Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 23:21, 15 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sierika napisał(a)
Skoro mus więcej rdestu to dajesz radę pod tę życiową górkę, ogród motywuje i cieszy, a że czasem zniechęca zaniedbanie? kto tego nie zna.

Zawsze mówię, że póki mamy marzenia to się do końca nie poddaliśmy
Miałam, ale wyginęły...przez Ciebie kupiłam ponownie


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:24, 15 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iwonka napisał(a)

Aniu za te riposty cię uwielbiam i tego snoba jeśli pozwolisz zawsze będę cytować Zaglądam do ciebie ostatnio często, ale tak się nieraz zaczytam, że na koniec nic nie napiszę. Przyznaję, że dopiero niedawno obejrzałam odcinek Mai z tobą i już rozumiem fenomen Małej Mi - kochana babka z ciebie W Jasionce widziałyśmy się tylko chwileczkę a wcześniej kojarzyłam jedynie z pojedynczych wpisów. Żałuję, że nie było mnie w domu, jak krakowskie muszkieterki do ciebie jechały... Kiedyś się wproszę A doła nie łap bo ogród masz piękny, a że nie wymuskany ostatnio za bardzo - luzik, nie samymi chwastami człek żyje.
\
Snobuję się dalej... musiałam zerknąć do internetu a tu jak zwykle zakładeczka sie otworzyła nie ta co potrzeba

A dziewczyny musisz doprowadzić do porządku, jak Cie nie wzięli??? Taki szczypiorek to bez problemu by się zmieścił autku.

Jak focie powtarzam to sorki.. bazuję na poprzednich, bo nowych brak..
I oczywiście zapraszam..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:26, 15 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
I tak trzymaj
Krzaczory to też rośliny, a jeszcze jak takie ładne jak u Ciebie to i one moga ogród budować
Takie ogrody też lubię, choć do bylin mnie ciągnie jak i Ciebie, to kiedyś też krzaczory ogród zdominują z pełną moją świadomością, bo nie będę młodsza

Zdominują.... zdominują ... i to szybko masz tych krzków trochę

Oprócz krzaków to moje jeżówki..też dominantki..






____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hankaandrus_44 06:14, 16 sie 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Uwielbiam Twoje dominantki!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 07:50, 16 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniu uwielbiam Cię za dystans którego mi brakuje na wielu frontach. Tak trzymaj! Całuję
____________________
Mój nowy ogródek
Agania 08:20, 16 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kadry przepiękne Aniu, Twój ogród znam, ale on nigdy mi się nie znudzi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:28, 16 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)


Ten ogród to moja motywacja do walki.. żeby nie on to już dawno bym się poddała.. a tak mi żal.. wiec kończę pisanie i wracam do walki...

Jestem zauroczona rdestami Mus więcej



Ja walczyłam wczoraj, żeby pogoda się utrzymała na poziomie 24 stopni, to mogę tak drzeć robotę w ogrodzie bez końca, prawdziwa przyjemność
Piękny nie tylko rdest, ale też sadziec, jeżówy i te pomponowe dalie przełamane bielą są urocze
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Iwonka 08:49, 16 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Mala_Mi napisał(a)
\
Snobuję się dalej... musiałam zerknąć do internetu a tu jak zwykle zakładeczka sie otworzyła nie ta co potrzeba

A dziewczyny musisz doprowadzić do porządku, jak Cie nie wzięli??? Taki szczypiorek to bez problemu by się zmieścił autku.

Jak focie powtarzam to sorki.. bazuję na poprzednich, bo nowych brak..
I oczywiście zapraszam..



Nie wzięli bo szczypiorek był za Augustowem i troszkę trwałoby jego przywiezienie Ale jak nie uschnie to kiedyś na pewno dojedzie
Uwielbiam twoje snobowanie więc inne zakładki śmiało otwieraj Buziak Aniu Obłędny ten twój busz!!!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Pszczelarnia 16:45, 16 sie 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Z bliska też ładnie wygląda, przecież. Nie tylko z daleka. Widzę i czytam zdjęcia. Aniu, ściskam. Kotlina się obroniła. Dziękuję Ci wielka Kobieto.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kasia1 08:36, 17 sie 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Aniu, a gdybyś jeszcze raz zakładała ogród, to co byś zmieniła albo z czego byś zrezygnowała?

Pytam, bo mam ogród podobnej wielkości. Na razie jestem na etapie sadzenia drzew, krzewów i dochodzi jedna rabata rocznie. Ale i tak pracy, jak dla jednej kobiety jest sporo.

W tym roku zakupiliśmy traktorek i czas koszenia zmniejszył się o prawie 2h tygodniowo (!). Bo do tej pory ja chodziłam z kosiarką, co zajmowało ok. 2,5h tygodniowo. Traktor tę powierzchnię kosi w max 40 minut. No i koszenie mąż przejął

____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies