Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

ElzbietaFranka 23:39, 15 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Anka piękny zbiornik masz a ryby gdzie są?

Mnie się powinno zamknąć na takim spotkaniu terapeutycznym może bym przestała kupować. Dzień bez szkółki to dzień stracony.

U was padało to zielono wszędzie u nas dopiero dzisiaj tak solidnie przylało.
5lat to dużo w naszym wieku. Czas niestety ucieka. Tak jesienią biadoliład a masz tak pięknie.

Pozdrawiam słoneczka życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mala_Mi 00:37, 16 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aneczka napisał(a)
Wiesz, gdy moje dzieci poprosiły mnie o basen to od razu przypomniałam sobie to zdjęcie :



Myślę żeby kupić im właśnie taki 5,5m bo te starsze są już większe ode mnie i myślę, że w takim to już da się popływać. Byłaś zadowolona z takiego basenu? Mam owczarka i boję się czy mi go nie przebije pazurem.

Jestem zadowolona, ostatni rok stał taki płytki dla małych dzieci i się już moje zbuntowały, ze chcą ten duży .. a maja 3 i 5 lat. Niestety jeszcze rok dla mojego komfortu psychicznego będzie płytki

Pies myślę ze tak łatwo go nie przedziurawi, zwłaszcza że do takiego basenu prawie pewne że nie będzie wskakiwał bo jak potem z niego wylezie? Psy głupie nie są.. pływać umieją, ale nie umieją wyłazić z takiego zbiornika

Jakie stare zdjęci i jaki młody ogród ... aż nie mogłam poznać że to moje ..
A to płytki dla dzieci
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:42, 16 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)
Anka piękny zbiornik masz a ryby gdzie są?

Mnie się powinno zamknąć na takim spotkaniu terapeutycznym może bym przestała kupować. Dzień bez szkółki to dzień stracony.

U was padało to zielono wszędzie u nas dopiero dzisiaj tak solidnie przylało.
5lat to dużo w naszym wieku. Czas niestety ucieka. Tak jesienią biadoliład a masz tak pięknie.

Pozdrawiam słoneczka życzę.

U nas leje jak w kaczy kuper.. już 3 tydzień.. woda już nie wsiąka ... masakra.. woda potrzebna, ale nie tyle.. niech spadnie na północy tam brakuje deszczu.

Jest zimno i mokro... kto to widział chodzić w połowie maja w kurtce puchowej i w czapce???

Rośliny z deszczu się cieszą, nie powiem, ale ja już mniej.. a mąż to już załamany bo w robocie porażka.. trzeba robić a sie po prostu nie da, a terminy w plecy .. w naszej glinie jak tak poleje to jeszcze długo nie da sie wejść z robotą..

Ryby w oczku, woda zielona od glonów, zimno wiec rośliny nie ruszyły, a ryby chcą jeść i jest ich za dużo, wiec glony szaleją.



Uciekam, reszcie odpowiem jutro..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Katkak 06:16, 16 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosialuk napisał(a)
Chciejstwa są okropne i wtedy, gdy jest miejsce. No jak mam się powstrzymać. Dziś znowu coś przytargałam. Tym razem od pana B - 3 długosze królewskie i rodgersje tarczolistną. A zajrzałam tylko po drodze. Pocieszam się jedynie, że to wiosną takie szaleństwo, potem trochę mija.

Chciejstwa są znacznie gorsze gdy miejsca nie ma. Ale to przecież nie o mnie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
anabuko1 16:39, 16 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Mala_Mi napisał(a)

O magnoliach już zapomniałam.. a Nigra resztkami tłoczy.

U mnie jeszcze jeszcze magnolka troche kwitnie.
Alez masz wielki i piękny klonik
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
malgorzata_s... 16:46, 16 maj 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
A u mnie nigra w rozkwicie i jeszcze tulipanowo No ale cóż jak śnieg pada to i wszystko przystopowało.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anabuko1 16:47, 16 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Mala_Mi napisał(a)

U nas leje jak w kaczy kuper.. już 3 tydzień.. woda już nie wsiąka ... masakra.. woda potrzebna, ale nie tyle.. niech spadnie na północy tam brakuje deszczu.

Jest zimno i mokro... kto to widział chodzić w połowie maja w kurtce puchowej i w czapce???

Rośliny z deszczu się cieszą, nie powiem, ale ja już mniej.. a mąż to już załamany bo w robocie porażka.. trzeba robić a sie po prostu nie da, a terminy w plecy .. w naszej glinie jak tak poleje to jeszcze długo nie da sie wejść z robotą..

Ryby w oczku, woda zielona od glonów, zimno wiec rośliny nie ruszyły, a ryby chcą jeść i jest ich za dużo, wiec glony szaleją.



Uciekam, reszcie odpowiem jutro..

U mnie z przerwami pada, nie leje.Czasami słonko zza chmur się przebija.
To prawda rośliny z deszczu się cieszą.
Ale my,,, chcemy ciepełka.Dzis próbowałam soc poplewic,ale za mokro wszystko się ciągnie.A zielsko rodnie jak oszalałe.

Do tych rybek ciągle wzdycham, ech...

Wisterie masz przecudne, wielkie.Śliczne.
Ile one maja latek ??
Ja dosalam maluteńka.Jeszcze w doniczce, bo nie wiem, gdzie ja mam posadzić.
Wiem,ze musi mieć solidne podpory,,, dlatego nie chce eis śpieszyć..
Pozdrawiam Aniu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Aneczka 19:40, 16 maj 2019


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Dziękuję za odpowiedź

U nas piachy i przed tymi deszczami było tak sucho, że już się martwiliśmy o ogród, bo wręcz popiół a nie ziemia był, ale teraz to już przesada z tą pogodą, za słońcem tęsknię.

Mala_Mi napisał(a)




Bardzo kusisz tą wisterią, jest piękna. Wczoraj w drodze do Gorzowa mijałam taką i znowu zaczęłam się nad nią zastanawiać, ale chyba jednak zostawię te róże które już rosną przy tarasie.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Mala_Mi 19:48, 16 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aneczka napisał(a)
Dziękuję za odpowiedź

U nas piachy i przed tymi deszczami było tak sucho, że już się martwiliśmy o ogród, bo wręcz popiół a nie ziemia był, ale teraz to już przesada z tą pogodą, za słońcem tęsknię.



Bardzo kusisz tą wisterią, jest piękna. Wczoraj w drodze do Gorzowa mijałam taką i znowu zaczęłam się nad nią zastanawiać, ale chyba jednak zostawię te róże które już rosną przy tarasie.

U Ciebie cieplej i na pewno miałaby lepiej.
U mnie ciągle wypadały, ale dwie ostatnie żyją i mają się dobrze.. ale jak widać różowa jest żywotniejsza, chociaż wolałabym odwrotnie, bo niebieska ładniejsza.

U nas też był osucho, a teraz leje już 3 tydzień.. w dzień nie padało, ale od południa znów leje..
Tu widać że są dwie i jaśniejsza już zaanektowała ciemniejsza..

Kwiaty zaczynają się rozwijać pomimo deszczu i temperatur takich, że ciągle chodzę w kurtce puchowej.. może ze 3 dni w maju ją zdjęłam na chwilę.. tak zimnego maja to ja nie pamiętam. I tak mokrego.



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:51, 16 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

U mnie z przerwami pada, nie leje.Czasami słonko zza chmur się przebija.
To prawda rośliny z deszczu się cieszą.
Ale my,,, chcemy ciepełka.Dzis próbowałam soc poplewic,ale za mokro wszystko się ciągnie.A zielsko rodnie jak oszalałe.

Do tych rybek ciągle wzdycham, ech...

Wisterie masz przecudne, wielkie.Śliczne.
Ile one maja latek ??
Ja dosalam maluteńka.Jeszcze w doniczce, bo nie wiem, gdzie ja mam posadzić.
Wiem,ze musi mieć solidne podpory,,, dlatego nie chce eis śpieszyć..
Pozdrawiam Aniu


Jak pisałam wyżej, ciągle mi wypadały i w rezultacie nie wiem które się zostały, ale szacuję, że maksymalnie 9 lat.. ta niebieska ciemna, a różowa 8 lat.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies