Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Lulilaj 09:07, 17 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Magleska napisał(a)

miałam dziś pokoczyć w ogrodzie i pada ...ech


Madziu, ja od poniedziałku "czaję się" na prace ogrodowe (w sobotę przekopałam drugą mini rabatę z tujami, zostało mi jeszcze położenie pudeł i wysypanie kory) i nie mogę się zgrać z pogodą...

Jak było ładnie to po pracy nie mogłam . Później padało, wczoraj zdążyłam tylko okryć Rh, magnolię i hibiskusa. Może dzisiaj uda się coś zrobić ...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 09:10, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

miałam dziś pokoczyć w ogrodzie i pada ...ech
ale trochę fotek listopadowych smutnych pocykałam



Pieknie, nawet w listopadowym obiektywie. Teraz tak na spokojnie widać geometrię ogrodu, proste linie, cudnie Róża jak by z innego świata w ten mroźny poranek.
U nas dzisiaj leciutko przyszroniło, pierwszy raz. Ale już teraz w miare ciepło.
____________________
Johanka77 09:12, 17 lis 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O! Przymrozek już był???
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 09:22, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
effka napisał(a)


Ooo takiej rolety potrzebuje do kuchni, jakby dwuczęściowej, na noc żeby nic nie było widać a wdzień a'la firanka. Widziałam w necie w sklepie dekoria, muszę się zabrać za zamówienie jej żeby mi w okna nie zaglądali ludzie.

ja ją szyłam z firanki ,którą mam w salonie .....mam jeszcze w tym stylu 2 dopasowane do reszty firanek
fajne to jest ,bo jak chcę to daję wysoko,wtedy widzę przedogródek ,albo zasłaniam całość ,jak nie chcę ,żeby było mnie widać
rolety dzień -noc też lubię ....mam u dzieci bez firanek ,tylko te rolety....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:27, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Lulilaj napisał(a)


Madziu, ja od poniedziałku "czaję się" na prace ogrodowe (w sobotę przekopałam drugą mini rabatę z tujami, zostało mi jeszcze położenie pudeł i wysypanie kory) i nie mogę się zgrać z pogodą...

Jak było ładnie to po pracy nie mogłam . Później padało, wczoraj zdążyłam tylko okryć Rh, magnolię i hibiskusa. Może dzisiaj uda się coś zrobić ...


to ja niestety dzś chyba nic nie zrobię ..... może jedynie powyrzucam kwiatki przemarzniete z donic,a wolne mam .....
róże szkoda mi ścinać ,bo jeszcze kwitną


okrywasz rodki ? kurczę ...nigdy ich nie okrywałam ....chyba też muszę w takim razie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:29, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Johanka77 napisał(a)
O! Przymrozek już był???

u nas tak .... a dziś dla odmiany pada
fotki z wczoraj

kulki dla ptaszków na mikrodrzewkach ...jeszcze nie ruszone

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 09:31, 17 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
A propos przemarzniętych kwiatów w donicach, byłam zobaczyć co u moich pelargonii w garażu i puszczają małe blado zielone listki. To chyba nie dobrze bo powinny przejść w stan spoczynku , co myślicie ? Macie jakieś doświadczenia w zimowaniu pelargonii ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
MirellaB 09:31, 17 lis 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
U mnie ptaszki już podjadają, ale mrozu jeszcze nie było
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Magleska 09:35, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
mrokasia napisał(a)


Jedyne co mi przychodzi do głowy to dwa malutkie białe albo przezroczyste wieszaczki samoprzylepne po bokach szafek a na końcach kijka pętelka i powiesić na wieszaczkach .

Może faktycznie poszukam takich wieszaczków .....tylko czy to utrzyma taki kij z ozdobami..... hm....nie wiem ....poszukam coś w casto lub leroyu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 09:35, 17 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Magleska napisał(a)

u nas tak .... a dziś dla odmiany pada
fotki z wczoraj

kulki dla ptaszków na mikrodrzewkach ...jeszcze nie ruszone


Daj ptaszkom czas muszą się dowiedzieć , że stołówka już wystawiona. U mnie w pierwszym roku tylko kila przylatywało , a teraz....Drzewa w między czasie podrosną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies