Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 12:59, 11 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosiek33 napisał(a)




Widok niezwykle kojący i morze jeżówek.... ech


przedstaw tę piękność - wielbię taki pomarańcz, niska?

Najśliczniejsze jest zielone oczko w młodych kwiatach
Jest niziutka, bardzo sztywna i ma dużo kwiatów z jednej łodygi. Kolor piękny, kwat duzy.. pokładam w niej nadzieję. To kupione w tym roku, jakaś nowość.

I tee filuterne oczko

Widać ilość pąków


I po prawej widać jak świecą I jakie malutkie..ale kwiaty jak w wielkich odmianach.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:06, 11 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

Az mnie skreca na widok takich cudnych perzowskich.No śliczności masz.
O takich marzyłam.
Ą mam rachityczny 1 badylek mały
Ale za takie piękne widoczki dziękuję

Daj im czas.. i wiosną przycinaj nisko, jak lawendę.Będzie więcej badylków

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 13:09, 11 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
To i ja się muszę zastosować do tej rady
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 13:11, 11 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Monia81 napisał(a)


Aniu ja bardzo chętnie odwiedzam Twój wątek, ale nie zawsze się wpisuję...myślę, że wielu jest czytelników fakt, bardzo bym chciała poznać Ciebie i Twój ogród na żywo, może kiedyś się to uda... froncik bardzo mi się podoba, też myślę o tym, żeby zrobić taki, aby cały rok był ładny, zimozielony... zobaczymy jak się uda pozdrawiam

Zapraszam zawsze... nawet jak w ogrodzie bałagan

I nie przepraszaj , że się nie wpisujesz, bo chociaż zaglądasz, a ja nawet tego nie robię. Siedzę ostatnie lat w jakimś matriksie.. i niczego nie ogarniam.. Powoli rezygnuję ze wszystkiego bez czego da się żyć. Zmotywowana poszłam dziś z aparatem i szukałam co ładne.. i może tysiączka wydałam na wodę, (w tym oczko GŁÓWNIE, trawnik i basen), ale teraz jakoś to jeszcze wygląda.. Patrząc w koło to wygląda zajezielono




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosiek33 13:30, 11 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bez wody cierpią nasze ogrody. Rozchodnika i jeżówkę zapisałam sobie i polować na nie będę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mala_Mi 16:04, 11 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hankaandrus_44 napisał(a)
Aniu, jesteśmy, jesteśmy, tylko też nie czasowi. Jak nie ogród, to remonty, albo wnuki, albo goście. I tak schodzi.
Po obejrzeniu Twoich fotek doszłam do wniosku, że jeżówki od Ciebie to była ekstra przesyłka, Od 7 lat niezmiennie moje oczy cieszy. Buziakuję.

Hanuś, własnie w tym problem, że schodzi czas.. i nie ma czasu na forum... nie ma czasu fotek zrobić..
A moje jeżówki różowe to żelazny repertuar na rabaty kwitnące. Długo kwitną, są niewymagające. Czego więcej wymagać. I jeszcze się sieją, wiec nie zanikają tylko ich przybywa

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:17, 11 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)
Aniu ja tu zagladam do mojego ulubionego ogrodu , choc ostatnio u mnie tez malo czasu wiec pisanie wychodzi jako tako

calusiam i zmykam


Łączę się w bólu z tym czasem.. takie nastały czasy, ze mamy komputery pralki zmywarki tylko czasu mniej..
Trzmielinę ostrzygłam wczoraj bo mnie już wnerwiała, widziałam ja z okna ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anabuko1 16:21, 11 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Mala_Mi napisał(a)

Daj im czas.. i wiosną przycinaj nisko, jak lawendę.Będzie więcej badylków


Oki,
Oczu trudno oderwać od nich .cudne je masz.
Inne widoczki ogrodowe tez bardzo ladne
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mala_Mi 16:27, 11 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Anda napisał(a)
No ja też tu jestem często, ale rzadko piszę. Poprawię się, obiecuję teraz sie urlopuję to już w ogóle mam mało czasu na forum Lubię oglądać ogrody już dojrzałe, z roślinami, które się panoszą, z drzewami, które są drzewami a nie patyczkami Nowe nasadzenia są dla mnie zbyt grzeczne i takie trochę nieprawdziwe
Szkoda, że taka zapracowana jesteś, ale wiem, jak to jest, jak jest się na swoim. Czasu na reset brak, zlecenia gonią a za zleceniami też trzeba gonić. Podziwiam, że dajesz radę. Ja zmieniłam branżę, bo ten stres i brak czasu mnie jednak coraz bardziej dobijał.

Gdybym była młodsza na pewno bym zmieniła zawód... chociaż swoja pracę lubię. Nie lubię dużo innych rzecz które jej towarzyszą..
Tak, po 7 latach znalazłam siewkę co powtórzyła cechy rośliny matecznej.. i jest na drugim końcu ogrodu, ale ja te siewki to tak sobie prze noszę ..są jak zapchaj dziura.
I nie masz obowiązku pisania...


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:28, 11 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

Oki,
Oczu trudno oderwać od nich .cudne je masz.
Inne widoczki ogrodowe tez bardzo ladne
Pozdrawiam


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies