Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:22, 22 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu szacun za wybieranie kamieni z rabat...
Nakupiłaś kffiotków do donic,ale masz fajnie też muszę u siebie zobaczyć czy już mają w sprzedaży


Wiola -kupiłam niewiele -tylko przed dom -może jutro posadzę do donic i chociaż wejście do domu niech zdobią i niech wiosnę przywołują …..


to wiatrzysko dzisiaj mega nieprzyjemne niewiele podziałałam ,ale zawsze coś

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 19:48, 22 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
To Ty choć kamyczki pizwoziłaś sobie. Ja dziś ogrodowo nic. Mokro, zimno wiatr. Pojechałam do fryzjera
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
kasiek 20:05, 22 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Magleska napisał(a)




To jest nie posprzątany ogródek? No chyba żarcisz - przecież perfect jest
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Nowa12 20:23, 22 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Moje najbliższe ogrodnictwo to dopiero rusza w marcu więc nie jest łatwo znaleźć już coś do donic.
Aż jestem ciekawa efektu kory z kamieniem bo ty dosypujesz na skarpie korę do glazów a ja chcę dołożyć głazy do kory .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sylwia_slomc... 20:46, 22 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Magleska napisał(a)
Sylwuś termin wykonania żaden-będzie ,jak się zrobi i już
a,że lubię tą robotę ………. to tylko pogody ciepłej potrzebuję


na razie dumam nad tą małą rabatką przy placyku
i nie mam na razie na nią pomysłu


jakoś nic nie przychodzi mi do głowy
na razie rośnie tam bez palibin ,3 kulki tujkowe i trawy beatlesy-do wywalenia
może tu małe oczko zrobić ,albo kamień oblewający się wodą ,albo po prostu postawić grilla albo wykopać wszystko i zrobić miejsce na ognisko
buziaki

Ja bym tam przeniosła parę stip na przedłużenie tych z drugiej strony ścieżki i nie pamiętam co tam w sezonie jeszcze miałaś między nimi? bo może i to dodać i dopiero do tego coś z tego co na skarpie tak by zrobić takie płynne przejście z jednej na drugą.....ale to ja, a Ty zrobisz po Twojemu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 22:52, 22 lut 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
kasiek napisał(a)


To jest nie posprzątany ogródek? No chyba żarcisz - przecież perfect jest

Masz rację Kasiu. Magda to pracuś. U niej zawsze porządeczek
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
basia3012 00:41, 23 lut 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Madziu, a przy placyku może jakieś drzewa, które kiedyś urosną i dadzą taką izolację, przytulność? No i oczywiście wszystko co wymieniłaś również pasuje. Tak do kompletu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
deszczowymaj 11:37, 23 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Madziu pracusiu
przenoszenia kamyczków nie zazdroszczę .zajęcie dla bardzo cierpliwych

ale masz już ładnie czyściutko Pozdrawiam I Buziak
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Urszulla 11:50, 23 lut 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21818
Magleska napisał(a)


Ula chyba tak to jest ,że człowiek całe życie się uczy...i głupim umiera …..dziś znowu wybrałam kilka taczek kamyczków....masakryczna robota głupiego-najpierw sypałam ,teraz wybieram ….niektórzy pewnie pukają się po głowie,co ona wyprawia

na rabatach było za mokro ,żeby porządkować ….więc chociaż tyle zrobiłam -powiedzmy ,że 1/4 część już pozbawiona kamyczków


Nie zgadniesz kogo dzisiaj spotkałam ...…….. Gosię i Kindzię świat jest mały ...…..
pojechałam do szkółki tylko po oczara ,spotkałam dziewczyny

i …... wróciłam z bratkami ,prymulkami ,stokrotkami i gożdzikami -jutro posadzę do doniczek przed dom ,niech już wiosnę przywołuję

a oczara nie było

Buziaki



Wcale mnie to spotkanie nie dziwi byłaś może w Hałcnowie?

Na oczara też bym zapolowała w niskiej cenie, podobno do Krzywaczki trzeba jechać...gdybyś się wybierała polecam się pamięci telefonicznej.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
malgorzata_s... 12:29, 23 lut 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Madzia pokaż posadzone cudeńka
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies