Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

sylwia_slomc... 21:06, 18 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Ale koncentrat czy rozcieńczony?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
babka 21:16, 18 lis 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Hej Madziula
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
eVka 22:02, 18 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze z tym octem to mam dylemat teraz. Bo używacie do zwalczania chwastów, a w Mai było , że rozcieńczonym można kwasoluby podlewać no i podlałam.......

Nie znałam tego zastosowania octu, muszę poczytać o tym. Mam problem z niskim pH, to by taki sposób mi się przydał.
____________________
eVka 23:27, 18 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Własnie oglądam ten odcinek mai w ogrodzie, w którym mowa jest o zakwaszaniu octem, 0,5l butelka octu na 5-7 l konewkę wody. W programie podlewane były wrzosy, akurat mam świeżo założone wrzosowisko, więc jutro zrobię taki eksperyment.
____________________
MirellaB 05:41, 19 lis 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Magleska napisał(a)

Kupuj i pokaż jak kupisz
Były piękne szare duże .... ale po 9 dych ..... uznałam ,że za drogie ....pani mówiła ,że przed świetami obniżają ceny ,to może uda mi sie wtedy je kupić
Takie bardzo chciałam ......
https://jysk.pl/boze-narodzenie/krasnale/skrzat-swiateczny-glaser-regnogi-mix

Za 90,00 złotych to bym wzięła. W Jucce szare były duże po 250,00. Cena i bez oczu mnie zniechęciło.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 05:44, 19 lis 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Magleska napisał(a)

Te małe coś około 18 zł ,a te siedzące po 35 ..... były fajne po 9 dych ,ale szkoda mi kasy na nie było
....moje narazie schowane w szufladzie ....obiecałam córce ,że w grudniu będzie mogła zacząć ozdabiać
Twoje maluchy jeszcze można wkręcić w różne rzeczy hihi ,moja ma już 12 lat ....nie da sie nabrać

Takie niskie ceny szok. Nie miałam porównania jak drogo chciałam kupić.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
paulina_ns 07:54, 19 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)

Takie niskie ceny szok. Nie miałam porównania jak drogo chciałam kupić.


Mirelka ceny niestety są różne i czasem przesadzaja Ponad 200 zł za skrzata na pewno bym nie dała, wolałabym już jakąś ozdobę ledowa na taras
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
sylwia_slomc... 10:00, 19 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Dla mnie to nawet te 90 zł to za dużo się widzi, 30 to już jednak 1/3 tej kwoty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MoniaF 10:43, 19 lis 2017

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 55
O kurczę ........ nie wiem ,ale skoro w Mai było ,to pewnie można ..... trzeba chyba Danusi spytać Ja ten ocet ,to na chwasty w kostce brukowej dawałam zamiast randapu


Chciałam zapytać o ten patent z octem: w jakich proporcjach zmieszać z wodą? Czy nie odbarwia kostki? mech i takie zielone glony też po tym padną?
anka_ 10:57, 19 lis 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
effka napisał(a)
Własnie oglądam ten odcinek mai w ogrodzie, w którym mowa jest o zakwaszaniu octem, 0,5l butelka octu na 5-7 l konewkę wody. W programie podlewane były wrzosy, akurat mam świeżo założone wrzosowisko, więc jutro zrobię taki eksperyment.
Ewo skoro wrzosowisko świeżo założone, tak więc ziemia kwasna (bo rozumiem, że stanowisko było przygotowywane) to po co lać octem?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies