców
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Milka 14:40, 03 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ania, to młodszy na fotce, kiedy to wyrosło, po dzieciach to widać, jak czas zasuwa.
Widoki zimowe piękne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 23:17, 03 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Milka napisał(a)
Ania, to młodszy na fotce, kiedy to wyrosło, po dzieciach to widać, jak czas zasuwa.
Widoki zimowe piękne


Oj zasuwa, za szybko..ciągle mam braki czasowe..
Nawet na wnuki też brakuje, ale planuję tydzień z chłopakami... i chyba nie tylko oni odliczają dni do wyjazdu, bo ja też
Dziś synuś mi przysłała fotki.. serce rośnie - dusza śpiewa ..


I gdzie mi się spieszyć do ogrodu czy wiosny.. jak mam takie fajne kwiatki ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:19, 03 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiek napisał(a)
Ale masz fajny okres babciowania - teraz największe słodziaki a na noc - do rodziców


No coś ty... co drugi tydzień muszą spać..

I zima, początek lutego.. po prostu jakiś koszmar .. w Ameryce -46, by po 1 dniu było +12. U nas zimy brak.. przyroda zwariuje..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:22, 03 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosialuk napisał(a)
Aniu a ja odniosłam wrażenie, że odpoczywasz od ogrodu, a może i od ogrodowiska. Myślę jednak, że mocne wiosenne słoneczko i wiosenne kwiatki zwabią cię do nas z powrotem.


Gosia, nic w ogrodzie się nie dzieje.. wszytko już pokazywałam po srylion razy.. a po wątkach nie mam po prostu kiedy się błąkać.. czas leci coraz szybciej.. ale nie ma]narzekam bo jest praca.. a jak jest praca to jest ogród.. może w gorszej kondycji ale nadal jest to MÓJ ogród..

Za to kolejne kwiatki domowe idą won.. nie mam kiedy też o nie zadbać.. wiec łapią przędziorki i inne niespodzianki.. wypierniczyłam i spokój..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:25, 03 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anka_ napisał(a)
Z takimi genami to w każdym wieku są i będą super I mają super babcię.
Mam nadzieję że kiedyś chociaż w niewielkim procencie będę potrafiła być taką babcią.

PS. Aniu mam schowaną do piwnicy werbenę i chciałabym zrobić sadzonki twoją metodą. Wiem, że kiedyś tłumaczyłaś jak robisz ale nie mogę znaleźć. Powiedz mi proszę jakiej długości najlepiej ciąć sadzonki i czy do wody czy odrazu do ziemi wsadzałaś.

Marsylia ta w piwnicy ma się dobrze.

Moja marsylia w kotłowni też rośnie

A ile nie utniesz, wsadź do wody, wrzuć kawałek węgla drzewnego by woda nie gniła.. i czekaj na korzonki. ja przynajmniej tak robiłam. W szklarni widzę że kilka sadzonek żyje .. byłam wczoraj i podlałam .. wiec już nie robię sadzonek, to co w szklarni mi wystarcza.

Za to zostawiłam kawałek lotosu w oczku. Ciekawe czy przeżyje.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:28, 03 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)

Urośli nie wiadomo kiedy Dobrze Cię zobaczyć choć na fotkach Aniu


Ha, ha...wyszłam pięknie
Ale miss Polonia ze mnie nie będzie

Zwiewam do spania. bo zaraz trzeba wstać.. i znów witaj poniedziałku.. ten czas coraz szybciej leci...
I jakieś jeszcze z zimy, bo obrazki sie skończyły..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 09:38, 04 lut 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Hej Babcia. Z bałwankiem na głowie świetnie wyglądasz a wnusie masz cudne, najcudowniejsze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
mikina34 11:07, 04 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Mala_Mi napisał(a)

Za to zostawiłam kawałek lotosu w oczku. Ciekawe czy przeżyje.



A ja się zaczęłam zastanawiać jaka to fajna metalowa ozdoba i że Ci w oczku nie szkodzi ta stal a tu sama natura
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Katkak 21:06, 04 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mala_Mi napisał(a)


Gosia, nic w ogrodzie się nie dzieje.. wszytko już pokazywałam po srylion razy.. a po wątkach nie mam po prostu kiedy się błąkać.. czas leci coraz szybciej.. ale nie ma]narzekam bo jest praca.. a jak jest praca to jest ogród.. może w gorszej kondycji ale nadal jest to MÓJ ogród..

Za to kolejne kwiatki domowe idą won.. nie mam kiedy też o nie zadbać.. wiec łapią przędziorki i inne niespodzianki.. wypierniczyłam i spokój..



ja też nie mam ręki do kwiatków domowych i znajomi śmieją się ze mnie co za ogrodniczka jestem
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies