Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 10:17, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kulkę przewieś na tej samej gałązce kawałek dalej od pnia, ptakom wygodniej i bezpieczniej, domek ten co wisi dałabym gdzieś na stojąco jak dużych drzew nie ma bo może przy silnym wietrze pokaleczyć pień.

Na parapecie powinny przylatywać , u Kasi w Mojej Bajce przylatują na parapet.

Może dzisiaj znajdę czas to wrzucę jak swoje dałam.
My wkopaliśmy stemple w ziemie i przykręcone są przez dno do stempli- stoją na słupkach jakby I już je ptaszki obczaiły

Takie stemple to by był najlepszy pomysł ..... ale sama tego nie dam rady zrobić .....muszę na odpowiedni moment poczekać
( tzn .muszą nabrać mocy urzędowej )
Przestawię w takim razie na parapet w sypialni .....chociaż na parapetach mam wysypane ziarenka w plastikowym pojemniczkach też
Lecę do Ciebie
Te domki są świetne ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 11:34, 17 lis 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
DorKa napisał(a)
A propos przemarzniętych kwiatów w donicach, byłam zobaczyć co u moich pelargonii w garażu i puszczają małe blado zielone listki. To chyba nie dobrze bo powinny przejść w stan spoczynku , co myślicie ? Macie jakieś doświadczenia w zimowaniu pelargonii ?


U mnie pelargonie jeszcze kwitną na tarasie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
DorKa 13:50, 17 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
u mnie też pewnie by kwitły gdyby nie spadły enty raz z parapetu Na przyszły sezon muszę jakiś patent wymyślić bo coraz więcej orkanów nas nachodzi ostanio...
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 15:29, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Chyba muszę się do Wrocka przeprowadzić ....zawsze mi się Wrocław bardzo podobał i mówiłam ,że mogłabym tam mieszkać ...... mam rodzinę blisko Wrocławia - w Praczach ....... u Ciebie ciepło dłużej ......
Ps. Za pochwały dziękuję .....lecę do Ciebie

Madziu hehe mieszkam obok Pracz ale świat jest mały! To Zachód Wrocławia - najpiękniejszy, przynajniej dla mnie Zapraszam do Wrocka serdecznie

____________________
Magleska 15:40, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
effka napisał(a)

Madziu hehe mieszkam obok Pracz ale świat jest mały! To Zachód Wrocławia - najpiękniejszy, przynajniej dla mnie Zapraszam do Wrocka serdecznie


Świat jest mały .....to fakt
Dziękuję za zaproszenie ,z chęcią kiedyś się wybiorę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 15:49, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Świat jest mały .....to fakt
Dziękuję za zaproszenie ,z chęcią kiedyś się wybiorę

Napijemy się kawki na tarasie
____________________
paulina_ns 17:53, 17 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Cześć Madziu jaki piękny avatarek co tam słychać? Przygotowana na zimę? ja tulipany jeszcze sadze haha pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 18:02, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
effka napisał(a)

Napijemy się kawki na tarasie

chętnie
Byłam na zakupach dla córki musiałam buty kupić ...i przy ...i przy okazji ..... skusilam się w Jysku na takie 2 .....jeden mój ,drugi córy

No i mamy jeszcze dwa takie

Więc jak mi nie wyjdzie szycie ,to przynajmniej takie będą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 18:05, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

chętnie
Byłam na zakupach dla córki musiałam buty kupić ...i przy ...i przy okazji ..... skusilam się w Jysku na takie 2 .....jeden mój ,drugi córy

No i mamy jeszcze dwa takie

Więc jak mi nie wyjdzie szycie ,to przynajmniej takie będą

Piękne są, lecę jutro kupić
____________________
Magleska 18:22, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
paulina_ns napisał(a)
Cześć Madziu jaki piękny avatarek co tam słychać? Przygotowana na zimę? ja tulipany jeszcze sadze haha pozdrawiam.

Wróciłaś moja matko chrzestna umbrowej rabaty hura ....
Do zimy to jeszcze nie jestem przygotowana .... miałam dziś ,ale lało co chwilę i zimno było ,więc odpuściłam .....
Tulipany posadziłam ....lecę do Ciebie ,bo tak dawno Cię nie było
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies