Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Katkak 21:08, 04 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale chłopaki rosną. I babcię mają odlotową. Anka, tak bez ściemy - jesteś najbardziej odlotową babcią jaką znam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anda 21:36, 04 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
O tak, babcia bardzo fajna i odlotowa
Kwiatów domowych teżjuż prawie je mam, tylko jeden się ostał
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
adkawi 22:55, 08 lut 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Aniu ,babcia z Ciebie super!!. Mlody narciarz nieźle wymiata. Czas szybko leci ,jak patrze na mojego syna ...wypisuje juz walentynki ..a jeszcze tak nie dawno tulił się do cyca .

Dziewczyny ja teraz się zabawiam w las w słoiku,ale odkryty.Powiem Wam że nawet to ciekawa sprawa .Wcale nie taka trudna i wymagająca.Tanie słoje widziałam w pepco.
____________________
Adrianna
mira 23:03, 08 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Mala_Mi napisał(a)



Za to zostawiłam kawałek lotosu w oczku. Ciekawe czy przeżyje.




Super to wygląda, rzeczywiście jak z metalu, może lakierem do włosów prysknij żeby wytrzymało bo wyśmienite
pogoda przedziwna to fakt

pozdrawiam

ps. nie mam już niesprawiedliwości społecznej no.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 04:05, 09 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mira napisał(a)


Super to wygląda, rzeczywiście jak z metalu, może lakierem do włosów prysknij żeby wytrzymało bo wyśmienite
pogoda przedziwna to fakt

pozdrawiam

ps. nie mam już niesprawiedliwości społecznej no.

A co z koteckiem???
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Basilikum 10:35, 09 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Macham lapka udanego wyjazdu na narty i kuuupy sniegu
moj sie topi
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mala_Mi 15:40, 11 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)
Macham lapka udanego wyjazdu na narty i kuuupy sniegu
moj sie topi

Mi tam do wiosny się nie spieszy jeszcze... weekend był narciarski .. i liczę na jeszcze jakiś.. i tym sposobem podpadam prawie wszystkim.. ha, ha, ha.
Śnieg był ,wiat halny też, że powyłączali wszytko, z wyjątkiem najwęższego krzesła, tym sposobem odcięli wszystkich z dołu, od góry.. i cały stok był praktycznie dla nas do samego zamknięcia.. na tak pustym stoku w sezonie to jeszcze w życiu nie jeździłam, a że była to najlepsza trasa w całym ośrodku, to było hulaj dusza piekła nie ma..


Pusto, puściutko... po prostu rewelacja..


W ogrodzie ciemierniki powoli zaczynajapokazywać pąki, i jeden przebiśnieg też pokazał paka.. kilka krokusów pokazało zielone kocówki listków.. do wiosny jeszcze trochę trzeba poczekać. Jeszcze w cieniu mam resztki śniegowe. I ogólnie bałagan na rabatach.. ale niech się ociepli .. obeschnie.... nie nerwowo.. życie i tak szybko ucieka.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 18:04, 11 lut 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)

to było hulaj dusza piekła nie ma..




Za to niebo masz w zasiegu ręki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anka_ 18:21, 11 lut 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Niebo w zasięgu ręki... pięknie Bożenka napisała. Widoki cudowne. Fajnie Cię widzieć Anuś, choć na ekranie komputera.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Basilikum 19:03, 11 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
supr, ze sie dalo tak poszalec widoki rzeczywiscie cudowne
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies