Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

paulina_ns 18:15, 18 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ale piękne skrzaty ja uwielbiam takie rzeczy po ile były? Ja ostatnio w Carrefour kupiłam mikołaja, stoi już sobie na komodzie w salonie i śmieje się do dzieci,że ma w środku kamerkę i je obserwuje czy grzeczne są heh
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 18:48, 18 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
paulina_ns napisał(a)
Ale piękne skrzaty ja uwielbiam takie rzeczy po ile były? Ja ostatnio w Carrefour kupiłam mikołaja, stoi już sobie na komodzie w salonie i śmieje się do dzieci,że ma w środku kamerkę i je obserwuje czy grzeczne są heh

Te małe coś około 18 zł ,a te siedzące po 35 ..... były fajne po 9 dych ,ale szkoda mi kasy na nie było
....moje narazie schowane w szufladzie ....obiecałam córce ,że w grudniu będzie mogła zacząć ozdabiać
Twoje maluchy jeszcze można wkręcić w różne rzeczy hihi ,moja ma już 12 lat ....nie da sie nabrać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paulina_ns 19:03, 18 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Magleska napisał(a)

Te małe coś około 18 zł ,a te siedzące po 35 ..... były fajne po 9 dych ,ale szkoda mi kasy na nie było
....moje narazie schowane w szufladzie ....obiecałam córce ,że w grudniu będzie mogła zacząć ozdabiać
Twoje maluchy jeszcze można wkręcić w różne rzeczy hihi ,moja ma już 12 lat ....nie da sie nabrać


O to jutro jadę do jyska, w kiku też wiem, że były no moim jeszcze coś tam mogę wcisnąć chociaż najstarszy w kamerkę nie uwierzył
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
eVka 19:03, 18 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nie pojechałam jeszcze po skrzaty, bo gości niespodziewanie miałam, może jutro się uda.
____________________
Anitka 19:11, 18 lis 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Fajne to ostatnie zakupy i te dla ptaszków i dla córci Moja córa (18 lat) już niestety wyrosła z krasnoludków, ale ja pomimo swoich latek chętnie bym takie przygarnęła Trzeba tylko do tej wysprzedaży poczekać, tylko nie wiem czy coś zostanie
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Magleska 20:42, 18 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
paulina_ns napisał(a)


O to jutro jadę do jyska, w kiku też wiem, że były no moim jeszcze coś tam mogę wcisnąć chociaż najstarszy w kamerkę nie uwierzył

Kiku nie mam w pobliżu jeszcze w netto tez są ,...........ale narazie więcej nie kupuję ,bo mam je szyć z przyjaciółką ..... tylko nie wiem kiedy uda nam się wolnym zgrać .....
Najstarszy już mądry hihi szybko uświadomi maluchy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:43, 18 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
effka napisał(a)
Nie pojechałam jeszcze po skrzaty, bo gości niespodziewanie miałam, może jutro się uda.

Nie uciekną.... ....... może znajdziesz jakieś fajniejsze jeszcze gdzie indziej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:49, 18 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Anitka napisał(a)
Fajne to ostatnie zakupy i te dla ptaszków i dla córci Moja córa (18 lat) już niestety wyrosła z krasnoludków, ale ja pomimo swoich latek chętnie bym takie przygarnęła Trzeba tylko do tej wysprzedaży poczekać, tylko nie wiem czy coś zostanie

Dziękuję
Jeszcze jakąś fazę na renifery mam ....jakoś mi się takie pierdółki na Święta podobają ...... chociaż moje latka nakazywałyby spoważnieć .....dziś moja córa sie ze mnie śmiała ,że stateczna i poważna to chyba nigdy nie będę
A wyprzedaże....... .....może nie wszystkie wykupią
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:01, 18 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Kurcze z tym octem to mam dylemat teraz. Bo używacie do zwalczania chwastów, a w Mai było , że rozcieńczonym można kwasoluby podlewać no i podlałam.......
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 21:04, 18 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze z tym octem to mam dylemat teraz. Bo używacie do zwalczania chwastów, a w Mai było , że rozcieńczonym można kwasoluby podlewać no i podlałam.......

O kurczę ........ nie wiem ,ale skoro w Mai było ,to pewnie można ..... trzeba chyba Danusi spytać Ja ten ocet ,to na chwasty w kostce brukowej dawałam zamiast randapu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies