Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 00:08, 18 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
weronika77 napisał(a)
Zajrzałam, jak się ma wisteria, u mnie w tym roku też obficie kwitnie. Kaczuszki urocze. cieplutko pozdrawiamy.

Witaj, miło Cię widzieć, dawno cię nie było albo ja dawno u Ciebie nie byłam.. a to pora poduszek floksowych u Ciebie
Twoja wisteria prowadzona książkowo, a moja to taki swobodny drapak

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 00:15, 18 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Przepiękna i soczysta zieleń do tego, nic tylko siąść patrzeć i wdychać zapachy Moja dzis ulewa potargała gradem trochę, ale za to napije się do woli bo w wodzie stoi....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 00:33, 18 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)
Masz tyle pieknych roslin w oczku nie powinno byc glonow. Jutro napisze co powinnas miec zawsze pod reka naturalny srodek i po glonach.
Tez mam rosliny i mimo wszystko musze sie posilkowac srodkiem.
Przyszla paczka od firmy Trzmiel (chyba dobrze napisalam) bo to eM zamawial, ozalit, wegiel, lampy UV i wiele pierdul pozamawial jeszcze spakowane.

U nas teraz tez leje kaluze jak jeziora. U nas bylo bardzo sucho wiec jeszcze ziemia chlonie, gorzej jak bedzie lało z tydzien to mozna obrzydzenia dostac do wody.

Slonca zycze

Owszem rośliny w oczku są, ale jest za zimno by ruszyła wegetacja, natomiast ryb mam o 3/4 za dużo.. a te już wegetują od dawna.. ale nie jest źle dziś pierwszy dzień chodziłam bez kurtki puchowej i bez czapki.. idzie wiosna.. ma lać jeszcze przez tydzień ale będzie cieplej..

Glonom temperatura nie przeszkadza, żyją i maja się dobrze.. już mi drugą pompę zatkały i popsuły.. zakleją gloniska wszystko i pompa przestaje działać.. Kupiłam niedawno nową i tez ją popsuły.. wiec wkurzyłam się i kupiłam preparat na glony nitkowate.. wyjdzie taniej niż co miesiąc nowa pompa.

Ale ruszyły pałki i irysy w oczku, powinno być już lepiej.. no i jest cieplej.. ani razu dziś kurtki nie nałożyłam


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:34, 18 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piotr_ napisał(a)
U b zawsze kwitnąco Aniu macham

Odmachuje... może i kwitnąco tylko nie ma kiedy tego pooglądać
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:36, 18 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)
Piękne wisterie i oczywiscie chłopaki. Pozdrówka.

Pozdrówka.. pora zasiąść u Ciebie... na spektaklu rodkowym.... moje w tym roku będą bardzo słabe .. ze wskazaniem na beznadziejne ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:42, 18 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przepiękna i soczysta zieleń do tego, nic tylko siąść patrzeć i wdychać zapachy Moja dzis ulewa potargała gradem trochę, ale za to napije się do woli bo w wodzie stoi....

U mnie wszystko w wodzie już od dawna stoi, a u mnie nie ma terenów zalewowych jak u Ciebie..do wody mam daleko i mieszkam na górce.. ale woda stoi.. do auta nie ma jak wsiać bo zalane wszytko. Na trawniku woda chlubie pod nogami.. ale jeszcze tydzień i ma być lepiej..

Niestety na siedzenie czasu brak.. a na wdychanie tym bardziej. I dylemat posiedzieć godzinę na forum czy w ogrodzie.. a najlepiej pójść spać, co zamierzam już zrobić..rano ledwo wsadkę do pracy, a niestety zaraz budzik będzie dzwonił.. Nie mam kiedy nawet fot wrzucić do siebie na forum, o rewizytach mogę zapomnieć tak jak i o posiedzeniu w ogrodzie


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ElzbietaFranka 01:25, 18 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Wizytowac bedziesz jak przyjdzie czas. OgLadala. Film i tez dooiero ide spac Aniu. Palka w oczku piekna u mnie nie za bardzo chce rosnac moze w donicy i dlatego. Wyciagne wszystkie rosliny z donic njech rosna gdziE chca przykryje tylko zwirem.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mala_Mi 08:56, 18 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)
Wizytowac bedziesz jak przyjdzie czas. OgLadala. Film i tez dooiero ide spac Aniu. Palka w oczku piekna u mnie nie za bardzo chce rosnac moze w donicy i dlatego. Wyciagne wszystkie rosliny z donic njech rosna gdziE chca przykryje tylko zwirem.

Moja pałka też w donicy,co prawda już ja rozwaliła ale jeszcze daje sie przestawić. Dlatego po wielkich wiatrach leży i muszę ja ustawiać ponownie.
Żurawki miałam wywalić bo ciągle zżarte przez opuchlaki i i grzyba.. a one proszę ... zaskoczyły... jak do koncepcji mi nie pasują.. i znów wesołe jarmarki.. żal teraz wyrzucić .
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:07, 18 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dla Kasieńki ... piwonie... zaczynają, co prawda jedna drzewiasta już skończyła, ale kolejne w blokach startowych. Olały zimno i się zbierają..
Nr1 przekwitła (odmiana nn byla pierwsza i jest ciemniejsza)


nr 2 podarowana od Pani Halinki, po programie z Mają. Przysłała mi ukorzenioną sadzonka swojej piwonii. Rośnie jak na drzewiastą bardzo szybko, podobnie jak i piwonie od Mariusza..
Jak na 4 letnią sadzonkę z patyka rozmiar ma imponujący



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hankaandrus_44 09:16, 18 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Cudne piwonie, nadrabiają wzrostem i kwitnieniem Ciebie rozweselają. Mnie taki widok by wystarczył, ale ja na takie swoje widoki jeszcze muszę poczekać. A poza tym widzę zadbany ogród, mimo Twoich stęków. Jest pięknie!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies