Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza II

Luki 12:50, 26 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Na słońce nie ma co liczyć to musi takie zdjęcie starczyć.
Tak wygląda efekt pierwszego z wielu etapów prac.




Ehh kawał trawnika do zerwania zostało
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
leon60 12:54, 26 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Nawet w trawniku już fajowo to wygląda
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
polinka 13:11, 26 mar 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Zarąbiście Luki to wymyśliłeś i podpisuję się pod słowami Oli!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AgataP 14:17, 26 mar 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Uwielbiam proste linie - wyszło bosko, nawet z trawnikiem
____________________
Z Pszenicznej...
admete 16:17, 26 mar 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Łukasz CZADERSKO te kulki wyglądają!!!!!!!!!!!!!!
rabata zapowiada się super..nie mogę się doczekać co tam będziesz dalej sadził

a następnym razem jak będziesz miał coś dużego do wyciągania z ziemi to musisz nas z ogrodowiska zaprosić hahahahahahaha, razem zrobimy robotę w pół godziny a potem przez 3 będziemy pić kawę

Łukasz dziekuję za odp o trawkę
i zostawię jeszcze u siebie jedno pytanko
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
malgorzata_s... 19:36, 26 mar 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ale fajna rozpierducha Uwielbiam Twoje rewolucjeMoje buksy są takie szkaradne po zimie a te tu takie piękne jak to zrobiłeś?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
bdan 19:58, 26 mar 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Trzeba było gości do pracy zaprosić Wiem jak to jest, jak człowiek planuje, a ty jednak inne priorytety wymuszają na nas rezygnację z planów. U mnie często dzień reorganizuje mały człowieczek, fakt że ma tylko 70 cm, ale rządzi słodziak wszystkimi.

Podziałałeś konkretnie mimo wszystko, dobrze, że pogoda zapowiada się w miarę ok, to będziesz mógł pociągnąć z robotą.
Przydałaby się jeszcze jakaś kumulacja w Totka, coby cały dzień na spokojnie można poświęcić na pracę w ogrodzie
Luki 20:26, 26 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Olu cieszę się ja też na razie jestem z pomysłu zadowolony byleby tego bylinami nie zepsuć, ale baaardzo się będę ograniczał

Poli znalazłem jeszcze w ogrodzie dwie kulki nadające się na wygnanie ze swojego miejsca i mam zagwozdkę

Agato jak pogoda dopisze w przyszły weekend to będą widoczne większe efekty bo powinienem trawnika się pozbyć i różaneczniki przesadzić bo przy okazji rewolucje przechodzi fragment rabaty bardziej z lewej strony
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:32, 26 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agnieszko będą byliny, ale chyba jeszcze kolorystyki nie zdradzę co najwyżej można strzelać, chyba że gdzieś już pisałem i sam nie pamiętam

Nie powiem taka pomoc bardzo by się przydała tej wiosny bo grafik mam wyjątkowo ciasny Pytanko widziałem, zaraz lecę odpowiedzieć.

Małgosiu wiesz, że mi się wiecznie nudzi i ciągle coś robić w ogrodzie muszę... robota mnie lubi
W sumie to wszystkie buksy mam w idealnym stanie poza tymi na bylinowej tam to jest tragedia, zaraz zdjęcia pokażę.

Danusiu taki gość to rządzi się swoimi prawami nasz brzdąc na upartego już może w czymś pomóc o ile go to zainteresuje .
Tak kumulacja pogodowa i dzień wolny by się przydał, ale tu nawet popołudnia odpadają bo w delegacji będę, dopiero w piątek coś ruszę znowu, ale nie ucieknie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:41, 26 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bukszpany ogólnie dobrze przetrwały zimę, ale na bylinowej jest jakiś pogrom, wyglądają tam fatalnie.
Bylinowa ogólnie łysa o tej porze, a krokusy zamiast zakwitnąć na raz kwitną sobie na raty

Jedna strona zielona, druga zmrożona?




Nie wiem czy to mróz, grzyb czy zalane korzenie... możliwe że wszystko na raz
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies