Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 14:36, 13 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hankaandrus_44 napisał(a)
Nareszcie powiało optymizmem, wystarczyło by zakwitła wisteria. Buźka

O magnoliach już zapomniałam.. a Nigra resztkami tłoczy.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
zbigniew_gazda 15:22, 13 maj 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Widzę że posadzka trzyma się doskonale. U mnie chodnik do poprawy - tylko niech się brzusio naprawi całkiem.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Basilikum 16:08, 13 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
optymizm to ja lubie
fajne to Twoje krasnalki ogrodowe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kasiek 18:10, 14 maj 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Mala_Mi napisał(a)


jedni mężczyźni który jeszcze mnie kochają taką jaka jestem .. a ile czułości mam ...ho, ho ,ho.. przytulasy i całusy .. trzeba zamagazynować na resztę życia, bo jeszcze trochę i to się skończy ..



Anka te Twoje teksty to normalnie rzucają na kolana - gigantka jestes
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
ElaS 18:18, 14 maj 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Mala_Mi napisał(a)
Patrzę na foty z okresu kiedy była Maja i powiem uczciwie tak.. są miejsca lepsze i są gorsze.. gdybym miała czasu więcej to myślę, ze teraz ogród by się prezentował mimo wszytko dużo lepiej.. jedyna wada to padnięte na amen jodły stanowiące fajne tło ogrodu. No i rabaty bylinowe zostały wyparte przez krzaki. Ale zrobić jakąś fajna rabatkę bylinowa to żadne problem.. może nawet wiem gdzie..

Tak, że są plusy i są minusy, ale średnia nie taka zła..

Wisterie dwie.. były


I są... tylko jeszcze nie kwitną, za zimno, ale widać potfora

A ja pamiętam oglądając Maję w Ogrodzie jakie piorunujące wrażenie na mnie zrobiła właścicielka ogrodu. Jejku, wulkan energii, żywiołowość, temperament. Nie znam osobiście ale myślę, że w realu jesteś jeszcze bardziej intrygująca. A ogród masz piękny
____________________
Malwowy ogród
Richie 21:11, 14 maj 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Wisteria będzie piękna, zobacz u mnie jak jest prowadzona u moich sąsiadów
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Aneczka 13:00, 15 maj 2019


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Mala_Mi napisał(a)
Był płot przeciwko piesiowi co tam latał i tratował.. i karagany... bukspzanu prawie nie widać bo świeżo sadzony


Teraz jest lepiej, jedynie na rabatach jest zaniedbanie wiec jest gorzej, ale do naprawienia szybko. A zamiast karagany lilaki palbin..



Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna. Bukszpan dodaje niesamowitej elegancji.

Mala_Mi napisał(a)
.. jedni mężczyźni który jeszcze mnie kochają taką jaka jestem .. a ile czułości mam ...ho, ho ,ho.. przytulasy i całusy .. trzeba zamagazynować na resztę życia, bo jeszcze trochę i to się skończy ..


Moje dzieci jeszcze w takim wieku, że nie brakuje mi przytulasów i całusów, choć te starsze już tak nie chcą się przytulać Liczę na to, że dożyję i do wnuków, i doświadczę i od nich tych cudownych chwil. Zdrowie już nie te i niestety od roku mam wstawiony stymulator serca, ale jak pomyślę o dzieciach to chce się żyć. Pozdrawiam Cię gorąco.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Aneczka 13:16, 15 maj 2019


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Wiesz, gdy moje dzieci poprosiły mnie o basen to od razu przypomniałam sobie to zdjęcie :




Myślę żeby kupić im właśnie taki 5,5m bo te starsze są już większe ode mnie i myślę, że w takim to już da się popływać. Byłaś zadowolona z takiego basenu? Mam owczarka i boję się czy mi go nie przebije pazurem.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Kindzia 13:51, 15 maj 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale jaki kant...u mnie zarośnięte na amen.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
paniprzyroda 21:43, 15 maj 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mala_Mi napisał(a)




A mnie podoba się taka odsłona Twojego ogrodu. I ten bukiecik niezapominajek też. Buźka w Dniu Niezapominajki
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies