Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

hanka_andrus 14:08, 02 lut 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Lepiej niech się wyszaleje na nartach, na ogród jeszcze sie napatrzy....Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 16:42, 02 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
Lepiej niech się wyszaleje na nartach, na ogród jeszcze sie napatrzy....Pozdrawiam

Hanuś jak się mam z Tobą nie zgodzić.. jak zawsze w punkt Rozchorować się jeszcze zdążę... poczekam aż się ociepli.. drugi luty to nie pora na prace ogrodowe .. Dziś dopiero śnieg stopniał, ale też nie wszędzie I na pewno po halnym znów sypnie nową dostawą..
Wczoarj


Dziś..


Zdecydowanie lepiej było wczoraj ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:53, 02 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Milka napisał(a)
Uszataych i czarnych storczyków jeszcze nie widziałam

Te czarne uszate wypiera inne storczyki.... coraz ich mniej... a to czarna ię prezentuje zdecydowanie najpiękniej

A na ogród jeszcze nie pora.. jeszcze zima, co prawda byle jaka, ale zima..wszytko zmarznięte.. halny resztki śniegu wytopił i zrobiło się brzydko.

Nawet nie widać przebiśniegów.. krokusy jeszcze nie wystartowały... pogrzebałam w ciemiernikach i widać zalążki pąków ale tylko w kilku.. jeszcze ogród śpi.. a ja planuję dopiero sezon narciarski.. wiec niech śpi.

Najbardziej rozwinięte ciemierniki wyglądają tak.. a w większości nawet tego nie ma..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:56, 02 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)
Aniu beret rzucony i czekamy na początku czerwca podobno.

No to czekamy.. ja babciowałam w tym tygodniu bo miałam dwie imprezy w przedszkolu..

Teraz moi są w najfajniejszym wieku.....


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 16:57, 02 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Kurcze to u nas jednak cieplej bo wszystko już na wierzchu i pąki na drzewach i krzewach rosną, tylko co będzie jak mróz jeszcze ściśnie...może nie ściśnie, pocieszam się.
Życzę by się plany narciarskie udały, żebyś coś z tej zimy miała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:59, 02 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Mala_Mi napisał(a)

No to czekamy.. ja babciowałam w tym tygodniu bo miałam dwie imprezy w przedszkolu..

Teraz moi są w najfajniejszym wieku.....



Urośli nie wiadomo kiedy Dobrze Cię zobaczyć choć na fotkach Aniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 17:00, 02 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nikita napisał(a)
Aniu, dawno mnie u ciebie nie było...próbowałam nadrobić zaległości, ale czytam już ponad godzinę i chyba nie dam rady.
Zazdroszczę bajkowych widoków ze Szczyrku.
Pozdrowienia z bezśnieżnej centralnej Polski.
Buziaki.

No to najpiękniejsze widziałaś.. czyli widoki ze Szczyrku, a tak u mnie kompletnie nic się nie dzieje.. i nie wiem co chciałaś nadrabiać, mam wrażenie że u mnie watek stoi..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:02, 02 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze to u nas jednak cieplej bo wszystko już na wierzchu i pąki na drzewach i krzewach rosną, tylko co będzie jak mróz jeszcze ściśnie...może nie ściśnie, pocieszam się.
Życzę by się plany narciarskie udały, żebyś coś z tej zimy miała


Na razie mogą być tylko łyżwy.... ale lód słaby..... i zima byle jaka bo ryby pływają, a powinne niemrawo leżeć na dnie..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosialuk 19:40, 02 lut 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Aniu a ja odniosłam wrażenie, że odpoczywasz od ogrodu, a może i od ogrodowiska. Myślę jednak, że mocne wiosenne słoneczko i wiosenne kwiatki zwabią cię do nas z powrotem.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anka_ 20:06, 02 lut 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mala_Mi napisał(a)

Teraz moi są w najfajniejszym wieku...
Z takimi genami to w każdym wieku są i będą super I mają super babcię.
Mam nadzieję że kiedyś chociaż w niewielkim procencie będę potrafiła być taką babcią.

PS. Aniu mam schowaną do piwnicy werbenę i chciałabym zrobić sadzonki twoją metodą. Wiem, że kiedyś tłumaczyłaś jak robisz ale nie mogę znaleźć. Powiedz mi proszę jakiej długości najlepiej ciąć sadzonki i czy do wody czy odrazu do ziemi wsadzałaś.

Marsylia ta w piwnicy ma się dobrze.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies