Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 11:08, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Marsylii zazdraszczam, miałam raz jedną roślinkę, ale po zimie nie wyszła chyba ryby zjadłya teraz by na brzegu dużego oczka mogła szaleć do woli Cudne motylkowo bzyczkowo U nas dzisiaj ważka, motyle, a pszczoły i gołębie grzywacze na wyścigi do oczka przylatywały. A tu pić nie było jak bo my akurat odmulaliśmy, ech...
Ale teraz za to mają świeżą wode

ode mnie dostaniesz jeszcze raz marsylię stwierdziłam że ona najlepiej rośnie jak nie ma konkurencji innych roślin i ma bardzo płytki m. możesz brać też kawałek do przezimowania w chłodnym garażu może być ciemno totalnie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:09, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Haniu Gosiu Halinko i cała reszta innych z oglądających pozdrawiam i wracam do pracy.
w ogrodzie też nic nie robi nie siedzę ponieważ komarów jest tak dużo że pomimo oprysku najlepszymi replentam nie da się wytrzymać.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 12:31, 10 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Mala_Mi napisał(a)

ode mnie dostaniesz jeszcze raz marsylię stwierdziłam że ona najlepiej rośnie jak nie ma konkurencji innych roślin i ma bardzo płytki m. możesz brać też kawałek do przezimowania w chłodnym garażu może być ciemno totalnie.

Dobra informacja z tym przezimowaniemNo nie to forum, ale jak chodzi o życie i przeżycie to każde forum dobre o ile choć jedna osoba rozumu nabierzeA, że poczytne to może tych osób więcej będzie.
U Ciebie z psiego ogrodu zrobił się koci. Moja sucz strajkuje z jedzeniem drugi tydzień bo cieczka, a teraz jeszcze upały doszły, nie że nie je wcale ale te ilości to na przetrwanie tylko, waga Jej leci w dół, już suszone mięcho daję bo to chętnie wcina, ale to dopiero jak już widzę, że nic nie zjadła w ciągu doby bo by mnie z torbami puściła na takim karmieniu, a i nie zdrowe. Dziś kąpiel w oczku taty była bo psu też gorąco, może to coś zmieni. Co cieczka to taki cyrkWiec miło popatrzeć na koty co z miski pałaszują, aż furczyTwoja może się jeszcze znajdzie, na kawalerkę nie poszła?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 22:28, 12 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zapuściło mi się i nie mam nawet co pokazywać Szukałam co się nadaje..
ale karta się zapchał i po kilku fotach koniec. Nie mam gdzie zrzucić zdjąć ..
Dla historii ogrodu wrzucam..





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anabuko1 08:31, 20 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Mala_Mi napisał(a)

U mnie owoców na czereśnie było tak dużo że jak nigdy. Tylko wszystkie owoce zgniły. Szybciej zgniły nie zdążyłam nie urwać.
Nie mam żadnych fotek bo nie robię bo nie mam gdzie zrzucać... A poza tym ogród trochę mnie denerwuje. Odma ja nic nie robię więc wygląda jak wygląda.
Wywaliłam róże posadziłam dali e.

Piękne kępy jeżówkowe i dalie.
Dalie też lubię i to bardzo
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 08:32, 20 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Mala_Mi napisał(a)
Zapuściło mi się i nie mam nawet co pokazywać Szukałam co się nadaje..
ale karta się zapchał i po kilku fotach koniec. Nie mam gdzie zrzucić zdjąć ..
Dla historii ogrodu wrzucam..






Cudnie, bujnie,kolorowo i bogato roślinie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 13:55, 20 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Muszę mojemu tacie pokazać to Twoje oczko , ilość ryb, ale przede wszystkim roślin i klarowna wodę, u niego wiecznie zielono brązowa, dwa razy w roku wymienia całkowicie, przekarmia ryby, dużo ma tylko lilii i irysy, żadnych innych roślin, filtr, kaskada i lampa UV cały czas chodzą, a woda i tak syf. Ale nie daje sobie przetłumaczyć w czym rzecz.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 14:31, 20 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Matko, jakie oczko obłędne i ten busz na rabatach!!!
____________________
Agania 19:57, 20 sie 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Uwielbiam Wasz stawik a Ty jesteś mega opiekunem
Rybule kofam, my zarybiamy od nowa, ale czy się uda utrzymać?
Aniu ile cm miały Wasze te dwa duże karpie jak kupowałaś?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 22:01, 20 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)
Uwielbiam Wasz stawik a Ty jesteś mega opiekunem
Rybule kofam, my zarybiamy od nowa, ale czy się uda utrzymać?
Aniu ile cm miały Wasze te dwa duże karpie jak kupowałaś?

Miały ok. 10cm-15cm. Ale raczej było to 10cm
W zeszłym roku kupiłam 3 nowe kojaczki i widzę jak przez rok urosły
A to ma ok. 85cm
Jak chesz rybki to mów, z wyjątkiem kojaków mam do wydania sporo




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies