Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 23:05, 01 paź 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hankaandrus_44 napisał(a)
Jak mnie nie widać na spisie obecności, to tez jestem. Codziennie rano szukam wieści z Rz.

Pozdrawiam z Rz. fota jeszcze sprzed pory deszczowej.. jak w żółtej strefie wprowadzą maseczki na zewnątrz to już będzie po rowerowaniu Szkoda, bo ostatnio sporo jeździłam..


dziś woda z oczka ucieka


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:08, 01 paź 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

Piękne jesienne kadry.
Marcinki szaleją. Trawy też podziwiam. I widzę masz ich dużo i piękne
Pozdrawiam i zdrówka życzę

Marcinki to siewki.. a trawy uwielbiam..

Szukam o mam z fotek na telefonie ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:15, 01 paź 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
abiko napisał(a)
Lata mnie nie było.. a tu co..Ania znowu jako gwiazda ekranu. Sylwia.. co nie mówiłaś Idę szukać odcinka.. Anka.. chrzanisz jak napisała Sylwia.. ogród masz cudny zawsze, każdy kto przyjeżdża to się nim zachwyca.. a że Ty widzisz jakieś tam mankamenty to wiadomo.. każdy tak ma Ja tam lubię po nim biegać.. najlepiej na bosaka


Zapraszam na bosaka i w butach Ale wiosną, bo teraz się zapuściło na maksa Chyba że w butach...ha ,ha ,ha Ale trawnik chociaż z dodatkami chwastowymi koszony.. cały środek kosi Muminek Walczy ostro i kosi Będą z niego ludzie czyli ogrodnik



Ale za pomoc muszą być inne atrakcje ,... i tak lato zleciało .. za rok sobie obiecuję że się biorę za ogród I tak od kilku lat ...





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 23:27, 01 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
abiko napisał(a)
Lata mnie nie było.. a tu co..Ania znowu jako gwiazda ekranu. Sylwia.. co nie mówiłaś Idę szukać odcinka.. Anka.. chrzanisz jak napisała Sylwia.. ogród masz cudny zawsze, każdy kto przyjeżdża to się nim zachwyca.. a że Ty widzisz jakieś tam mankamenty to wiadomo.. każdy tak ma Ja tam lubię po nim biegać.. najlepiej na bosaka
I kto to mówi Największa maruda ogrodowa co zawsze z ogródka nie zadowolona W tym jesteście z Anią podobne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 23:42, 01 paź 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
I kto to mówi Największa maruda ogrodowa co zawsze z ogródka nie zadowolona W tym jesteście z Anią podobne


ha, ha ,ha ,ha ..... ¯\_(ツ)_/¯
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hankaandrus_44 07:33, 02 paź 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7191
Aniu, nie marudź, jeszcze jeden pełny księżyc w Halloween i będzie odliczanie zimowe do wiosny. Będzie dobrze. Bo w międzyczasi jakieś zimowe szaleństwo się znajdzie, chociażby na górce za lasem. POzdrawiam.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
anabuko1 13:42, 02 paź 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Mala_Mi napisał(a)

Marcinki to siewki.. a trawy uwielbiam..

Szukam o mam z fotek na telefonie ..


No cudne te twoje trawy.
Z przyjemnoscia je obejrzałam
To niżej to hakonka ? Ile ma lat ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mala_Mi 21:18, 02 paź 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

No cudne te twoje trawy.
Z przyjemnoscia je obejrzałam
To niżej to hakonka ? Ile ma lat ?

Zawsze wszytko wiedziałam bo patrzyłam na zdjecia ułożone chronologicznie.. a teraz szlag trafił foty i ..ani nazw roślin ani dat Jest to rozsadzona jedna kępa na mniejsze.. jakoś tak w październiku ale 2 czy 3 lata temu .. nie pamiętam.

Odszukałam na ogrodowisku Dwa lata temu

akcja sosna na cisa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:29, 02 paź 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hankaandrus_44 napisał(a)
Aniu, nie marudź, jeszcze jeden pełny księżyc w Halloween i będzie odliczanie zimowe do wiosny. Będzie dobrze. Bo w międzyczasi jakieś zimowe szaleństwo się znajdzie, chociażby na górce za lasem. POzdrawiam.


Tyle napisałam i ...zjadło

W skrócie zimie mówimy jeszcze NIE. Liczę że może coś zdążę zrobić ..

Liczyłam na jutro ale są inne plany..

Z planów to odhaczona telewizja.. a wyszło pięknie,. chociaż byli w okropnym okresie.. bo po różanecznikach i piwoniach, a przed różami.. nic prawie nie kwitło. Zrobili fajnie.. nawet mi się podoba ogród Twardy dowód że TV kłamie

Zaginęła mi moja czarna Bambina.. przyplątało się maleństwo dzikie.. oswajam.. pomalutku coraz częściej daje się wciągnąć do domu..

Przedstawiam Luśkę vel Shoguna Dzikuska, ale małymi kroczkami.. mieszka w szklarni, wcześniej byłą z matką jak karmiła mlekiem. Teraz matka zaginęła..





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
yolka 09:25, 03 paź 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Widziałam gratuluję odwagi i niezwykłej swobody.
Chłopcy rosną i już pomagają. Ogród wciąż zachwyca. Nie wiem tylko skąd bierzesz siły na ryby
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies