Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 17:33, 25 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
effka napisał(a)
Matko jedyna toż Ty profesjonalny ogród warzywny masz u siebie. Świetne te skrzynie, kamyczki, obrzeże elegancko. Miałam tak u siebie robić ale jakoś sił i weny brak.
Bardzo mi się to podoba!


Ewa dziękuję
jeszcze nie skończone .....ale skoro fotki cykam dla siebie ( po nich sobie analizuje co jeszcze chce zrobić ,przerobić itp itd) to i Wam pokażę postępy prac


z rozpędu poukładam kostkę przy śmietniku ,trochę krzywo ,do poprawki jak nie będę miała co robić

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:42, 25 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Johanka77 napisał(a)
Lubię popatrzeć na te Twoje przestrzenie


Miło mi
a ja lubię patrzeć i podziwiać Twój ład i konsekwencję na rabatach tak nowocześnie i elegancko masz
Buziaki



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 17:50, 25 kwi 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)


Wacław
na dno wysypałam całą zawartość kompostownika ....teraz dam kartony i mam zamówioną ziemię( 4 kubiki ) -taką mieszankę do warzyw-wymieszane z obornikiem ,piaskiem ,kompostem i ziemia z naszego terenu ( nie z worków ) taka mieszana przez człowieka ,u którego kupuję korę i właśnie ziemię



Samo dobro dajesz.
Już rozumiem skąd masz tyle kory. Ja kupuję korę w workach ale cena powala. Muszę znaleźć hurtownika z korą luzem. Ja nie robię skrzyń z powodu braku odpowiedniej ziemi. Kompost wykorzystuję do podsypywania roślin i na nowe rabaty. Dodaję wtedy torf i mieszam z ziemią rodzimą. W okolicy są stadniny więc jeszcze dodam obornik koński.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Johanka77 17:53, 25 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)


Miło mi
a ja lubię patrzeć i podziwiać Twój ład i konsekwencję na rabatach tak nowocześnie i elegancko masz
Buziaki





Dokładnie to zdjęcie przykuło dziś moją uwagę!
Skarpa i piękny szary kolor Twoich budowli ogrodowych.
Mniamm...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Wiolka5_7 17:56, 25 kwi 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20497
Johanka77 napisał(a)


Dokładnie to zdjęcie przykuło dziś moją uwagę!
Skarpa i piękny szary kolor Twoich budowli ogrodowych.
Mniamm...


Moją też
uwielbiam Madziu Twoją skarpę i antracytowy kolor architektury
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anabuko1 19:19, 25 kwi 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Magleska napisał(a)


Miło mi
a ja lubię patrzeć i podziwiać Twój ład i konsekwencję na rabatach tak nowocześnie i elegancko masz
Buziaki




Hmm a ja lubię podziwiać twoje zadbane, przestrzennie ogrodowe.
I ten ład, porządeczek i piękne rośliny
Wiosna coraz piękniejsza
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 19:53, 25 kwi 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Warzywnik masz pełna profeska, Cudny. Kiedyś jak uporam się już z przeróbkami też bym chciała taki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Basieksp 21:09, 25 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Nasz tunel ma 3m x 4m, poliweglan 4mm, są też grubsze, podstawę zrobiliśmy z takich grubych kantówek drewnianych i w kilku miejscach wbite kotwy, razem to koszt około 2 tys., ale to było na jesieni, napewno jest cieplejszy niż zwykła folia, narazie jesteśmy bardziej zadowoleni niż z foli tak podczytałam , że sama kombinujesz coś zdziałać, z poliwęglanem może być trudno, my naciągaliśmy go w trójkę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gosialuk 21:38, 25 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Madzia czy ty na pewno masz turzycę? Ona rośnie dziko na takich bardziej mokrych terenach. Skąd u ciebie by się wzięła? Nawet u mmie tylko tam gdzie bardziej mokro rośnie. Chyba, że o innej turzycy tu piszemy. Doczytałam, że jest turzyca pospolita (moja) i turzyca darniowa (twoja?).
____________________
Gosia Bylinowa łąka
kasiek 21:54, 25 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Idziesz jak burza i fajnie sie trzymasz koloru
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies