Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

SlonecznyOgrod 12:00, 22 lut 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magda jestem!

Ogród poznaję, że Twój, wiem też, że obok za płotem miałaś działkę i otwierałaś przestrzeń, ale chyba bardziej na warzywnik...
Patrzę i widzę jakis pawilon, nic nie wiem, ale jestem do tyłu.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Gardenarium 13:50, 22 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak pytam Witka o termin czegoś wykonania, mówi termin jest żaden, jak się zrobi - to będzie I to jest odpowiedź słuszna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Urszulla 16:06, 22 lut 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21824
Praca w kamieniołomach jest mi "bliska". Tylko nie z takimi małymi kamyczkami a większymi. Najpierw nazwoziłam pod okna, po dwóch latach wywoziłam spod okien jak chwasty zaczęły dominować. Minęło 5 lat a ja dopiero w powijakach z tą rabatą jestem. Jeszcze miałam miejsce przy tujach ze szmatą i kamieniami na obrzeżach. Potem to wszystko wywoziłam bo przy koszeniu się wkurzałam na kępy traw. Zastanawiam się po co człowiek sobie życie utrudnia chyba trzeba wszystko przejść na własnej skórze.
Miłego odkamieniania
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 18:38, 22 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Iwonka napisał(a)


Trochę już tego żwirku wydłubałaś Kopciuszku
Głazy wiem, że zostają, super robotę robią na tej skarpie. Moje już do niczego niepotrzebne. Mniejsze są i brzydkie, stąd eksmisja.
Madzia ten jasny kolor na domku super wygląda! Coś w ten deseń wybrałaś?
Z rabatą ci nie pomogę, ogromnie się zawiesiłam we wszelkich pomysłach. Lepiej mi się myśli w sezonie jak wszystko już bujniejsze


Iwonka dzisiaj też troszkę powybierałam -narazie obsypuję wokół domku -więc mam blisko do jeżdżenia z taczkami

….najgorzej ,że nie miałam tam żadnej maty i te kamyczki tak mocno się powbijały w ziemię ,że jest to mega upier...we do wybierania
nigdy więcej

a domek ….hmmm raczej zrobię ciemniejszy ( kupiłam kolejne 2 farby na próbę hihi )

a dodatki białe -skrzynie są białe ,mam białe skrzynki i mnóstwo różnych dodatków białych …….ale tak szczerze ,to jeszcze na 100 procent nie wiem ,jaki zostanie

cały czas się waham- wiem ,pamiętam ,że Twój był ciemny ,a teraz jest jasny ….

jakaś niezdecydowana jestem


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 18:42, 22 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wiesz, a mnie ten ciemniejszy na murze u mnie zaczął się podobać. I w tonacji szarej będę też malowała bramę (raczej nie zdecyduję się na ten ciemny , którym próbowałam), skrzynie warzywne, panele. Beczki do ogrodu też takie kupiłam. Ciekawa jestem, jaki będzie efekt

Wieje u mnie coraz bardziej, zaczyna padać... Oby do wiosny
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 18:55, 22 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
SlonecznyOgrod napisał(a)
Magda jestem!

Ogród poznaję, że Twój, wiem też, że obok za płotem miałaś działkę i otwierałaś przestrzeń, ale chyba bardziej na warzywnik...
Patrzę i widzę jakis pawilon, nic nie wiem, ale jestem do tyłu.


Daria
nie mam jakiegoś dobrego zdjęcia ,ale to jest moje nowe pole do popisu ,a ten pawilon ,to mój domek ogrodnika za domkiem ( na pierwszym zdjęciu to obok domku ) będzie część warzywno owocowa ….kiedyś tam




jeszcze kupa prac ,żeby doprowadzić tą część ogrodu do ładu

i już jesteś na bieżąco
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:05, 22 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Gardenarium napisał(a)
Jak pytam Witka o termin czegoś wykonania, mówi termin jest żaden, jak się zrobi - to będzie I to jest odpowiedź słuszna.

Danusiu
dziękuję za odwiedziny

praca w ogrodzie jest dla mnie przyjemnością ,odskocznią ,zajęciem głowy itp. itd. …. i czasem potrafię przesadzać z ilością wykonywanej roboty ,-później jęczę ,że tu boli i tam boli ….
ale i tak mnie to cieszy

Zachęcona Twoimi fotkami ….kupiłam dziś prymule ,bratki ,stokrotki i goździki -jeszcze nie posadzone ,ani obfocone
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 19:10, 22 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
Madziu szacun za wybieranie kamieni z rabat...
Nakupiłaś kffiotków do donic,ale masz fajnie też muszę u siebie zobaczyć czy już mają w sprzedaży
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 19:15, 22 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Urszulla napisał(a)
Praca w kamieniołomach jest mi "bliska". Tylko nie z takimi małymi kamyczkami a większymi. Najpierw nazwoziłam pod okna, po dwóch latach wywoziłam spod okien jak chwasty zaczęły dominować. Minęło 5 lat a ja dopiero w powijakach z tą rabatą jestem. Jeszcze miałam miejsce przy tujach ze szmatą i kamieniami na obrzeżach. Potem to wszystko wywoziłam bo przy koszeniu się wkurzałam na kępy traw. Zastanawiam się po co człowiek sobie życie utrudnia chyba trzeba wszystko przejść na własnej skórze.
Miłego odkamieniania


Ula chyba tak to jest ,że człowiek całe życie się uczy...i głupim umiera …..dziś znowu wybrałam kilka taczek kamyczków....masakryczna robota głupiego-najpierw sypałam ,teraz wybieram ….niektórzy pewnie pukają się po głowie,co ona wyprawia

na rabatach było za mokro ,żeby porządkować ….więc chociaż tyle zrobiłam -powiedzmy ,że 1/4 część już pozbawiona kamyczków


Nie zgadniesz kogo dzisiaj spotkałam ...…….. Gosię i Kindzię świat jest mały ...…..
pojechałam do szkółki tylko po oczara ,spotkałam dziewczyny

i …... wróciłam z bratkami ,prymulkami ,stokrotkami i gożdzikami -jutro posadzę do doniczek przed dom ,niech już wiosnę przywołuję

a oczara nie było

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:19, 22 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
galgAsia napisał(a)
Wiesz, a mnie ten ciemniejszy na murze u mnie zaczął się podobać. I w tonacji szarej będę też malowała bramę (raczej nie zdecyduję się na ten ciemny , którym próbowałam), skrzynie warzywne, panele. Beczki do ogrodu też takie kupiłam. Ciekawa jestem, jaki będzie efekt

Wieje u mnie coraz bardziej, zaczyna padać... Oby do wiosny


Asiu mi ten jasno szary na domku się nie podoba -całą zimę na niego patrzyłam i niby fajnie pasuje do kamienia i płyt …..ale jakoś mi nie leży -za jasny …..
kupiłam teraz 2 ciemniejsze farby ….będę próbować do skutku ,aż w końcu znajdę taki ,jaki mi odpowiada ….( obym znalazła ,przy moim niezdecydowaniu hihi )

u mnie też wiatr nieprzyjemny ,ale kilka taczek kamyczków wybrałam
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies