Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Agania 22:33, 23 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Rybusie są najpiękniejsze
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 22:33, 23 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Ania wróciłam do początków swojego wątku dla przypomnienia i trafiłam na dzień w którym się poznałyśmy i Wasz spacer po naszym "ogrodzie" Jakim cudem udało Ci się wtedy tak ładnie pokazać choc prawie nic jeszcze nie było to nie wiem, ale wiem, że dodaliście nam wtedy skrzydeł i powera do działania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Richie 22:52, 23 kwi 2020


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Aniu, susza już jest i będzie jeszcze większa. W moim rejonie w tym roku nie było śniegu i nie było deszczu oprócz mżawki i rośliny to odczuwają. Gwiazdzista kwitnie u mnie jak szalona nawet susza jej nie przeszkadza.
Ja zaraz po przekwitnięciu przycinam ją delikatnie od wielu lat i jej to nie przeszkadza. Kiku jest piękna mam podobną za ogrodzeniem u sąsiadów.
Pozdrawiam
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
anka_ 03:38, 24 kwi 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Super takie zdjęcia z Muminkami.
A "chwaliłam" się już, że bobry próbowały wmontować mi się do oczka? Zrobiły rozpierduchę w kamieniach, powyciągały rośliny z koszy i nanosiły gałęzi. Teraz przeniosły się do stawu. Tam na potrzeby budowy domku przycięły sobie serby z żywopłotu i sosny. Ręce opadają.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
hankaandrus_44 06:34, 24 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Wnuki w ogrodzie to jest to, ale i robota zrobiona! Jak Ty to robisz? Świetnie wyglądacie pod wiśnią! POzdrawiam
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
anabuko1 07:51, 24 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Mala_Mi napisał(a)
Widok ogólny... Więcej zdjęć mam na aparacie...


Trawnik dostał podlewanie to trochę odżył, nie patrzymy jaki suchy jest,tragicznie ale wodę trzeba oszczędzać. Byle na przetrwanie.

Podziwiam piękny widoczek
Pozdrówki też zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mala_Mi 17:56, 26 kwi 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

Podziwiam piękny widoczek
Pozdrówki też zostawiam

Widoki piękne... Tylko sucho

Trawnik dostał wody bo go już nie było.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 18:03, 26 kwi 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hankaandrus_44 napisał(a)
Wnuki w ogrodzie to jest to, ale i robota zrobiona! Jak Ty to robisz? Świetnie wyglądacie pod wiśnią! POzdrawiam

Robota to nawet nie zaczęta., Ale się nie rozdwoje...
Ale w sobotę ogarnialam warzywnik.. pomocnicy pomagali. .wieczorem była kwestia myjemy czy robimy nowe... Ale też nic z tego bo padli ...
Nawet kompost przewaliłam cały... a synowej zrobiłam skrzynki z odpadów na zioła... Powoli łapie bakcyla chociaż do tego...nasionka też posiała... I tak małymi kroczkami zarażamy resztę.

Jeszcze nie skończony... Za tydzień dokończ yny. Jeszcze szklarnie przekopać i obsadzić ale już uporządkowana.
Synowa wcześniej ja wyszorowala.. więc nabrała estetyki.
Mówi że nawet ja przekopie.. zarażamy ha ha ha.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 18:09, 26 kwi 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anka_ napisał(a)
Super takie zdjęcia z Muminkami.
A "chwaliłam" się już, że bobry próbowały wmontować mi się do oczka? Zrobiły rozpierduchę w kamieniach, powyciągały rośliny z koszy i nanosiły gałęzi. Teraz przeniosły się do stawu. Tam na potrzeby budowy domku przycięły sobie serby z żywopłotu i sosny. Ręce opadają.


Nic nie mówiłaś o bobrach. Muminki były zachwycone jakby takie bobry były u nas. Szkoda że ja bym nie była zachwycona... Za co dziś na cały całą rodzinę Jerzy w ogrodzie zachwyceni. Jesienią robili i domki z gałęzi i liści i teraz widzę tego efekt. W wolnych chwilach wykańczamy domek na drzewie wygląda jak wygląda ale jest. Mamy już obsadzone skrzynki z kwiatami. przy oknach postawimy tylko czekamy aż parapet pomalowany wyschnie. W dużych kastrach mają ogródek z kwiatkami na dole i już zrobiony plotek. By w szkodę nie włazili..ha ha hs
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasya 18:09, 26 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41957
Mala_Mi napisał(a)

Widoki piękne... Tylko sucho

Trawnik dostał wody bo go już nie było.

U mnie tez sucho bardzo sucho
Ale na fotkach nie widać
Glicynia mi w końcu zakwitnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies