Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

kasiek 19:44, 27 paź 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Jakie piękne kolory, cudne przebarwienia A kocia sama słodycz ...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
anka_ 23:11, 27 paź 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Tulipanowiec cuuudowny. Zaszalał ci w tym roku, oj zaszalał. Red Sanset też cudeńko, szkoda tylko że choruje. Ja, zakochana w twoim, naszykowałam miejscówkę na takiego klona u siebie. Tylko muszę ogrodzić. Ale wreszcie w tej sprawie coś się ruszyło, więc jest szansa.
No i parocja. Ta perełkę nabyłam i czeka w donicy. Mam nadzieję, że kiedyś pokaże się w takiej wspaniałej odsłonie jak twoja.

Kotek ładny... na obrazku. Mam taki wk..rw na swoje, że niechęć i na inne egzemplarze przechodzi. Robią mi taka demolkę, że masakra
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Agania 10:22, 28 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kotki lubię, zawsze i wszystkie, ale to łobuziaki
Piękną masz jesień i drzewa wiadomo świecą w tym roku wyjątkowo uroczo
Filtr też jeszcze u nas chodzi, pewnie w listopadzie uruchomimy tylko pompę,
Póki co rybki jeszcze jedzą tak jak Twoje, dzięki za foteczkę
Co tam u Was Lusia jest prześliwa z Tobą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dorota123 16:34, 29 paź 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Zaglądam regularnie, dziś zostawiam swój zachwyt nad piękną jesienią w Twoim ogrodzie. Świetny efekt jest u Ciebie zawsze, każda pora roku w tym ogrodzie jest cudowna.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
hankaandrus_44 16:39, 29 paź 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7192
Nie wyszczególniam jakiegoś drzewka, bo każde o tej porze jest śliczne, nawet te
rzedniejące brzozy. Zdrowia i nieustającego dopływu środków na życie w dobrobycie.
Chociaż to bywa względne/ mam na myśli dobrobyt/
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Mala_Mi 13:47, 01 lis 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hankaandrus_44 napisał(a)
Nie wyszczególniam jakiegoś drzewka, bo każde o tej porze jest śliczne, nawet te
rzedniejące brzozy. Zdrowia i nieustającego dopływu środków na życie w dobrobycie.
Chociaż to bywa względne/ mam na myśli dobrobyt/

Dzięki Hanuś, próbujemy nie dać się..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:48, 01 lis 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dorota123 napisał(a)
Zaglądam regularnie, dziś zostawiam swój zachwyt nad piękną jesienią w Twoim ogrodzie. Świetny efekt jest u Ciebie zawsze, każda pora roku w tym ogrodzie jest cudowna.

Zaleta dorosłych ogrodów.. bronią się .. chyba pierwszy raz Mariken jest żółty jak trzeba.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:51, 01 lis 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)
Kotki lubię, zawsze i wszystkie, ale to łobuziaki
Piękną masz jesień i drzewa wiadomo świecą w tym roku wyjątkowo uroczo
Filtr też jeszcze u nas chodzi, pewnie w listopadzie uruchomimy tylko pompę,
Póki co rybki jeszcze jedzą tak jak Twoje, dzięki za foteczkę
Co tam u Was Lusia jest prześliwa z Tobą

U mnie na razie czas się zatrzymał w ogrodzie.. filtr zabity brudem, ale musi poczekać .. liście lecą z drzew... już nie mam złudzeń ze nic w tym roku nie zrobię .. Muszę wyciąć rosłiny z oczka, wyporządzić fitr i zadołować rośliny z doniczkami , wykopać dalie.... nie wiem kiedy
Dziś odłowiłam liście z tafli wody ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:53, 01 lis 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anka_ napisał(a)
Tulipanowiec cuuudowny. Zaszalał ci w tym roku, oj zaszalał. Red Sanset też cudeńko, szkoda tylko że choruje. Ja, zakochana w twoim, naszykowałam miejscówkę na takiego klona u siebie. Tylko muszę ogrodzić. Ale wreszcie w tej sprawie coś się ruszyło, więc jest szansa.
No i parocja. Ta perełkę nabyłam i czeka w donicy. Mam nadzieję, że kiedyś pokaże się w takiej wspaniałej odsłonie jak twoja.

Kotek ładny... na obrazku. Mam taki wk..rw na swoje, że niechęć i na inne egzemplarze przechodzi. Robią mi taka demolkę, że masakra

Moja Luśka to taki stan umysłu.... że ręce czasami załamuję.... takie szalone kocisko . ale może dlatego że młode Na szczęście jest bardziej śmieszna niż wkurzająca ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:53, 01 lis 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiek napisał(a)
Jakie piękne kolory, cudne przebarwienia A kocia sama słodycz ...



Kotki..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies