Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

AsiaK_Z 08:11, 19 wrz 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ale niespodzianka..... otwieram tv, a tu Mała Miiiii
Dawno mnie Aniu u Ciebie nie było, nie wiedziałam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
kasiek 08:17, 19 wrz 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Anus Ty wariacie ale mega fajny odcinek! Ogród przepiekny, chyba jedna z najpiękniejszych dni roku kręcony , rododendrony powalające, oczko fenomenalne, to kręcenie pod wodą to juz wisienka na torcie A Ty niezmiennie uśmiechnięta, pełna energii, dzikiego błysku w oku i ciekawa! Super odcinek, super ogród, gratuluję!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 08:19, 19 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Aniu cudny ogród, cudna Ty i taka prawdziwa uwielbiam Muminki jak porosły nie do wiary..... ale za krótkoooo!!! Niedosyt mam Wiem taka formuła programu. Przy ogrodzie tej wielkości to i cały odcinek by było za mało żeby wszystko pooglądać. Cieszę się, że choć tak medialnie można Was było w tym roku spotkać bo tęsknoWiedziałam, że to będzie świetny odcinek i nie zawiodłam się Gratulujemy i ściskamy gorąco
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anabuko1 08:26, 19 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Aniu, cieszę sie, że i ja zobaczyłam wirtualnie twój piękny ogród i ciebie
Ślicznie tam masz.
oże kiedyś na żywo mi się uda to wszystko zobaczyć u ciebie
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agania 12:36, 19 wrz 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pięknie wyglądasznagrałam .... Wiesz czekałam na tą chwilę nagrania, ocieram oczy jak to możliwe, że jeszcze u nas niebyłaś
Filtr u nas odpalony, ach te kleje...
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anna_ogrodni... 19:34, 19 wrz 2020


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Również z dużą przyjemnością zobaczyłam Aniu Twoj piękny ogród i cudownych pomocników. Gratuluję efektów i podziwiam Twoją pracowitość bo ogród widze masz bardzo duży i jeszcze oczko wodne super super
Pozdrawiam
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Gosiek33 07:48, 20 wrz 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Pozachwycałam się Twoim ogrodem, a tyle czytałam u Ciebie o problemach z ogrodem a tu miła niepodzianka Pomocnicy rosną.

Rybeńki niby na zdjęciach widziałam ale nie zdawałam sobie sprawy, że niektóre porosły wielkie jak perszerony
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mala_Mi 09:25, 20 wrz 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kobietki, dzięki za tyle komplementów. Jak to powiedziała moja synowa, za każdym razem jak przyjeżdża to twierdzi, ze teraz jest najpiękniej w ogrodzie Ona odbiera ogród tylko zmysłami, jako laik ogrodowy, i tak w ogrodzie jest, zawsze coś się dzieje fajnego. A bałagan i pilne rzeczy do zrobienia są dla niej niewidoczne.. to widzę tylko ja ..... Wy też byście wdizały.
Ekipa telewizyja nie dość że sympatyczna to jeszcze zmontowała program bardzo ładnie i fajnie moim zdaniem. Program krótki trudno pokazać wszytko. Nie pokazali całego ogrodu jest jeszcze fronton, tyle alejki , sad ... jest co robić.. jestem w ciągłym niedoczasie. Pracuję na swoim, wiec nie mogę po 8 godzinach zamknąć drzwi i pójść do domu, mam wnuki w wieku w którym chętnie u mnie przebywają i trudno im tego odmówić.
Ogród zaprezentowali naprawdę rewelacyjnie, nie mam nic do zarzucenia. Wyciągnęli z niego to co najlepsze, czyli widoki ogólne, bez detali. Z mojej bezustannej paplaniny stworzyli logiczną ciągłą jedna wypowiedz.. No dobra, to była jedna ciągłą wypowiedz , a oni wybrali fragmenty . Ci co mnie znają osobiście wiedzą ,ze jak zacznę to mogę szybko nie skończyć ..
Telewizja kłamie.. ogród wypiękniwszy niż w realu, ja piękniejsza też, .. a dzieci grzeczniejsze niż w realu.. i to jest prawdziwa telewizja I jak mogło mi się nie podobać Cieszę się, że Wam też eis podobało.

Agata, ja nie nagrałam bo nie mam jak.. wiec jakby co to Ciebie się uśmiechnę o kopię, niby jest w internecie.. ale trzeba mieć dostęp do internetu by obejrzeć .. Szkoda tylko, że jak byli to miałam zepsuty filtr i woda byłą z lekka szrekowa.. teraz by moje rybencje się zaprezentowały rewelacyjnie. Za to ogród nie był jeszcze zarośnięty bo to początek sezonu wiec wyglądał lepiej. teraz jest busz i to przestało mi się podobać.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 10:18, 20 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Chrzanisz Aniu Ja na tym zdjęciu widzę cudne rośliny, którym u Ciebie dobrze A do tego zapominasz, że wielu z nas było w realu w Twoim ogrodzie i nie da się nabrać na to co piszesz Wiadomo, że każdy w swoim ogrodzie coś by poprawił coś zmienił i ma przed oczami co jest do zrobienia, ale ten kto odwiedza, przede wszystkim ma przed oczami cudne rabaty, wspaniałe widoki i Twoją energię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 10:26, 20 wrz 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Chodzę codziennie po ogrodzie i widzę tylko niedoróbki i słabe miejsca, za to jak odwiedzam ogrody innych lub oglądam je na zdjęciach to są piękniejsze i ciekawsze

To działa we wszystkie strony
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies