Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza II

bdan 13:11, 24 mar 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Łukasz napisałam priv
Luki 21:11, 24 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Moniko z tym się zgodzę, że świat mały nie raz się już przekonałem

Patrycja trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty, najważniejsze to przesadzić te rośliny, które muszą zmienić miejsce


Asiu podglądałem już troszkę Twoje plany zmian i na prawdę są imponujące, muszę się troszkę bardziej zagłębić w Twoje plany bo to Ciekawe jest... tylko ten czas okropny, ciągle go za mało.


Agato ja jeszcze nie wiedziałem czy będę robił tą rabatę, ale lilie na wszelki wypadek już sobie zamówiłem wcześniej Ja jak się zabiorę to do maja mi zejdzie na pewno.

Gosiu bardzo mi miło czy ja jestem romantyczny... chyba nie chociaż nie mnie to oceniać, ale innymi przymiotnikami bym się opisał
W sumie to początek tego wątku w jakimś stopniu streszcza poprzedni.

Kindzia a co dobrego będziesz pichcić dieta i tak mi się przez prace posypała
Cieszę się na wiadomość o buksach, chociaż miejmy nadzieję, że jednak pokażą się nowe przyrosty i nie będzie trzeba podmieniać, chociaż i tak kilka już jesienią z niewiadomych przyczyn uschło.

Danusiu przeczytałem, zaraz będę sobie coś dłubał

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:15, 24 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Od jutra na 95% ruszam z przeróbkami, troszkę było konfliktów przy 'pozwoleniu na kopanie' ale po odpowiednim aneksie w umowie mam zgodę
Ciekawe ile uda mi się jutro zrobić... chyba na początku będę sadził w trawniku to co pilne, a darnią pod byliny zajmę się później.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bogdzia 22:16, 24 mar 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam ale nic mądrego do napisania nie przychodzi mi do głowy wiec idę spac.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zszywka 23:55, 24 mar 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Oooo czyli jednak rabatka powstanie, super

Tylko ładnie proszę o dokumentację pracy! Jestem ciekawa zdjęć "przed" i "po". Poprzednie zrobiły ogromne wrażenie
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Margerytka40 07:55, 25 mar 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No to czekamy na relację i mocno trzymamy kciuki za powodzenie realizacji.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Luki 08:33, 25 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bogdziu chociaż wsparcia przy przesadzaniu troszkę by się przydało będę dzisiaj rodki przesadzał... znowu

Patrycja co ja się będę ceregielił, w końcu to ja główny sponsor i wykonawca ogrodu, więc trochę swobody mi się należy

Asiu no dzisiaj to efektów nie będzie tylko wielka rozpierducha tak mniej delikatnie mówiąc, do roboty trzeba uciekać bo pogoda ma dzisiaj sprzyjać
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Zana 08:36, 25 mar 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
To ja Cię wspieram. Tez jadę tyrać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 08:38, 25 mar 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ja też zaraz lecę,najpierw muszę przygotować miejsce na przechowalnik a później zaczynamy wielką rozpierduche-całkiem jak u Ciebie. Owocnej pracy więc życzę i tez spadam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kindzia 09:38, 25 mar 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
O matko, też Cię wzięło na bajzel...

Może coś podpatrzę...pokazuj realizację
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies